بهترین روایح برای کارهای روزانه

بهترین روایح برای کارهای روزانه

بهترین روایح برای کارهای روزانه

حتی وقتی حالمان خوب است، انجام کارهای روزانه می تواند برایمان سخت باشد. معمولا علت این مسئله کمبود انرژی، شوق و انگیزه است. اما حل این مسئله آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست؛ کلید آن بینی خودتان است! روایح می توانند محرکی کلیدی در رسیدن شما به موفقیت باشند. اغلب، روایح محور تنظیم خلق وخوی ما هستند؛ چه بسرعت درحال راه رفتن در محیطی مملو از چالش و رقابت و چه درحال استراحت باشیم. در این قسمت پیشنهاداتی از عطرهای مختلف برایتان فراهم کرده ایم و علت اینکه می توانند بهترین نتیجه را برایتان داشته باشند، شرح خواهیم داد.

مطالعه به تمرکز نیاز دارد؛ برخی روایح که توان ذهنی را تقویت می نمایند عبارتند از: لیمو، گریپ فروت و کافور. این روایح در تمرکز و خالی کردن ذهن تاثیر بسزایی دارند. برخی از عطرهایی که چنین نوت هایی را با کیفیت و ظرافت خاصی به شما ارزاینی می کنند عبارتند از:

Saltus LES LIQUIDES IMAGINAIRES

Azemour Les Orangers Parfum d`Empire

Bigarade concentreeFREDERIC MALLE

 Sienne d'Orange The Different Company

 

پس از یک روز طولانی، وقتی خسته اید و نیاز به استراحت و آرامش دارید، بهترین روایح برای استشمام روایحی هستند که تداعی کننده حس خانه و تعلق باشد؛ مثل رایحه چای، غذا، شراب و ... حالا تصور کنید که به این روایح کمی وانیل و نارنج هم اضافه شده! شواهد نشان می دهند که این روایح یا ترکیب آن ها بسیار آرامش بخش است؛ گرما و صمیمیت خاصی ایجاد میکند. رایحه گل شمعدانی و نارنگی نیز تاثیراتی مشابه دارد.

PASSION BOISEE   FRAPIN

BLOODY WOOD LIQUIDES IMAGINAIRES

ODIN 02

PHILOSYKOS DIPTYQUE

LE PARFUM ELIE SAAB

 

 

برای آندسته افرادی که با خوابیدن و بیدار شدن از خواب با دشواری هایی مواجه اند، استشمام رایحه ای درخور شرایط آن ها تاثیر عمیقی دارد. اثبات شده است که رایحه اسطخودوس، برای افرادی که احساس خواب آلودگی می کنند و الگوی خواب نامنظمی دارند، موثر است.

Eau de Gloire Parfum d`Empire

Bois du Portugal Creed

La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent

 

رایحه نعناع و لیمو بهترین محرک ها برای شروع روز هستند. اثربخشی و فعالیت را در ما تقویت می نمایند. مطالعات نشان داده است افرادی که در معرض رایحه نعناع قرار دارند، کارهای نیازمند تمرکز و توجه را بهتر انجام می دهند. همچنین، این مطالعات نشان داده اند که رایحه لیمو دارای تاثیری مثبت و یک محرک روانی است.

Yuzu Fou Parfum d’Empire

Geranium Pour Monsieur Frederic Malle

Terre d'Hermes Hermès

 

 

حس بویایی تنها حسی است که از قسمت های عقلایی مغز گذر می کند. بنابراین تعجبی ندارد که رایحه و جذابیتِ فیزیکی بسیار بهم نزدیک هستند. بدیهی است که عطر گل رز برای موقعیت های عاشقانه مناسب است. دارچین، پرتقال و شیرین بیان نیز روایحی هستند که طبق گزارشات، بانوان از بوییدن آن ها سیر نمی شوند!

Aziyade Parfum d`Empire

Chergui Serge Lutens

Spicebomb Viktor&Rolf

The One for Men Dolce&Gabbana

Fahrenheit Le Parfum Christian Dior

مشاهده عطر های سایت لوکس بایر