20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

از قلب بارسلونای مدرن معرفی عطرهای Carner Barcelona

از قلب بارسلونای مدرن معرفی عطرهای Carner Barcelona

از قلب بارسلونای مدرن

معرفی عطرهای Carner Barcelona

 

داستان و داستان و داستان، ایده و ایده و ایده، و آفرینش هایی که در پی این دنیای پر از رنگ و طرح و شیفتگی از راه می رسند تا دنیای عطر، همواره آثاری مدرن و فاخر را به خود ببیند. آثار معطری که از رویاها سخن می گویند و در بی نهایت دلبستگی و شور، به ماجراجویی می پردازند. این ایده های ماجراجویانه و طرح های بلندپروازانه، اینبار از بارسلونا سر بر آورده و با الهام گرفتن از فرهنگ، تاریخ، هنر و طراحی در این شهر، دنیایی از شور، خیال، تصویر و رنگ را به نمایش گذاشته اند؛ داستان های خیال انگیزی که از زبان عطرهای خانه Carner Barcelona روایت می شوند.

خانه عطرسازی Carner Barcelona توسط Sara Carner در سال 2009 و در شهر بارسلونا فعالیت های خود را آغاز کرد. این لاین مدرن که بصورت اختصاصی بر ساخت عطرهای فاخر و هنری تمرکز دارد؛ اقدام به طراحی و ساخت روایحی نموده که از دلبستگی عمیق به تجربیات حسی واقعی بر آمده، و بازتابی از احساسات ناب، دریافت ها و مناظر گوناگونی را به نمایش می گذارند که از لحظات فانی اما باشکوه زندگی به یادگار می مانند.

سارا کارنر که در خانواده ای اصیل از هنرمندان چرمکار اسپانیایی متولد شده است؛ علاقه خود به آفرینش آثار هنری را در عالم عطرسازی و با راه اندازی لاین عطرسازی کارنر دنبال می کند. تلفیقی از سنت ها و شیوه های حرفه خانوادگی با المان هایی از دنیای مدرن در قابی از روایح، هدف کارنر از پرداخت به عطرسازی است. در این مسیر، گروهی از طراحان جوان و خلاق با کارنر همراه شده اند تا با عشق، دنیای کارنر را غنی تر ساخته و توسعه دهند. ایده ها و طرح های سارا کارنر که در همکاری با هنرمندان برجسته دنیای عطر از طریق روایحی پالوده و باکیفیت به اجرا در آمده اند؛ در قالب چندین مجموعه از عطرهای لوکس و مدرن ارائه شده اند که تمامی این آثار در امضا و هویتی مستقل در طراحی رایحه و ساخت بطری، اشتراک دارند.

لاین عطرسازی نیش کارنر بارسلونا، تا به امروز سه مجموعه از عطرهای خود را که با صرف زمان و دقت بالا در طراحی رایحه و نیز بکار گرفتن عصاره های طبیعی مرغوب ساخته شده اند؛ ارائه داده است که در ادامه با این مجموعه ها و عطرهای آن ها آشنا خواهیم شد.

 

WOODY COLLECTION

نخستین مجموعه از عطرهای کارنر با دو عطر، در سال 2010 معرفی شد. آغاز داستان های کارنر در جهان عطر، با الهام از آغاز روز در شهر بارسلونا است. جایی که لطافت و اعجاز صبح، با گرمای مطبوع مدیترانه ای در هم آمیخته و آغاز یک روز تازه در بارسلونا را نوید می دهد و همزمان با این آغاز، داستان های معطر از جنس کارنر و ماجراجویی های آن، شروع می شود. D600 عطری با محوریت زنبق است که چهره خشک و چوبی خود را با همراهی وتیور و سدر برجسته ساخته و با لمسی از وانیل، مرکبات و یاس، پس زمینه ای به رنگ پودری به خود گرفته و در فضایی که با نوت های ادویه ای، گرم و خاکی شده است؛ جریان می یابد. Tardes، دیگر عطری است که در سال 2010 شروع فعالیت های کارنر را جشن گرفت. عطری بر محور آکوردی بادامی-هلیوتروپین که بخش نخست نمایش خود را از آمیزش این آکورد با زمینه ای خشک-چوبی و صمغی-تلخ به اجرا گذاشته و در بخش دوم این آکورد را به لایه هایی از رز، شمعدانی، مشک و میوه ها آغشته می کند تا نرم، لطیف و انگیزاننده شود.

در سال 2011، کارنر سومین عطر از مجموعه خود را در ادای احترام به حرفه خانوادگی، چرمگری، معرفی نمود. Cuirsعطری است که آکورد چرمی خود را از نوت هایی نظیر زعفران، رزین لادن، بنفشه، و صمغ های چوبی-گیاهی تشکیل داده و این چرم تاریک، دودی و ملایم را با پایه ای از عود و نوت های چوبی همراه می کند تا غنی، پیچیده و متعالی گردد. پس از عطر موفق Cuirs، کارنر در سال 2013 با عطر Rima XI بازگشتی با شکوه داشت. عطری موفق و تحسین شده که آکورد کهربایی قدرتمند و انگیزاننده حاصل از دارچین، وانیل، بنزویین و صندل را با لایه هایی ادویه ای-خاکی و گل بو همراه ساخته تا تحسین کارشناسان و مخاطبان را به همراه داشته و روند پیشرفت کارنر در مسیر موفقیت را تسریع بخشد.

شیرینی وانیلی-عسلی غنی شده با زیر لایه های صمغی که به زیبایی با فضایی انجیری-گیاهی همراهی می شود در El Born محصول 2014؛ لایه های چوبیِ دودی-صمغی پوشانده شده با آکوردهای رام و شیر-وانیل در Palo Santo محصول 2015، و در نهایت، رایحه دریایی-مرکباتی و نمکی-ماسه ای ادغام شده در پایه ای شیرین و دودی از آمبروکسان در Costarela محصول 2016، سه عطر دیگری هستند که کارنر در قالب این مجموعه ارائه کرده است.

 

 

BLACK COLLECTION

در سال 2016، کارنر مجموعه ای متشکل از سه عطر را معرفی کرد که با روایح بکر، چندلایه، پیچیده و چالش بر انگیز خود، مخاطبان را به سفری خیالی و مکاشفه وار دعوت می نمایند. عطرهای BLACK COLLECTION، ارائه گر فضاهایی آمیخته و اسرار آمیز هستند که با برداشت از فرهنگ های با قدمت و غنی مدیترانه در نقاط مختلف این مناطق و بر پایه فرمول هایی که مدرن و نا متعارف، و در عین حال اصیل و سنت گرا هستند؛ ساخته شده اند.

BLACK CALAMUS با رایحه ای از وجوه صمغی و تاریک عود که با سایه هایی از لابدانوم و بخور-فلفل قدرتمند شده و در ادامه با حجمی گیاهی-رزینی و چوبی از خیزران، پاپیروس و جانیپر پوشانده می شود؛ یکی از سه عطر این مجموعه است. Sandor 70’s عطری از چرم خزه ای-دودی و صمغی پوسیده اما قدرتمندی است که در هاله ای از تنباکوی گیاهی، نوت های گلی-میوه ای و ادویه ای-سبز به جریان افتاده است. دیگر عطر اعجاب انگیز و ستودنی این مجموعه، Rose&Dragon نام دارد. نمایشی شگفت انگیز از رز میوه ای-ادویه ای و مخملی که در تقابل با پایه ای عصیانگر و غنی از چرم-کستوریم چرکین، دودی و تاریک قرار گرفته است.

 

 

FLORAL COLLECTION

این مجموعه، دربردارنده سه عطر است که چنانچه از نام آن بر می آید، عطرهای ارائه شده از فضاهایی گل بو برخوردار هستند. فضاهایی که روایتگر عشق، شور و اغواگری از زبان روایحی درخشان، پر زرق و برق و انگیزاننده خواهند بود.

Besos ترکیبی از زنبق، مشک، وانیل و بنزویین را ارائه می دهد که پودری، صمغی و درخشان است. رایحه خامه ای-شفاف، پودری-سبز و نمناک حاصل از همراهی دسته گلی از مگنولیا، نرگس، بنفشه، ایلنگ، زنبق دره و یاس که با پایه ای صمغی و مشک آگین ادغام شده است؛ Latin Lover را به اثری شگفت انگیز تبدیل کرده است. Sweet William اثر زیبای دیگری از کارنر است که در این لاین معرفی شده است. عطری که رایحه خود را حول محوری نامتعارف اما غنی از دسته گل میخک-رز بو، خامه ای-ایلنگ و زنبقِ توسعه یافته در لایه هایی فلفلی-ادویه ای و اسرار آمیز، شکل داده و بر پایه ای صمغی-وانیلی استوار ساخته است تا مسحور کننده و شور انگیز شود.

 

Carner Barcelona خانه عطرسازی گزیده کار، شایسته احترام و موفقی است که ریشه ها و سنت ها را به دنیای مدرن پیوند زده و از این تلفیق و ایده پردازی ها، به روایحی بکر و منسجم دست می یابد. عطرهای کارنر، عصاره هایی از جنس خلاقیت، طراحی و ایده پردازی است که از قلب بارسلونای مدرن برخاسته و به طبیعت بکر، سبک زندگی مدیترانه ای و دنیاهای باستان سفر می کنند. شور، ماجراجویی، احساسات اصیل و ناب، تفکرات و آرزوهای بزرگ، پرتوهای معطر و روحنوازی هستند که از قلب عطرهای این خانه ساطع شده و دوستداران آفرینش و خلاقیت را بسوی خیال پردازی هایی از جنس اصالت و کیفیت، دعوت می نمایند. این لاین هنری، با ارائه آثار تحسین شده و موفق خود، فصل تازه ای از عطرسازی فاخر اسپانیا و البته جهان عطر را آغاز کرده است و به لطف ایده ها و طرح های گروهی از هنرمندان و طراحان که تحت نظر سارا کارنر به خلق آثار این خانه می پردازند؛ در آینده بیش از پیش مورد توجه و استقبال مخاطبان عطرسازی قرار خواهد گرفت.

مشاهده عطر های سایت لوکس بایر


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: