عطر 02 OWARI EDP ODIN

موجود
کد محصول
LB-P-OD-02
‎ریال13٬880٬000

عطر نیش امریکایی     اوواری ODIN 02 OWARI   ادین   مشترک خانم ها و اقایان

در ابتدا owari با رایحه نوعی درخت مرکبات کمیاب که در استان " اواری " ژاپن به همراه برگ له شده گریپ فروت  است آغاز میشود.

در ابتدا owari با رایحه نوعی درخت مرکبات کمیاب که در استان " اواری " ژاپن به همراه برگ له شده گریپ فروت  است آغاز میشود ، در ادامه به همراه نوعی فلفل خاص به همراه مشک چینی رو در قسمت اصل عطر خواهیم داشت ، تلخی گیاهی این عطر مربوط به نرولی ( عصاره نوع خاصی از  شکوفه پرتغال ) است ایجاد میگردد. 

  هرم عطرODIN_02 درباره سازنده و طراح عطر

ادین ( ODIN ) یکی از خدایان اساطیری اسکاندیناوی به معنای خدای ، عقل ، خرد و پیروزی  که در سراسر دنیا به دنبال حکمت و دانش است شناخته می شود ، دو کلاغ سیاه به عنوان چشمها و گوشهای ادین عمل کرده و در سراسر دنیا در جستجوی خواسته های عجیب ، دست نیافتنی و والای  او می باشند . از این تحقیقات 10 عدد عطر جدید ( برای خانم ها و اقایان بصورت مشترک )  بر اساس رایحه کهربا ( صمغ ) الهام گرفته شده و در اختیار شما قرار گرفته است. 

برند odin در شهر نیویورک توسط eddy chai , pual birardi در سال  2004 در منهتن افتتاح گردید و در سال 2009 اولین سری عطرهای خود را به بازار عرضه نمودند. ادین در تلاش است با ارائه عطرهای مدرن برای افراد مختلف در ساعات مختلف روز رایحه های متفاوتی را ارائه نماید.جایگاه برندجایگاه برندوب سایت رسمی ODIN 

www.odinedt.com

لار عظیم "وال هالا" با دیوارها و ستون های بسیار بلند و درب های ورودی بی شمار؛هر شب میزبان ارواحی میشود که قهرمانانه در جنگها کشته شده اند و خداوندگار جنگ،اندیشه،خرد ورزی و جادو پیشگی؛"اودین"؛آنان را مورد لطف خویش قرار میدهد . ادامه

اطلاعات بیشتر
کد محصول LB-P-OD-02
جنسیت مشترک (یونیسکس)
فصل بهار, تابستان
زمان مناسب در شبانه روز روز, شب
موقعیت های استفاده روزانه و کژوال, شخصی و فراغت
حجم (میلی لیتر) 100
سال ساخت 2009
ساخت کشور ایالات متحده
نظر خود را بنویسید
شما در حال مرور کالای زیر هستید:عطر 02 OWARI EDP ODIN

مطلب مرتبطی یافت نشد