20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

خرید عطر و ادکلن اورجینال از فروشگاه های اینترنتی، چگونه؟ (قسمت اول)

خرید عطر و ادکلن اورجینال از فروشگاه های اینترنتی، چگونه؟ (قسمت اول)

خرید عطر و ادکلن اورجینال از فروشگاه های اینترنتی، چگونه؟

 

قسمت اول

مدتی بود که در اینترنت، گرایش فروش آنلاین عطر در برخی از وب سایت ها، توجه من را به خود معطوف ساخته بود. موضوعات و نظرات بسیار متعددی در خصوص فروش اینترنتی عطر، موجود است: "وب سایت های عطری که می توان به آن ها اعتماد کرد"، و یا "عطر، افکار و احساسات". بخشی از این اطلاعات، اصلا کاربردی ندارند، و یا با مقاصد تبلیغاتی در برخی وب سایت ها نگارش شده اند. این موضوع، باعث شد که من به مبحث فروش آنلاین برند های عطری که در دسترس مشتری قرار ندارند؛ بپردازم. در واقع، تصمیم گرفتم این مقاله را بنویسم تا بتوانم بسیاری از رویکرد های غیر اخلاقی و غیر مجاز مورد استفاده در فروشگاه های آنلاین را افشاء نمایم. در این مقاله قصد دارم به بسیاری از پرسش های مورد توجه شما، که نمی توانید براحتی پاسخ آن را در فضای مجازی بیابید؛ پاسخ دهم: "چطور می توانم یک وب سایت معتبر، برای عطرهای اوریجینال، بیابم؟"

 بمدت شش سال، در یکی از قدیمی ترین شرکت های فروش و توزیع عطرهای اوریجینال، مشغول به کار بودم. می توانم بگویم که در طی مدت اشتغالم در این شرکت، تجربیات بسیاری بدست آوردم. دانشی بسیار کاربردی و همچنین دیدگاهی حرفه ای، نسبت به بازار عطر و همینطور فروشگاه های آنلاین، کسب کردم. بطورکلی، می توانم بگویم که تجارت الکترونیک، پدیده ای بسیار نوین است که طی 10 تا 15 سال اخیر، به سرعت رشد کرده است. این واقعیت، در خصوص بازار کشورهای مختلف، و همینطور وب سایت های عطر های اوریجینال، که طی سال های اخیر، ایجاد شده اند نیز صدق می کند. بسیاری از این وب سایت ها، برای دستیابی به سود بیشتر، عطرهای کپی شده از برند های معروف را ارائه می دهند.

پس از تحقیقات گسترده از تعداد زیادی وب سایت مرتبط با محصولات عطری، قصد دارم در این مقاله، راهنمایی ارائه کنم تا همراهان همیشگی ما بتوانند فروشگاه های آنلاین نامعتبر و نا مطلوب را تشخیص دهند. کیفیت مطلوب و نا مطلوب وب سایت هایی که ارائه دهنده برند های عطری می باشند را تشخیص دهند و در مورد علت اهمیت دقت ویژه ای که بایستی برای این وب سایت ها بکار بریم را نیز، توضیح دهم.

چگونه از روی قیمت تشخیص دهیم که برخی وب سایت ها، محصولات تقلبی ارائه می دهند؟

در بیشتر وب سایت هایی که محصولات تقلبی ارائه می دهند؛ قیمت محصولات، با توجه به برند، بین 20 تا 30 دلار می باشد. قیمت همین محصولات، در بسیاری از وب سایت های دیگر، بین 40 تا 150 دلار، می باشد. کمی عجیب به نظر می رسد! اینطور نیست؟ در واقع، قیمت واقعی این محصولات، بسیار کمتر است. پس، با انواع کاهش قیمت ها، و بنرهای چشمک زن 70 درصد تخفیف، فریب نخورید! بسیاری از برندهای واقعی، به قیمت بالای محصولات خود وابسته هستند و هرگز قیمت محصولات خود را تا این حد کاهش نمی دهند. حتی اگر این محصولات بصورت انبوه، از توزیع کنندگان خریداری شده باشد.

نکته: قیمت محصول مورد نظر خود را، حداقل با چند وب سایت دیگر، مقایسه نمایید. چنانچه وب سایتی با تفاوت قیمت فاحش در محصول یافتید؛ بهتر است پیش از اقدام به خرید، بیشتر فکر کنید.

 

 

چطور با مقایسه ی محصولات، تشخیص دهیم که کدام وب سایت ها، محصولات تقلبی ارائه می کنند؟

یکی از اولین نکاتی که بایستی در وب سایت هایی که محصولات تقلبی عرضه می کنند به آن دقت نمایید؛ فروش محصول عطری با میلی لیتر بیشتر است. آن ها اغلب پکیج های 100 میل می فروشند. درصورتیکه، برخی برندها عطرهای خود را با حجم 90، 75 و 65 میل، عرضه می نمایند. اغلب، حجم عطرها بین 2 تا 4 گزینه، متغییر است. مرسوم ترین آن ها، 30، 50 و 100 میل، می باشد. محصولات تقلبی را معمولا با بالاترین حجم ممکن می فروشند. چرا که بدین ترتیب، قیمت بالای آن توجیه می شود و در نتیجه سود بیشتری عاید فروشندگان خواهد شد.

نکته: چنانچه در مورد کیفیت یک محصول خاص، مطمئن نیستید، اما قصد دارید بدانید که آیا محصول اوریجینال است یا خیر، بایستی یک شیشه با میلی لیتر پایین، از عطر مورد نظرتان را، سفارش دهید. بدین ترتیب، حتی اگر محصول مورد نظر تقلبی باشد؛ هزینه چندانی برای آن پرداخت نکرده اید.

 

 

آیا عطرها و محصولات مراقبت از پوست تقلبی، از برند های مشهور هستند؟

تقریبا غیر ممکن است که بتوانید یک پکیج عطر تقلبی بهمراه محصول پوستی آن، خریداری نمایید. واقعیت این است که، تولید کپی تقلبی از محصول عطری و محصول پوستی آن، بصورت یک پکیج کامل، بسیار دشوار، گران و زمان بر می باشد. طراحان مشهور، با عرضه ست ها یا پکیج های مختلف در هر فصل، هدفی از این کار دارند. وب سایت هایی که ست ها و پکیج های مختلفی از محصولات پوستی و عطرها، می فروشند در مقایسه با وب سایت هایی که تنها عرضه کننده محصولات عطری هستند، احتمالا کالای اوریجینال می فروشند.

نکته: علیرغم قیمت بالا، خریدن ست عطر و محصول پوستی آن، ارزان تر از خریدن عطر و یک محصول پوستی بصورت جداگانه، تمام می شود.  علاوه بر این، ریسک خرید محصول تقلبی، تقریبا به صفر درصد، کاهش می یابد.

ادامه دارد

مشاهده عطر های اورجینال سایت لوکس بایر


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: