20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

چگونه برای عزیزان خود، عطر انتخاب کنیم؟

چگونه برای عزیزان خود، عطر انتخاب کنیم؟

چگونه برای عزیزان خود، عطر انتخاب کنیم؟

 

مناسبتی خاص پیش رو است؟ و شاید هم فقط قصد دارید معشوقه خود را سورپرایز کنید؟! فرقی نمی کند! انتخاب عطر متناسب برای هدیه دادن، کار راحتی نیست! طیف گسترده ای از عطرها موجود است؛ می توانیم از مشاوران فروش عطر کمک بگیریم، اما همچنان، ریسک سرگردان شدن میان عطرهای گوناگون، وجود دارد. آزمودن تعداد زیادی عطر، شما را گیج می کند و سپس سیستم بویایی شما، توانایی تمیز دادن روایح گوناگون را از دست می دهد! علاوه بر این، یافتن عطری متناسب با فردیت و شخصیت معشوقه تان که جذاب و فریبنده هم باشد؛ مستلزم صرف زمانی طولانی است.

پیش از اینکه شروع به یافتن عطر نمایید؛ از سلیقه طرف مقابل و عطرهایی که اخیرا خریداری کرده است، آگاه باشید. چنانچه می دانید شریک زندگی شما، چه سلیقه ای دارد؛ مشاور فروش می تواند در انتخاب عطر، شما را یاری نماید: رایحه ای شفاف و شاداب، رایحه ای شیرین و غیر معمول؛ و یا خیلی راحت: شانل! در این قسمت نکاتی سودمند برایتان فراهم آورده ایم که بتوانید با داشتن این اطلاعات و حتی بدون داشتن این اطلاعات، عطری متناسب، انتخاب نمایید.

 

مناسبت ها را در نظر بگیرید: قرار است عطری که هدیه می دهید را، طرف مقابل برای چه مناسبت هایی استفاده نماید؟

بیشتر عطرها، برای فصلی خاص و استعمال در طی روز، طراحی شده اند. بعنوان مثال، عطرهای ملایم، برای استعمال در طی روز مناسب تر هستند و عطرهای سنگین تر، عطر شب هستند. در مورد فردی که می خواهید عطر را به او هدیه دهید، فکر کنید. آیا عطر را بعد از ظهرها استفاده می کند؟ آیا فردی است که به مهمانی های خاص دعوت می شود؟ در این صورت، بهتر است عطری که انتخاب می نمایید؛ سرشار از احساس و رمانتیک باشد. چند عطر که برای مناسبت ها و اوقات مختلف مناسب هستند:

Aziyade Parfum d`Empire

1270 Frapin

 

 

به تصویری که عطر ارائه می کند، دقت کنید: آیا این تصویر، با شخصیت طرف مقابل شما، هماهنگ است؟

هنگامی که می خواهید از میان انبوه عطرها، یکی را انتخاب نمایید؛ به تصویر کلی ارائه شده توسط محصول، دقت کنید، و بیاندیشید که آیا این تصویر، پیام مورد نظر شما به طرف مقابل را، به خوبی منتقل می سازد؟ بعنوان مثال، عطر1889 Moulin Rouge، از برندHistoires de Parfums ، به وضوح، هدف خانم های جوانی است که سرشار از شادابی و نشاط و رهایی هستند. عطرهای مردانه هم به همین ترتیب؛ عطری همچونSaltus Les Liquides Imaginaires، برای آقایانی با استایل مردانه طراحی شده است.L`Humaniste Frapinنیز برای مردان جوان و اسپرت، طراحی شده است. شما می توانید براحتی از روی نام محصول، ظاهر و پیام تبلیغاتی آن، به مشتری که مورد هدف قرار گرفته است؛ پی ببرید.

 

استایل طرف مقابل را در نظر بگیرید: کدام نوت ها با شخصیت و روحیات وی سازگاری دارند؟

چنانچه قصد دارید عطر را به یک خانم هدیه دهید؛ این سوال را از خودتان بپرسید: نوت های گلی یا میوه ای؟ عطرهای گلی، برای خانم هایی با استایل کاملا زنانه، مناسب تر است. همچنین این عطرها، نجیب تر، شیرین تر، و کاملا زنانه هستند. اگر عطری با این ویژگی ها را، به خانمی با ویژگی های مشابه هدیه دهید، مطمئنا آن را دوست خواهد داشت. در مقابل، طرفداران عطرهای میوه ای و مرکباتی، خانم هایی سرکش و سرشار از حس جوانی و رهایی، می باشند. این عطرها با موسیقی راک، افرادی با استایل اسپورت و فعالیت های بیرون منظر و در فضای باز، متناسب تر هستند. این عطرها سر شار از نشاط و عشق و حسی از سرخوشی هستند! Carnal Flower Frederic Malle، 3 Fleurs Parfum d`Empire و No 9 Posala Odin، عطرهایی برجسته با نوت های گل بو و میوه ای هستند که برای خانم ها بسیار جذاب خواهند بود.

در مقابل، مردان از عطرهایی با نوت های چوبی، چرمی، تنباکویی و دودی که از شخصیتی نافذ و قدرتمند سخت بگویند استقبال خواهند کرد. Ephesus Gritti، Fougere Bengale Parfum d`Empire و Bel Ami Hermes نمونه هایی قابل توجه در این رابطه هستند.

 

 

همیشه می توان عطرهای کلاسیک را انتخاب کرد!

برخی از عطرها، عمومیت دارند و به ماندگاری و جذابیت، مشهور شده اند. این عطرها براحتی با شخصیت های گوناگون، هماهنگ می شوند، و همه افراد آن ها را دوست دارند. در این قسمت به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

Eau de Gloire Parfum d`Empire

Sartorial Penhaligon`s

02 L`Air du Desert Marocain Tauer Perfumes

L’Arbre de la Connaissance Jovoy Paris

Vetiver Guerlain

Dior Homme Intense

 

در پایان، توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که مهم نیست چه شیوه ای را برای انتخاب عطر بر می گزینید. مهمترین نکته این است که برای جست و جو و انتخاب خود، زمان بگذارید. شیوه ای که عطرها با ما صحبت می کنند و ویژگی هایی که به شخصیت و فردیت ما می افزایند، بسیار جذاب است. اجازه بدهید که رایحه، هدایتگر شما باشد. اجازه بدهید عطر تعیین کننده تصویری باشد که شما دوست دارید به طرف مقابل، منتقل کنید. عطر، از جمله لوازمی است که برای افراد جذابیت دارد؛ هدیه دادن آن همیشه خوب بوده و خوب خواهد ماند. هدیه دادن عطر، صمیمیت ایجاد می کند.

مشاهده عطر و ادکلن های سایت لوکس بایر


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: