20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

پر فروش ترین ها : (معرفی عطرهای پر فروش سایت)

پر فروش ترین ها : (معرفی عطرهای پر فروش سایت)

پر فروش ترین ها

معرفی عطرهای پر فروش سایت

 

عوامل مختلفی در کنار هم قرار می گیرند تا یک عطر، توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و در رقابت پر هیاهو و فشرده میان برندها و عطرهای مختلف آن ها، گوی سبقت را از رقیبان معطر خود ربوده و به توفیق نائل شود. طراحی بطری، شکل جعبه، درب بطری ها و اسامی انتخاب شده برای یک عطر، تنها بخشی از عوامل تعیین کننده در جذب مخاطب و افزایش فروش یک عطر بحساب می آیند و اصلی ترین موضوع در استقبال از اثری معطر، روح و درونمایه آن، یعنی رایحه است. زیبایی و اعجاز منظومه عطری و ستارگان کوچک و بزرگ آن از روایحی نشأت می گیرد که گروهی را شیفته خود ساخته و گروه دیگری از آن دوری می کنند. کارشناسان و مخاطبین خاص این عرصه، با معیارهایی مختص خود و سایر مخاطبان با نوع دیگری از زیبایی شناسی، آثار و محصولات مورد نظر خود را انتخاب می کنند تا از این طریق، دنیای عطرها، همچنان جذاب، رویایی، اسرار آمیز و پویا باشد.

در هیاهوی مطبوع و خیال انگیز مارکت عطر، بر آن شده ایم تا مروری داشته باشیم بر آثاری که در لوکس بایر و تعدادی از فروشگاه های معتبر عطر و ادکلن ایران، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته اند. در پایان، ذکر این نکته را ضروری می دانیم که فهرست ارائه شده در هر قسمت به یک عطر اختصاص دارد و در این بخش، علاوه بر معرفی مشخصات عطر، نظرات مطرح شده در مورد آن را که در لوکس بایر یا سایت های تخصصی عطر ارائه شده اند را تقدیم شما خوبان می نماییم.

 

 

Cuir Ottoman

خانه عطرسازی: Parfum d’Empire

عطرساز: Marc-Antoine Corticchiato

کشور: فرانسه

سال تولید: 2006

 

نوت های ابتدایی: زنبق، یاسمن مصری، لابدانوم

نوت های میانی: چرم، استیراکس، بنزویین، صمغ تولو

نوت های پایه: وانیل، بخور، لوبیای تونکا

نوع رایحه: چرم دودی-تلخ و جانوری، صمغی، پودری-نشاسته ای.

طبع رایحه: گرم (مشترک خانوم ها و آقایان)

 

نظرات کاربران:

 

_ بویی چرمی و تلخ که دودی و کمی تند هست و مشک زنبقی که با کمک گرفتن از شیرینی بسیار ضعیف گلها اونو پودری و ملیح کرده.

این رایحه با گذشت زمان آرامتر و ملایمتر میشه و همچون امپراطوری عثمانی که پس از اون آغاز مقتدرانه و خشن و پرهیاهو با گذشت زمان به تاریخ پیوست؛ این عطر هم به خاطره ها سپرده میشه و حس اقتدار، شکوه و اشرافیت رو در ذهن شما و اطرافیانتون به یادگار میذاره! (مصطفی.ع/ لوکس بایر)

 

_ شروع این ادکلن با بوی پودری زنبق و لادن هست ترکیب این دو باهم شروع بوی چرم میشه سپس تا آخر بوی چرم معطر همراه کمی رایحه تلخ چرکین و حیوانی ادامه داره. فکر نکنید این بوی حیوانی و چرکین همون بوی آغل و حیوانات هست وغیر قابل تحمل بلکه برعکس حس طبیعی بودن بوی چرم رو دربر داره و بسیار لذت بخشه.

پخش بوی این ادکلن واقعا بینظیره تا ساعتها پس از اسپری کردن تا فاصله 2متری پُر می شه از بوش وبازخورد بسیار عالی بر اطرافیان داره. دوام این عطر بیش از 24 ساعته روی پوست هست. (Hotaxis/ لوکس بایر)

 

_ نیاز زیادی به توضیح در مورد این عطر نیست. شما می توانید انتظار یک رایحه چرم/ چای شرقی را داشته باشید. چرم بیشتر در روی جیر مانند قرار دارد؛ بسیار نرم و فوق العاده طبیعی با آغازی دلفریب و ارتقا یافته از نوت های پایه ای شیرین و جیر-تالک مانند خوشمزه و گرد شده؛ نوت های گلی مخملی و ملایم (زنبق)؛ کمی از امضای آثار پارفوم امپایر (بطور مشخص یک آکورد خزه/ یونجه خشک/ انیسه مانند خاکی) و یک پایه کهربایی گرم، طلایی و خاکی که به آرامی و زیبایی با چرم ترکیب می شود و در پایان بندی چرمی تلخِ جاودانه، محو می شود. (Colin Maillard/ فرگرانتیکا)

 

_ یک اثر استادانه بی چون و چرا، یک عطر مدرن-کلاسیک و یکی از واقعگراترین روایح چرمی که تا بحال تجربه کرده ام. آن ها که چرم در عطرسازی را واقعا دوست دارند؛ باید این عطر حماسی و باشکوه را در مجموعه خود داشته باشند. (Darvant/ بِیس نوتس)

 

_ این عطر، باید یکی از بهترین روایح چرمی باشد که تا کنون تست کرده ام. همچنانکه نوت های چرمی ابتدایی مطبوع و جا افتاده می شوند؛ عطر به کاراکتری گرم و گیرا می رسد. بطور دقیق من هیچ رایحه یاسی را حس نکردم اما بویی پوسیده، پودری و فلزی را استشمام کردم؛ رایحه ای که جعبه های جواهر چرم کاری شده پس از سال های زیاد به خود می گیرند، یا چیزی شبیه آن. این عطر حدود هشت ساعت ماندگاری دارد؛ قبل از آنکه نیاز به اصلاح و استفاده مجدد باشد. (Jane D./ لاکی سِنت)

مشاهده عطر های سایت لوکس بایر

Tags: BEST seller

ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: