20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

معرفی خانه ی عطر اونام (UNUM) در جستجوی کمال

معرفی خانه ی عطر اونام (UNUM) در جستجوی کمال

در جستجوی کمال

معرفی خانه ی عطر اونام (UNUM)

 

 

خانه ی عطر اونام؛خانه ای تازه تاسیس اما بسیار متفاوت در جهان عطر است.اونام؛نگاهی نو به تعالی و تکامل دارد و ریشه ها و منشاء خود را در الهام گرفتن از کمال و غنای هندسه؛لمس فضاها؛ادراک حجم ها و هماهنگی و نظام مندی خطوط؛یافته است.این امروسیله ای برای بیان دریافتهای فرا زمینی ایشان و زمینه ساز حرکت کمال گرایانه و مکاشفه های خانه ی اونام گشته است.جایی که کلیشه ها و سنن کهنه ی عطر سازی را در هم می شکنند تا سفری بدیع به درون را پایه گذاری نموده و آغازی باشد بر پیمودن راه کمال و رستگاری.

فیلیپو سورسی نلی خالق عطرهای اونام می باشد. طراح آتلیه ی لاوس که مسئولیت تولید لباس رسمی پاپ را بر عهده دارد؛بعلاوه این عکاس؛نقاش؛موزیسین و پدید آورنده ی آثار پست مدرن مفهوم گرا؛که کارهایش از سوی موزه ی لوور مورد تجلیل واقع شده اند به مرد رنسانس شهرت دارد.دیدگاهها و ایده های خاص و ساختار شکن وی نه تنها در ظاهر و سلوک؛بلکه در تمامی آثار او به نحوی متجلی شده اند.مردی که از کودکی به دنبال عبور از مرزها و صاحب نگرش های متفاوت بوده و معتقد است:کسانیکه به منظور با مقابله با سختی های رو به فزونی؛دچار افراط در آزادی و آزادی بیان شده اند؛نمی توانند تنها به یک قالب هنری بسنده نمایند.

سورسی نلی؛نخستین اثر خویش و خانه ی اونام را تحت عنوان "لاوس" ارائه نمود.لاوس؛خوشبو کننده ی فضای اتاق و لباسهای پاپ بندیکت شانزدهم و همچنین پاپ فرانسیس بوده که بعدها بعنوان عطر معرفی شد و بشدت مورد توجه علاقمندان روایح کلیسایی و عبادتگاه گونه واقع شد.

موفقیت لاوس در کنار تفاوت و نگرش خاص این عطر؛مسیر فعالیت اونام بعنوان خانه ای خاص و مفهوم گرا را هموار نمود.فیلیپو؛از فضای منظم؛خط کشی شده و دارای چارچوبهای مذهبی در عطر کلیسایی لاوس به فضای هندسی؛پر پیچ و خم و تشویش زای معماری گوتیک در عطر اوپوس1144 رسید.عطری پیچیده و عظیم که غبار نشسته از عقاید پیشین بر دیوارها؛ستونهای رفیع؛پیکره ها و دهلیزهای عمارتها و کاخهای بجا مانده از تاریخ را جلوه گر است و تکرار این طرحها و اشکال هندسی؛بی انتها می نماید.پس از اوپوس 1144؛اونام مکاشفه و کمال جویی را در رزا نیگرا ادامه داد تا رویش و شکفتن در میان تاریکی ها و حصار های هندسی و پیکره های خاک گرفته را به تصویر بکشد و مکملی باشد بر دو محصول قبلی این خانه.

در سال 2016 اونام به پیشروی ها و مکاشفات خویش ادامه داد و دو عطر سیمفونی پژن و انیو نویر را ارائه نمود که فضاهای عمومی تر و بازتری را ارائه نموده اند تا جنبه ی همگانی تری به ایده های خود ببخشد.عطرهایی که با این اوصاف باز هم در جستجوی فتح قلمرو های جدید هستند.

هر پنج عطر خانه ی اونام ؛آثار هنری پیچیده و خوش ساختی هستند که بعضا از برخی المانهای عطرهای موفق بهره گرفته اند؛اما با این وجود در سطح بالایی از کیفیت قرار دارند و همچنان به ایده ها و اهداف اونام؛پایبند می باشند.

نگاهی متفاوت و ساختار شکن که مرزها را زیر پا میگذارد و چالش آفرین است.همراهی با فریادها و آواهای انگیزاننده که روح دریافت میکند؛در مسیری که همچنان ادامه دارد...

عطر های این محصول در سایت لوکس بایر قابل خرید می باشد.


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: