20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
LA FUMEE ARABIE EDP نمایش بزرگتر

عطر BOIS NOIR EDP ROBERT PIGUET

محصول جدید

عطر BOIS NOIR EDP ROBERT PIGUET بویس نویر رابرت پیگت 
جزییات بیشتر

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

قیمت

6,520,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص خانم ها
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2012

اطلاعات بیشتر

فعالیت های خانه عطرسازی "میلر هریس" در سال 2000 آغاز شد. بنیانگذار و عطرساز اصلی این خانه؛ "لین هَریس"؛ متولد انگلستان است. آشنایی میلر هریس با جهان عطر از دوران نوجوانی آغاز می شود و او روزهای تعطیل را با کار در یک فروشگاه عطر پشت سر می گذارد. پس از پشت سر گذاشتن دوران تحصیل در مدرسه؛میلر هریس مدتی در لندن به فعالیت های خود در زمینه عطر ادامه می دهد و در قالب همکاری با یک شرکت ساخت روغن های عطرسازی؛ تجربیات جدیدی کسب می کند. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1396-09-05

چوب، دوده، خیال...

همیشه نباید از یه عطر، یگانگی و شگفتی خواست؛
همچنانکه نمیشه زیبایی و مطبوع بودن یه عطر رو، به یگانگی و شگفت انگیز بودن اون محدود کرد.
در طول این سال ها، همیشه عطرهایی وجود داشتن که علی رغم تمام سادگی ها و آشنایی هایی که باعث شدن تا برام عطر غافلگیر کننده ای نباشن؛ اما زیبا و اثرگذار عمل کردن. این زیبایی ها، ازجون گرفتن تصاویر و خاطراتی میان که تنها یه عطر میتونه اونا رو زنده کنه برام و باید بگم که بویس نوآغ، یکی از همین عطرهاست.

بویس نوآغ منو پرت می کنه به عمارت های کاهگلی-چوبی و شاهانه ای که بارون، نوای بی کسی و مطرود بودن اونا رو، روی سقفی از خاک و خاکستر ریتم گرفته.
عطری از چوب های دوده گرفته ی شهری که هنوز تسلیم آهن و ربات و ماشین نشده. بویس نواغ، یه نمایش چوبی مقتدر و مستحکمه، رایحه ای از صندل که سفیدی شیری و مات اون، بواسطه ی پوشیده شدن با خشکی دود گرفته ی آکوردی از گایاک-سدر صمغی-تاریک، به سمت و سویی خاکستردار و غبار آلود میره. خاکستری که هنوز یه روح چوبی و خشک نافذ در خودش داره و هرچی به سمت پایه ی کار نزدیک میشه، رزینی-دودی تر و خاکی-چرکین تر میشه. تأکیدی بر هرچه دودی-صمغ دار بودن یه آکورد چوبی که با بستری از پچولی و لادن، به فضا تزریق میشه.

بویس نواغ، چوبی، منسجم و پر حجم و تاریکه؛ دودی و خاکی و خاکسترگرفته. دوده ها و خاکستر نشسته بر تن سقف ها و ستون های چوبی عمارت هایی کاهگلی که خاموش و مطرود، موسیقی بارون و عطر کاهگل رو به نظاره نشستن...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر BOIS NOIR EDP ROBERT PIGUET

  عطر BOIS NOIR EDP ROBERT PIGUET

  عطر BOIS NOIR EDP ROBERT PIGUET بویس نویر رابرت پیگت 
  6 محصولات دیگر در همان شاخه: