پر فروش ترین ها معرفی عطرهای پر فروش سایت

پر فروش ترین ها  معرفی عطرهای پر فروش سایت

پر فروش ترین ها

معرفی عطرهای پر فروش سایت

 

عوامل مختلفی در کنار هم قرار می گیرند تا یک عطر، توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و در رقابت پر هیاهو و فشرده میان برندها و عطرهای مختلف آن ها، گوی سبقت را از رقیبان معطر خود ربوده و به توفیق نائل شود. طراحی بطری، شکل جعبه، درب بطری ها و اسامی انتخاب شده برای یک عطر، تنها بخشی از عوامل تعیین کننده در جذب مخاطب و افزایش فروش یک عطر بحساب می آیند و اصلی ترین موضوع در استقبال از اثری معطر، روح و درونمایه آن، یعنی رایحه است. زیبایی و اعجاز منظومه عطری و ستارگان کوچک و بزرگ آن از روایحی نشأت می گیرد که گروهی را شیفته خود ساخته و گروه دیگری از آن دوری می کنند. کارشناسان و مخاطبین خاص این عرصه، با معیارهایی مختص خود و سایر مخاطبان با نوع دیگری از زیبایی شناسی، آثار و محصولات مورد نظر خود را انتخاب می کنند تا از این طریق، دنیای عطرها، همچنان جذاب، رویایی، اسرار آمیز و پویا باشد.

در هیاهوی مطبوع و خیال انگیز مارکت عطر، بر آن شده ایم تا مروری داشته باشیم بر آثاری که در لوکس بایر و تعدادی از فروشگاه های معتبر عطر و ادکلن ایران، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته اند. در پایان، ذکر این نکته را ضروری می دانیم که فهرست ارائه شده در هر قسمت به یک عطر اختصاص دارد و در این بخش، علاوه بر معرفی مشخصات عطر، نظرات مطرح شده در مورد آن را که در لوکس بایر یا سایت های تخصصی عطر ارائه شده اند را تقدیم شما خوبان می نماییم.

 

 

1270

خانه عطرسازی:  Frapin

عطرساز:  Sidonie Lancesseur

کشور: فرانسه

سال تولید:  2010

 

نوت های ابتدایی:  آناناس، آلو، قهوه، کاکائو، لوبیای تونکا، رزین های چوبی، پرتقال

نوت های میانی:  فندق، میوه های خشک، شکوفه لیمو، نوت های گل بو، نوت های ادویه ای

نوت های پایه:  عسل، وانیل، چوب گایاک، نوت های چوبی

نوع رایحه: خوراکی- شیرین، میوه ای- نوشیدنی، عسلی- صمغی، چوبی.

طبع رایحه: گرم (مشترک خانم ها و آقایان)

 

نظرات کاربران:

_ من در ابتدا دنبال یک رایحه دیگه بودم وقتی فروشنده اینو بهم داد اولش نمیخواستم بزنم. ولی وقتی زدم و از مغازه اومدم بیرون تازه فهمیدم که چقد با این عطر ارتباط برقرار کردم . در ابتدا بوی عجیبی داره که چند لحظه بیشتر تداوم نداره . بعد اون بوی کمی ش.ر.اب و عسل و الو داره ک عالیه . من کمی هم بوی چوبِ تر احساس کردم . این عطر شیرینی خودشو تو کل روز داره . موندگاریش 6 ساعته حدودا . و چیزی که باعث میشه من انقد از رایحه میوش خوشم بیاد اینه که این رایحه مرحله ای عوض میشه. (جواد هادیان/ لوکس بایر)

 

_ 1270 عطریه که در جذب مخاطب بسیار موفق عمل میکنه و بازخوردهای خوبی به همراه خواهد داشت. عطری گرم و عمیق که با تمام پرستیژ و حالت رسمیش؛ بسیار صمیمی و خوش مشربه و با همه کنار میاد. خاصه اما هر کسی برداشت خودش رو ازش داره و در ذهنش خاطره بازی میکنه باهاش؛مثل آثار ماندگار ادبیات و هنر. ماندگاری بالای 8 ساعت و پخش بیشتر از متوسط داره که بر امتیاز این کار اضافه خواهد کرد! (مصطفی ع/ لوکس بایر)

 

_ 1270 عالی است! با یک نوت پرتقال آبنبات مانند روی آکورد چرم/بوزی از یک افسونگری کمیاب باز می شود. این شبیه نشستن روی یک مبل چرمی قدیمی در مقابل شومینه و نوشیدن ک.نی.اک و خوردن کیک کشمشی-میوه ای در کریسمس است. چوب های صاف و ملایم به همراه ادویه ها، میوه های خشک و وانیل، حضور خود را در پایه عطر برای یک اثرگذاری اطمینان بخش، آرامش بخش و واقعا دلفریب، اعلام می کنند. یک اثر استادساز. ارزش سفارش بالا. (alfarom/   فرگرانتیکا)

 

_ Frapin 1270 یک عطر خوراکی دلپذیر است. شیرینی ملایم، در عین حال خامه ای و کاراملی با کمی آجیل در میانه عطر. در مجموع گرم، بوزی و لذتبخش با پایه ای وانیلی. برای قضاوت رایحه به تنهایی، به نظرم Frapin 1270 یک نوشیدنی شگفت انگیز است! یکی از معدود عطرهایی که در نخستین بکارگیری ها، مرا به لبخند واداشت. (del/ بِیس نوتس)

 

_ یکی از عطرهای محبوب من برای همیشه. خیلی گرم، کمی شیرین، تاریک، غنی. نفیس و سرشار. این عطر رایحه ای مجلل و گرانقیمت دارد. یونیسکس است اما شیرینی رایحه، آن را نامتعارف خواهد کرد و بنابر این، روی پوست یک مرد بی اندازه انگیزاننده و جذاب خواهد بود. (Anna/ لاکی سنت)

 

 

مشاهده عطر های سایت لوکس بایر