20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر های مناسب تابستان (بهشت آرامش در روزهای داغ تابستان)

عطر های مناسب تابستان (بهشت آرامش در روزهای داغ تابستان)

 خورشیدی که بی رحمانه و بی توقف می تابد؛حرارتی که تحمل آن از توان زمین خارج است و آنرا پس میزند.کفپوشهای آسفالت خیابان که نیمه مذاب شده اند و سنگ فرش پیاده روهایی که چون زغال گداخته اند.دود؛هیاهوهای آهنی و بنزینی ماشینها و نیمروزی که از گوشه گوشه اش تشویش؛اضطراب و گرمازدگی می دمد.

چقدر به آرامش محتاجم؛گوشه ای خلوت؛به دور از غوغای تابستانی و هیاهوی خیابانهای جوشان.آرامشی عمیق در فضایی معطر و تازه که چشمانم را ببندم و فارغ از این جهنم زمینی بسوی بهشت رهسپار شوم و در فضای لطیف و دلگشای آن؛اندوه و خستگی و تشویشم را فراموش کنم.

این نوشته؛به اشتراک گذاشتن ده عطر محبوبم برای نبرد با گرمای این روزهاست؛دوستانی عزیز که از مصاحبتشان؛غرق آرامش و انرژی شده و گذر زمان را احساس نمی کنم

10-کلاسیک آیکون (Classic Icon)

عطری ساده اما بسیار لطیف و دلنشین با رایحه ی گیاهی؛مرکباتی و گلی که با تمام سادگی های خود، تازه و شاداب است.روشنی و شفافیت این عطر مثل دیگر کارهای خانه ی ویتورینوکس جلب توجه می نماید و در هر لحظه که نیار به آرامش و رفع خستگی دارید؛این عطر را احضار بفرمایید.

        

9-هوم کولون  (Homme Cologne)

فرزند شاد؛با انرژی؛خوشرو و متین عطر مشهور خانه ی دیور؛هوم.عطری مرکباتی و پودری که نشاط و سر زندگی آکورد مرکباتی باکیفیت آن؛خنکا و طراوتی عمیق و دلنشین را از میان حرارت و دم کردگی تابستانی در وجود شما به جریان می اندازد.نسیمی روح افزا از معجونی مرکباتی؛ترش و تازه.

8-وویاژ(Voyage)

نمی توان از عطر و علی الخصوص عطرهای تازه و روشن گفت اما یادی از آثار استاد ژان کلود النا نکرد.عطرهایی بی نهایت صمیمی و دلنشین که نام خانه ی هرمس را در تاریخ عطر ماندگار نمودند.وویاژ عطری ساده اما بسیار زیبا و مفرح است.عطری از آمیزش نتهای ادویه ای؛ بویژه هل با لیموی تازه و شاداب که سایه ای نامریی از خنکا و آرامش و اعتماد به نفس برای شما ایجاد خواهد کرد.

7-پوملو پارادیس (Pomelo Paradis)

آتلیه کولون؛به مهارت خوبی در خلق عطرهای مرکباتی رسیده که این کارها در میان آثار قابل قبول این خانه؛جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده اند.پوملو پارادیس؛بهشتی مرکباتی است؛جشنی پر از شادی و لذت.ترکیبی مرکباتی و شیرین که تم گیاهی کم رنگی؛بر فرح بخشی و گوارایی آن افزوده.خنکای شیرین و تازه ی مرکباتی!

6-جانیپر اسلینگ (juniper sling)

عطری شکوهمند و نافذ؛تیز و جسور با در هم تنیدگی الکلی-ادویه ای که همه چیز در آن از نعمت حضور روح متعالی و والای میوه ی عرعر؛در اوج شکوه و کمال قرار دارد.آرامشی احترام بر انگیز؛حس وقار و اعتماد و درخشش توام با آرامشی مطلق که پاداش عبور از عذاب یک روز پر از تنش است از خانه ی معظم پنهالیگونز.

5-اوواری 02 (Owari)

  رایحه ی با کیفیت و زیبای نارنگی.خاطره ای از شبهای پاییز و فضایی آکنده از عطر آرامش بخش و جذاب نارنگی.عطری مرکباتی با حس و حالی گلی و گیاهی که از دل گرما و خشونت تابستانی به خنکا و خلسه ی شبی پاییزی پل میزند و خاطره بازی انرژی بخشی میسازد.چشمانتان را ببندید؛نفسی عمیق بکشید و به این محصول با کیفیت خانه ی اودین اعتماد کنید!

4-ل آربره د لا کونیسنس(درخت خرد) ( L Arbre De La Connaissance)

خانه ی ژووی پاریس؛میوه و برگهای انجیر را در فضایی چوبی و لذیذ بکار گرفته تا هنرمندانه عطری بزرگ و طرب انگیز و زیبا ارائه نماید.عطری که رهایی و آزادی را در خنکای طبیعتی سبز و بکر به ارمغان می آورد.نوشیدنی سبز و گوارایی که لذت استراحت در سایه سار درختان انجیر و تازه شدن در نسیم جاری میان شاخه ها را به شما ارزانی میکند.

3-یوزو فو (Yuzu Fou)

درختان لیمو؛ترنج و انبوهی از مرکبات؛با طراوت و آبداری میوهای خود و تلخی و عصیانگری پوستهای گازدارشان در هم تنیده میشوند تا در کنار سبزی و تازگی گیاهان؛آرامشی عمیق و پایدار را هدیه کنند.کیفیتی مثال زدنی در رایحه ای آشنا اما بسیار قوی؛غنی روشن و طبیعی که فریاد نمیزند؛خود را تحمیل نمی کند اما متواضعانه و آرام فضای نزدیک شما را مزین به حضور خویش میکند.نمایش مفرح و موقر از خنکا و طراوت باغهای خانه ی پارفومز د امپایر.

2-ل هوم لئو بویسی (Homme L EAU Boisse)

گرلین همواره حرفی برای گفتن دارد.صد البته که هر آنچه با این خانه ی والا و ارزشمند در ارتباط باشد؛همیشه توجهات را بسوی خود جلب خواهد کرد و لئو بویسی حکمران معظم و مقتدر قلمرو کارهای تابستانی گرلین؛هر مخاطب و مستمعی را مجذوب ابهت و شکوه خویش خواهد نمود.سرمستی و شور ملاقات این عطر مجلل هر خستگی و اندوهی را از تن و جان خواهد زدود.عطری از چوبها و مرکبات؛ کمی خاکی با نسیمی که از گلستانهای بهشتی در آن می وزد و طراوت و سر سبزی را جایگزین تمام تلاطمات و آتش افروزی های دنیای ماشین ها میکند.

1-ل هیومنیست (L'Humanist)

آمیزه ای از مستی و رهایی؛شکوه و اقتدار؛آرامش و جاودانگی و تمام حسنات که از انسانیت بر می خیزند.از مرکباتی که با ادویه جات می آمیزند و از الکل که با سرو کوهی پالوده میشود تا چوبهایی که ایستادگی و استحکام را جلوه گرند؛هیومنیست آرامش و زندگی مطلق است.ناب و رفیع؛لطیف و رهایی بخش.بی هیچ تقابلی ما بین خیر و شر؛بی اعتنا به هیاهو و آزردگی های عصر آلودگی ها و بدون احساس جهنمی که میسوزاند؛از آغاز تا به انتها عطر صلح و آرامش و اعتماد است.عطر رویاپردازی و اعتماد به نفس؛رایحه ی وداع با استرس؛هراس و تشویش.شاهکاری از خانه ی فراپین.

این لیست پیشنهادی از ما به شما عزیزان است؛شما چه عطرهایی را برای فرار بسوی بهشت به ما معرفی می کنید؟

مشاهده سایر مقالات جذاب لوکس بایر


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: