20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر BLACK AFGANO EXP NASOMATTO

محصول جدید

عطر BLACK AFGHANO EXP برند  هلندی

عطر بلک افغان، حتی از کابوس‌های شما هم عطر ساخته‌اند... ادکلن بلک افغان که نمادی از بهترین کیفیت گیاه ح.شیش می‌باشد توسط "الساندرو گوآلتری" طراحی شده است. این عطر رایحه دودی گرم و تلخ خاصی دارد.

رایحه مشابه و بسیار به صرفه تر: FORTIS 

طرفداران بلک افغان، با توجه به رایحه مدرن و شیک فورتیس
و همچنین به صرفه تر بودن آن (100 میل) FORTIS را ترجیج میدهند.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-01


ثبت ایمیل


قیمت

16,900,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهگرم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرPerfume
حجم عطر (میلی لیتر)30ML
کشور سازندههلند
سال تولید2009

اطلاعات بیشتر

عطر بلک افغان

حتی از کابوس‌های شما هم عطر ساخته‌اند...

ادکلن بلک افغان که نمادی از بهترین کیفیت گیاه ح.شیش می‌باشد توسط "الساندرو گوآلتری" طراحی شده است.

این عطر رایحه دودی گرم و تلخ خاصی دارد که تاثیر خوشی موقت دارد و کاملا جذاب و هوس انگیز است. طرفداران زیاد این عطر افرادی با سلیقه خاص می‌باشند. یکی از ویژگی‌های خاص این عطر ماندگاری بسیار بالای آن می‌باشد که می‌تواند به راحتی بعد از یک روز کامل همچنان رایحه آن را به آشکاری حس کنید.

بلک افغان در ابتدا بويی تقريبا سبز و گياهي دارد كه كمي رايحه‌های جنگلی و دودي، آنرا همراهي مي‌كند. رايحه نسبتا سنگين و تاريكي دارد اما پنج دقيقه بعد بوي وحشتناكی پيدا مي‌كند. يک بوي بسيار بسيار سنگين، بسيار تلخ، تاريك و خيلي خاص و منحصر بفرد. بويي شبيه برگ درخت شاه‌دانه به اضافه رايحه دودي و جنلگي.

این عطرِ مردانه و زنانه از نوع  Eau De Perfume  می‌باشد.

هرم عطر

هرم عطرBLACK AFGHANO EXP

رایحه مشابه و بسیار به صرفه تر: FORTIS 

طرفداران بلک افغان، با توجه به رایحه مدرن و شیک فورتیس
و همچنین به صرفه تر بودن آن (100 میل) FORTIS را ترجیج میدهند.

"الساندرو گوالتیری " سال های زیادی را صرف همکاری با نام های مطرح جهان مد و زیبایی کرد. همکاری و فعالیت هایی که علی رغم در بر داشتن موفقیت های چشمگیر ؛ برای "الساندرو گوالتیری " رضایت بخش نبود. کمبودها و نقایصی "او" را می آزردند و تحمل ادامه فعالیت در چنین فضایی، روز بروز برای "او" سخت تر می شد. همواره انتخاب از بین بقا در دنیای پر زرق و برق مد و حضور در مرکز توجهات، یا حرکت بسوی علایق و تعبیر رؤیاها؛ انتخابی دشوار و چالش بر انگیز است. اما حرکت در مسیر چالش ها و انجام کارهای به ظاهر غیر ممکن، برای هنرمندان خلاق و صاحب سبکی مانند "الساندرو گوالتیری "، اتفاقی خوشایند و انتخابی ساده است.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-09-07

black afgano

به عنوان فردی که بلک افگانو را از همان ابتدای لانچ شدن تهیه کرده بابد خاطر نشان کنم تمام شهرت این عطر به تلخ بودن بسیار و تاریک بودن ان است.فورتیس را هم تهیه کردم .بسیار ملایم است.کسی که بلاک افگانو را می شناسد بلاقاصله این دو را از هم تشخیص می دهد.

  رتبه 
  2017-03-13

  شوالیه ی سیاه پوشِ جذابِ من در اعماق جنگل سبز

  این معجون وهم آلود مقدس رو برای اولین بار از آغوش محبوبم نوشیدم. نوازش زمین تب دار با قطره های بارون ، تندی و شیطنت آغازین یک عشق که ناگهان عمیق میشه و تو رو میبره به قعر یک جنگل وسوسه انگیز و در سکوت محو میشه و بعد حس غریب یک فنجون قهوه تلخ آمیخته با دود سیگار توی کافه تراس های شانزِ لیزه رو القا میکنه.
  دنیای روایح دنیای بی رحمی هاست.درست پرتت میکنن وسط یه خاطره دلچسب که شاید برای فراموش کردنش تا پای جان جنگیده باشی.

   رتبه 
   2016-05-21

   "Black Afgano"

   واقعیت چیست؟ آنچه که به دیدگاه شخصی سزاوار آید؟ ویا درکی صحیح وعقلی از پدیده های هستی؟
   چه بسیار دیدگاهها و قضاوتهایی که بر اساس ذوق شخصی بیان گریِ واقعیت میکند ،گاه فراتر از این میرود و ایده ای سلطه وار بر آدمیان تحمیل که درنهایت به انکار خوبی ها می انجامد...،
   عطار ماهر این عطر در اوج هنرمندی توانست زمانی که در هیچ عطری رایحه ای از ترکیبات متضاد وخاص باشد عطری بیافریند که سبز اما در عین حال تاریک، شیرین وبا این وجود تلخ، چوبی و در همین حال آتشین باشد.

   کدام عطر را تا بحال استشمام نموده اید که رایحه با وقار اما بی آلایش او حس خلوت از دنیای پیرامون القاء کند؟
   رایحه سبز و تاریکِ ابتدائی این عطر آرامش شبانگاهی و خلوت با محبوب را تداعی میکند.

   آیا به افروختن آتش بر روی چرمها دقت نموده اید؟ چگونه پوست حیوانات در برابر آتش نرمش نشان میدهد تا استوار گردد، و چگونه بویی ساطع میشود؟
   رایحه میانی حس صلابت و استواری را به مشام انسانی هدایت میکند، واین نیست مگر بخاطر ترکیب آتش و دود از درخت عود با رایحه ای از چرم.

   چیست درمیان انسانها که پس از موفقیت وکامیابی، کام یکدیگر شیرین میکنند؟ چه رابطه ای میان نشاط و شیرینی است؟
   رایحه پایانی نشاط آوری عسلگون است، حسی خوش و شوخ طبعی بی پایان هدیه یِ زیبای این مرحله است، رایحه ای که برخاسته از عمق صمغهای عسلگون و تنباکوی معطر و لطیف است.
   واقعیت آن است که هر شامه ای مدهوش این عطر میگردد، چنانکه فروغش با آمدن نظائرش هنوز جاودان مانده است.

   کم و کیف این عطر در نهایت اوج است ،پخش رایحه ای قدرتمند برای چندین ساعت، ودوامی بیش از یک شبانه روز.
   برخلاف باور برخی، شامه من گواه بر روایحی کاملا طبیعی و تناسبی شگرف و تلفیقی هنرمندانه درمیان انواعی از تضادها میباشد.

   رایحه: 8/10
   پخش: 7/10
   دوام: 9/10
   پیچیدگی: 7/10
   یگانگی(زمان تولید) : 10/10

   • تعداد 0 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
   رتبه 
   2016-05-13

   پیشرو

   هنر عطر شباهت زیادی به هنر موسیقی داره و شاید برای من عطر؛همزاد موسیقی هست!
   اینکه چطور موزیسینهای بزرگ و آثار فاخرشون مهجور و ناشنیده می مونن و در هیاهوی کارهای دم دستی و چیپ گوشه نشین میشن؛رویه ای هست که برای همیشه ادامه خواهد یافت؛اگر چه همواره کسانی هستن که به روح و ذهن خود احترام میگذارن و سمت آثار فاخر میرن اما همواره موفقیت یک اثر به اقبال عموم بستگی داره و توفیق بعد مرگ داستان آشنای نوشدارو و سهرابه.اما در این وادی ناکجا آباد هرچه باداباد عده ای هستن که داعیه ی کار هنری و وزین دارن اما نگاه اصلی و بن مایه ی تفکرات اونها؛جذب نگاهها و خواسته های سطحی و مقطعی هست.نگاه به اکثریتی که میخوان چیزی گوش کنن؛چیزی بپوشن؛فیلمی ببینن و قص علی هذا و همین کلمه ی "چیزی" بستر رو مهیا میکنه برای گروهی که نام بردم!احساسات سطحی رو تحریک کن و
   با ادعاها و شعارهای بزرگ و دهن پرکن؛این خیل بی شمار "یه چیزی" پسند براحتی به شما جلب میشن و عاشقان سینه چاک هنر والا!! و اثر عمیق!!! شما میشن.جناب گوالتیری مثال بسیار خوبی برای این عرایض هستن.
   عطری که ایشون رو به اوج شهرت رسوند و ثروت هنگفتی براشون به ارمغان آورد.عطری که بنا به گفته های اون روزهای لانچ شدنش با بهره گیری از نت ح ش ی ش؛شادی عمیق و خلسه ای ناب رو در تمام لحظات عمرش روی شما بهتون تقدیم میکنه!
   بلک افغانو در اوایل منو شیفته کرد این عطر هارمونی و نظم کارهای قدرتمند رو نداشت؛یه آشفتگی عجیب که با بویی تند و سبز شروع میکنه و با گذشت مدت زمانی رایحه ای دودی؛تاریک و خاکی بر این بستر سبز جاری میشه که به عودی خفه؛اخمو و دود گرفته ختم میشه.عودی که حس پلاستیکی بهم میده؛نه اینکه بوی پلاستیک بده!
   و این شاید بخاطر آکورد چرم باشه که نامی برده نشده ازش.بنده حشیش رو بو نکردم و شناختی ندارم ازش اما بوته ی شاهدونه رو بو کردم و بوی خاص و سبزش همیشه تو ذهنمه و شاید منظور از حشیش در این عطر؛همراهی برگهای شاهدانه و تنباکو باشه که چنین حسی به دست میدن.

   بلک افغان عطری خطی هست که ماندگاری و پخش بسیار قدرتمندی داره.رایحه ای تاریک؛وهم گونه و غبارآلود داره که میتونه شما رو عاشق خودش کنه و عطر مرجع شما بشه...
   عطری که بسیاری از خانه های عطر رو دنباله روی خودش کرد و پیشرو بود در نوع خودش.
   اما برای من خوشایند نبود؛و این به معنی بد بودنش نیست.اتفاقا بازخوردهای بسیار خوبی به همراه خواهد داشت و سرها رو به سمت شما برمیگردونه و تعریف و تمجیدهای زیادی که در اون محفل از عطر جادویی شما میشه به من یادآوری میکنه:
   هر کس مختاره هر چیزی که میخواد گوش کنه؛هر چیزی که میخواد بپوشه و...
   فقط خواهشم از دوستان اینه که چون نسخه های عجیب غریب از این کار تو بازار زیاد شده این عطر رو از فروشگاههای معتبر مث لوکس بایر بخرن.

   ببخشید که نوشتم طولانی شد و سپاس بابت وقتی که برای خوندنش گذاشتین.

   • تعداد 1 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

   بررسی خود را بنویسید!

   نوشتن نقد و نظر

   عطر BLACK AFGANO EXP NASOMATTO

   عطر BLACK AFGANO EXP NASOMATTO

   عطر BLACK AFGHANO EXP برند  هلندی

   عطر بلک افغان، حتی از کابوس‌های شما هم عطر ساخته‌اند... ادکلن بلک افغان که نمادی از بهترین کیفیت گیاه ح.شیش می‌باشد توسط "الساندرو گوآلتری" طراحی شده است. این عطر رایحه دودی گرم و تلخ خاصی دارد.

   رایحه مشابه و بسیار به صرفه تر: FORTIS 

   طرفداران بلک افغان، با توجه به رایحه مدرن و شیک فورتیس
   و همچنین به صرفه تر بودن آن (100 میل) FORTIS را ترجیج میدهند.

   7 محصولات دیگر در همان شاخه: