20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر را هم اینترنتی بخریم؟ رایحه اش را چگونه تست کنیم؟

عطر را هم اینترنتی بخریم؟ رایحه اش را چگونه تست کنیم؟

با اینکه خرید اینترنتی امروزه سهم زیادی در زندگی ما پیدا کرده و تعریف جدیدی از رفاه و سرعت در زندگی مدرن ارائه میدهد، ولی هنوز خرید عطر و ادکلن از طریق اینترنت کار سخت یا غیرممکنی به نظر میرسد. خرید عطرهایی که قبلا داشته ایم و با رایحه و ماندگاری آن آشناییم موضوع سختی نیست، فقط کافی ست به اصل بودن آن اطمینان حاصل کنیم و منتظر بمانیم تا درب منزل تحویل بگیریم. (لوکس بایر اصل بودن کالای خود را با کارت گارانتی اصالت که شماره سریال کالا در آن درج شده تضمین میکند).

در مورد عطر های جدید، و دنیای برندهای لوکس و نیش که Luxbuyer  به ما معرفی میکند چه کنیم؟ عطرهایی که در در هر مغازه ای پیدا نمیشود چه برسد که با جادوی رایحه آن آشنا هم باشیم، یا سرگذشت طولانی ماندگاری آن عطر را بدانیم!!!

چگونه میتوان از راه دور از طریق اینترنت عطر را تست کنیم؟ روی دست، روی لباس اسپری کنیم، نوت بالایی، نوت میانی و نوت پایه اش را در زمان های مختلف تست کنیم، از نظر همسرمان یا دوستان و اطرافیان کمک بگیریم؟!


این امکان را لوکس بایر با ارسال سمپل عطر برای شما فراهم کرده است. (ارسال پیک/ پست رایگان).

سمپل عطر

در هنگام پرسه زدن در سایت لوکس بایر (تصور کنید در خیابان وزرای تهران قدم میزنید) اگر از ظاهر، برند و مشخصات عطری خوشتان آمد ولی هیچ ایده ای از رایحه و ماندگاری آن عطر ندارید، سمپل آن را سفارش دهید! می توانید چند سمپل انتخاب کنید و از بین آنها عطر مورد نظر خودتان را سفارش دهید و در مهمانی ها بدرخشید! (اگر چند سمپل بخرید تا قیمت آن به پنجاه هزار تومان برسد می توانید از کوپن های تخفیف موجود در سایت برای آن استفاده کنید.).

سمپل عطر

حال تصور کنید در یک فروشگاه شیک و مجلل فروش عطر هستید، برند های مختلف، رایحه های جادویی، شیشه های رنگارنگ و حرف های فروشنده که همزمان پاسخ مشتری دیگر را می دهد شما را سر در گم کرده اند، از طرفی مسیر پرترافیک و زمان طولانی برای پیدا کردن جای پارک خودرو را به یاد می آورید و تصمیم دارید حتما خرید کنید. کار سختی ست! نه؟

فرض کنیم بهترین انتخاب را از بین رایحه ها کردید و خریدتان را انجام دادید! آیا بهترین انتخاب ممکن را انجام داده اید؟  مثلا از ماندگاری آن عطر مطمئن هستید؟ همچنین عطر ها سه رایحه مختلف در زمان های مختلف دارند Top Note (رایحه اولیه)، Heart Note (رایحه ثانویه) و Base Note (رایحه پایه)، ولی شما انتخابتان را فقط با رایحه اولیه انجام  داده اید! رایحه ای که فقط در زمان اسپری کردن احساس می کنید! محدودیت زمانی در خرید از فروشگاه به شما اجازه نمی دهد عطر را بزنید، یک روز صبر کنید تا علاوه بر ماندگاری آن رایحه ثانویه و پایه آن را نیز امتحان کنید و برای هزینه ای که می خواهید انجام دهید انتخاب دقیقی انجام دهید.

فروشگاه لوکس بایر  با ارسال سمپل عطر ها این فرصت را به شما می دهد تا انتخاب های اولیه گسترده خود را با زمان کافی تست کنید  و در نهایت سفارش اصلی خود را ثبت نمایید. 

هزینه ارسال سمپل  به سراسر ایران، نیز مانند ارسال عطر بر عهده لوکس  بایر است. 

اینجاست که به نظر میرسد در مورد خرید عطر از اینترنت سخت گیری می کرده ایم! و چه انتخاب ها و فرصت هایی را از دست داده ایم!

مشاهده عطر های متنوع سایت لوکس بایر

مشاهده تمامی سمپل های عطرهای نیش سایت لوکس بایر


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: