سبد خرید
تلفن: 88724345 021

معرفی ۲۵ عطر با رایحه گل رز، که دوستداران عطر، باید آن ها را تجربه کنند. (قسمت دوم)

معرفی ۲۵ عطر با رایحه گل رز،  که دوستداران عطر،  باید آن ها را تجربه کنند. (قسمت دوم)

معرفی ۲۵ عطر با رایحه گل رز،  که دوستداران عطر،  باید آن ها را تجربه کنند.

 

قسمت دوم

 

رزهای ادویه ای

Guerlain Nahéma_8

Nahéma  یک هارمونی دراماتیک از شکوفه های رز،  عسل ادویه ای،  هلوی رسیده و چوب است؛ این عطر همچون یک فیلم کلاسیک با رنگ های تند و شدید است که با صدای بلند پخش می شود.  این عطر سبز، باشکوه و با ظرافت است.

 

Ormonde Jayne Ta'if_9

عطرOrmonde Jayne Ta'if   رز دمشقی را با فلفل و زعفران،  میوه خشک و رزین در هم می آمیزد.  وقتی این عطر را به خودم میزنم،  در حالی که در اداره یا گوشه یک فروشگاه عطر  هستم،  حس می کنم در سرزمینی بیگانه سفر میکنم.

 

_10

Le Labo Rose 31

وقتی که فروشگاه Le Labo    در سال ۲۰۰۶باز شد،  عطرRose 31   خیلی زود مورد توجه منتقدان قرار گرفت.  برخلاف عنوانی که دارد،  این عطر غیر از رایحه ی رز سنتی،  دارای رایحه ای ادویه ای -  چوبی و مردانه است که با نت های سنگین زیره ترکیب شده است.  اما با وجود عطر رز و نامی که دارد،  نظر بسیاری از مردم را راجع به اینکه عطر رز میتواند چگونه باشد،  تغییر داد.

 

 

11_The Different Company Rose Poivrée

 برند Different Company   رویکردی عجیب نسبت به رایحه رز داشت و آن را با نت های حیوانی سیویت محاصره کرد.  این عطر دارای رایحه زیره نسبتا شیرین،  حرارت فلفل می باشد و با وجود نت های حیوانی همچنان متمدنانه است.

 

_ 12        Serge Lutens Rose de Nuit

من عطرهای سرخسی زیاد استفاده نمیکنم چون با سلیقه ام جور نمی آید. اما میتوانم فضای تاریک و زیبایی غیر قابل لمس  Serge Lutens Rose de Nuit  را احساس کرده و قدرش را بدانم و بگویم که لاین منحصر بفرد قبلی آن قابل دسترس است و بدون احساس گناه آنرا پیشنهاد کنم.

 

    Guerlain Rose Barbare_ 13

با وجود اینکه عطرهای گرلن دارای سبکی چوبی است،  اما  rose chypre  لطیف تر، درخشان تر و میتوان گفت سرخسی-رزی است.  عطری است که روی آن بسیار کار شده و میتوان آنرا با لباس های سبک کلاسیک- مدرن استفاده کرد.

 عطر رز

عطرهای رز زنانه

 

14 _  Yves Saint Laurent Paris

یک عطر کلاسیک متعلقبه دهه هشتاد!  رایحه ی شیرین،  میوه ای،  با تلفیق رز و بنفشه،  می بایستی با رژ لبی براق و کفش پاشنه بلند استفاده شود.  یک مقدار خیلی کم از آن دوام بسیار زیادی دارد.

 

  Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine_15

اگر بدنبال قابلیت تغییر به هزاران نت متفاوت در یک عطر می گردید،  Les Parfums de Rosine  می تواند عطر خوبی برای شما باشد.  Les Parfums de Rosine   که اولین عطر ارایه شده از این برند در سال ۱۹۹۱است، عطری با رایحه گرم رز-بنفشه و زنانه می باشد که سبک شرقی دارد.

 

_ 16   Lush Imogen Rose

Lush's Gorilla Perfumes  عطر  Imogen Rose   را از عصاره و روغن گل رز و دیگر ترکیبات طبیعی،  همچون چوب تونکا،  زنبق زرد و چوب‌ وتیور خلق کرده است.  در نتیجه دارای رایحه گرم و پودری رز،  با پایه ای ملایم از چوب می باشد و دوام زیادی دارد.

 رز

مشاهده قسمت اول این مقاله

خرید عطر و ادکلن های اورجینال و با ضمانت اصل بودن لوکس بایر