20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

بهترین مکان برای سفارش دادن یک رایحه ناب معرفی عطرهای Stéphanie de Bruijn - Parfum sur Mesure

بهترین مکان برای سفارش دادن یک رایحه ناب معرفی عطرهای Stéphanie de Bruijn - Parfum sur Mesure

بهترین مکان برای سفارش دادن یک رایحه ناب

معرفی عطرهای Stéphanie de Bruijn - Parfum sur Mesure

 

گالری هنری و فروشگاه منحصر بفرد Parfum sur Mesure که در سال 2008 توسط هنرمند عطرساز و بانوی گزیده کار عالم عطرهای هنری، Stéphanie de Bruijn، در شهر پاریس افتتاح شد؛ مکانی ویژه و بکر برای ماجراجویی عاشقان عطر، به منظور کشف روایحی جدید و بکر است. در این فروشگاه لوکس، و در محیطی دلپذیر و مطبوع، Stéphanie de Bruijn، پذیرای علاقمندان و مشتریانی است که قصد تهیه روایحی منحصربفرد، پالوده و زیبا را دارند. روایحی که با استفاده از بهترین مواد اولیه و روغن ها و بر اساس سلایق و ذائقه مخاطب و نیز شرکت دادن او در تهیه ترکیب و فرمول نهایی عطر، ساخته می شوند. این ایده جالب و البته جسورانه استفانی د برویین، اساس و درونمایه لاین عطرسازی اختصاصی او را تشکیل داده و بر مبنای این ایده، استفانی، فعالیت های این لاین عطرسازی را به پیش می برد.

استفانی د برویین، فعالیت های هنری خود را با فراگیری تئوری موسیقی و در ادامه، فعالیت حرفه ای در این زمینه آغاز کرد. او به مدت ده سال بعنوان نوازنده پیانو در این زمینه به فعالیت پرداخت و نیز اصول و تئوری های موسیقی و اپرا را نیز در سطح عالی، فرا گرفت. تشابهات و آمیختگی های افسونگر میان دنیای موسیقی و نوت های ملودیک با نوت های معطر و دنیای روایح، استفانی را به وادی پر از اعجاز و اعجاب روایح کشاند و او، تمام آرزوها و ایده های بکر خود را، در این عرصه یافت. علاقه استفانی به دنیای عطر و آفرینش رایحه، در کنار استعداد خیره کننده و توانایی های ویژه وی، موجب شد تا با وجود تجربیات اندک در این زمینه، خیلی زود در مسیر ترقی و آموزش اصول حرفه ای قرار گیرد. او که با دنیایی از طرح ها و ایده ها، فعالیت های خود را ادامه می داد؛ در ابتدا به تحصیل و تحقیق در رابطه با بیولوژی و فیزیولوژی گیاهان پرداخت و به لطف توانایی شگفت انگیز خود در یادگیری، با کسب اطلاعات و تجربیات بسیار ارزنده در این رابطه، فعالیت های حرفه ای خود را در گرس آغاز کرد. استفانی، بالغ بر یک دهه در گرس از آموزش اساتید و هنرمندان بزرگ جهان عطر بهره برد و در کنار این آموزش ها، به ساخت ترکیبات و فرمول های مورد نظر خود با استفاده از اصلی ترین مواد و نوت های عطرسازی می پرداخت. خلاقیت و نبوغ د برویین، او را به دریافت جایزه بین المللی  Challenge of the perfumercreator در سال 2001 برای عطر Poignées d’Amour نائل کرد.

به منظور نمایش تمامی تجربیات و دریافت های قلبی خود و نیز به اشتراک گذاشتن این احساسات و باورها با مخاطبان و علاقمندان آثار هنری، استفانی در سال 2008، بوتیک و کارگاه ارائه عطرهای سفارشی و مخاطب محور خود را در پاریس افتتاح کرد. استفانی که لذتبخش ترین قسمت از حرفه خود را همراه کردن مخاطب در ترکیب نوت ها و اسانس ها و سپس، تجربه کردن این ترکیب روی پوست آن ها و همراه شدن با احساسات و واکنش های آن ها می داند؛ اهمیت بسیاری برای ساخت عطرهای سفارشی قائل است و این مقوله را، فرایند احساسی عمیق و بزرگی بحساب می آورد. از همین رو، او در محیطی صمیمی و دلنشین، پذیرای مخاطبان و مشتریان خود است و با آن ها در مورد سلایق بویایی، عطرهایی که استفاده کرده اند، روایح و نوت هایی که برای آن ها خوشایند یا نامطبوع است و نیز هرم مورد نظر آن ها در یک ترکیب، به گفتگو می نشیند و با همکاری مخاطبان، ساخت ترکیب را آغاز می کند تا در نهایت، به نتیجه مورد نظر و مطبوع مخاطبین خود برسد.

علاوه بر ساخت عطرهای سفارشی مخاطب-محور، استفانی آثار مختلف و ارزنده ای را در لاین  Stéphanie de Bruijn - Parfum sur Mesure و در قالب چندین مجموعه ارائه کرده است. عطرهایی پیچیده و عمیق که در ساخت آن ها بیش از چهارصد ماده طبیعی کمیاب و ارزشمند بکار رفته است که در ادامه به معرفی این مجموعه ها و عطرهای آن ها خواهیم پرداخت.

 

 

Voyage Autour d'un Homme

چنانچه از نام آن مشخص است (کاوش درباره یک مرد)؛ این مجموعه دربردارنده روایحی مردانه است که با عطر موفق Poignees d`Amour در سال 2008 رو نمایی شد. Poignees d`Amour رایحه ای کلاسیک و عمیق، توأم با نشاط و درخشش است که از همراهی فضایی ادویه ای-آروماتیک از نوت هایی همچون فلفل سیاه، جوز هندی، اسطوخودوس و رزماری با مرکبات شکل گرفته و در پایه ای از مشک، خزه، صندل، چرم و رزین های گیاهی، کامل شده است. Promenons-nous Dans Les Bois، عطری دیگر از این مجموعه است که با رایحه ای آروماتیک-ادویه ای از همراهی انبوهی از گیاهان معطر همچون نعنا، علوفه های تازه، ریحان و اسطوخودوس با جوز و دیگر ادویه ها شکل گرفته و در پایه ای از آکورد کهربا و گل آفتاب پرست، در سال 2011 معرفی شد.

در سال 2012 ترکیبی باشکوه از نوت های چوبی، در فضایی غنی و مطبوع از چوب های بلوط، سدر، گایاک و صندل که با لمسی از مشک و گیاهان جنگلی در پایه ای از پچولی و صمغ گورجان ادغام شده است؛ با عنوان Cashmere به این مجموعه اضافه شد. همراهی وجوه گیاهی-کلاسیک اسطوخودوس با رایحه سبز و نشاط بخش حاصل از آمیزش باریجه، نعنا و ترخون در لایه هایی از وتیور، صندل و مشک که با لمسی از لطافت رز کامل شده است؛ در عطر My Gentleman، در سال 2015 عضو دیگری به این مجموعه اضافه کرد.

 

 

Voyage à Paris

سفر به پاریس، عنوان جالب توجه یکی دیگر از مجموعه های این خانه است که با عطر Paris – Montaigne در سال 2008 رو نمایی شد. Paris – Montaigne فضایی اسرار آمیز، لذیذ و آرامش بخش را از همراهی نوت های میوه ای نظیر سیب، انگور و هلو با قلبی نرم و اغواگر از رز، ایلنگ، زنبق دره، بنفشه، شمعدانی و گل آفتاب پرست ارائه می دهد که با لمسی از درخشش مشک و غنای صندل، وتیور و پچولی، به کمال رسیده است. Paris - Saint-Germain-des-Pres با رایحه ای میوه ای-گل بو از تمشک، هلو، رز، یاس و زنبق دره بر پایه ای از میخک خشک، وانیل، سدر و مشک، در سال 2009 معرفی شد و در سال 2015 نمایشی مرموز و پیچیده از پچولی در لایه هایی دودی و صمغی که بر بستری از لطافت رز، در پایه ای از غنای دلچسب آکورد کهربا ادغام شده است؛ با عطر ستودنی و موفق Paris - Saint-Honore، به این مجموعه اضافه شد.

 

 

Voyage Autour d’une Fleur

2009، سالی برای کاوش های این لاین در رابطه با گل ها است و پرداخت های نفیس و ارزنده استفانی به جادوی گل ها، با عطر Tubereuse در این سال آغاز شد. Tubereuse عطری درخشان، مطبوع و افسونگر از مریم است که با تازگی ایندولیک شکوفه های پرتقال، سبزی و طراوت اغواگر بنفشه و یاس، نرمی لذیذ ایلنگ، شیرینی تاریک بنزویین و لایه هایی عمیق و پالوده از موم زنبور عسل، همراهی می شود.

قلبی باشکوه و آرامش بخش از شکوفه های پرتقال که بر بستری سبز و مرکباتی با لایه هایی دلپذیر از وانیل و آفتاب پرست ادغام شده است در Fleur d'Oranger به همراه نمایشی ایندولیک و شیرین از یاس که با مشک و ایلنگ برجسته شده و با بستری پودری از ریشه زنبق و آفتاب پرست همراهی می شود در Jasmin، دو عطر دیگر این مجموعه هستند که در سال 2010 عرضه شدند.

 

 

Voyage en Amoureux

مجموعه ای از روایح اغواگر و لذیذ که با محوریت نوت های گل بو، میوه ها و نوت های ادویه ای ساخته شده اند و روایتگر داستان هایی عاشقانه از اقصی نقاط جهان است. این مجموعه با معرفی دو عطر در سال 2012، رو نمایی شد. Cupidon با رایحه ای درخشان و شاداب از آمیزش نوت های میوه ای و مرکبات در قلبی از رز و یاس که بر بستری سبز و درخشان، بر پایه هایی از مشک و صندل استوار شده است؛ به همراه Delice با رایحه ای لذیذ از وانیل و نوت های شیرینی که در گرمای افسونگر آکورد کهربا تنیده شده اند و در لایه هایی از ماندارین، نوت های میوه ای، رز و زنبق دره جاری شده اند؛ دو عطر نخست این مجوعه هستند.

همراهی اغواگری های فاخر رز با نشاط مطبوع نوت های میوه ای در لایه هایی از جادوی مرطوب هل و عمقی از صندل، سدر و مشک در عطر Cherie – Cherie، اثر بدیع و شامه نواز دیگری در قالب این مجموعه، در سال 2015 به آثار خانه افزود.

 

 

Voyage en Orient

سفر به مشرق زمین و الهام از فضاهای شرقی، دستمایه ساخت مجموعه ای جدید با عنوان سفر به شرق است که در سال 2013 معرفی شد. Oud Oud Oud!!! یکی از پیشگامان این مجموعه است. نمایشی از وجوه صمغی و دودی عود که با بنزویین، پچولی و سدر برجسته شده است و در ادامه، با ادغام در لایه هایی از چرم و مشک، از چهره جانوری و سرکش عود پرده برداشته می شود. نمایشی غنی و پر از پیچیدگی که این پیچیدگی ها و وجوه مختلف، در لایه هایی از خزه، رز، کهربا و صندل، ارائه شده اند. Paris - Abu Dhabi، دیگر عطر این مجموعه در سال 2013 است. عطری با محوریت چوب صندل، رز و زعفران، که این نوت ها وجوه مختلف و در هم تنیده عطر را شکل داده و در لایه هایی از گایاک، پچولی، سدر و وتیور، غنای و تاریکی وجه چوبی را برجسته کرده و با لمسی از جوز، کهربا، مشک و آفتاب پرست، بر وجوه گل بو و ادویه ای فضا تأکید می شود.

درخشش مشک و شیرینی وانیل که با لمسی از شیرینی خاکی و ادویه ای لوبیای تونکا، بر بستری از بنفشه و گل آفتاب پرست نقش بسته اند و با سایه هایی از غنای صندل به کمال می رسد؛ عطر تحسین بر انگیز Paris – Istanbul را در سال 2014 برای مجموعه به ارمغان آورد و 2015، سال درخشش عطر ستودنی Paris – Bombay است. فضایی صمغی، دودی و تاریک از لادن، بنزویین و پچولی که با ادغام در پایه ای از صندل، وانیل، تونکا و سدر، به شکل گیری آکورد آمبر شگفت انگیز و مسحور کننده عطر می انجامد، با لمسی از طراوت ناب و اغواگر بنفشه و نوت های گل بو، Paris – Bombay را به تلفیقی ناب و نفسگیر از فضاهای شرقی و دنیای مدرن تبدیل کرده است.

 

 

Parfum sur Mesure لاین عطرسازی ویژه و ارزشمندی است که با عرضه آثاری نفیس، روایحی سرشار از جذابیت و ترکیباتی غنی و بکر که با استفاده از مرغوبترین مواد طبیعی و روغن ها ساخته شده اند؛ مفاهیم تازه ای از احترام، اصالت، ابتکار و آفرینش هنری را به جهان عطرسازی اضافه کرده است. ایده جسورانه و ستودنی هنرمند عطرساز این خانه، Stephanie de Bruijn، که از مخاطبان در فرایند ساخت عطر مورد نظر آن ها کمک می گیرد؛ نشان دهنده احترام و ارج نهادن به سلیقه و ایده های مخاطبین است. احترام و نکوداشتی که در نقطه مقابل، جایگاه و مرتبه ای اعلی برای این خانه عطرسازی در نزد مخاطبان به همراه داشته است و با تکیه بر همین تعامل و صمیمیت، می توان آینده ای درخشان برای این لاین عطرسازی گزیده کار و محجوب، متصور شد.

در شرایطی که اغلب خانه های عطرسازی، با تکیه بر تبلیغات گسترده و روی آوردن به تولید انبوه، سعی در تثبیت خود و موفقیت در مارکت دارند؛ Stephanie de Bruijn، در محیطی آرام و به دور از هیاهو و جنجال های رسانه ای، زمان زیادی را به گفتگو و تبادل نظر با مخاطبان و دوستداران عطرسازی هنری اختصاص می دهد تا با استفاده از احساسات و تجربیات سایرین و ترکیب این مجموعه ارزشمند با نبوغ، استعداد و مهارت مثال زدنی خود، به خلق ترکیباتی ناب، عمیق و اثرگذار بپردازد. ترکیباتی پر از چالش، هیجان، مکاشفه و زندگی که از دریچه خانه  Parfum sur Mesure، افق های تازه ای را به روی جهان عطر گشوده اند. لاین عطرسازی Parfum sur Mesure، خانه ای برای پرداختن به ایده ها و تفکرات شیفتگان عطر است؛ بهترین و بکرترین محل برای ماجراجویی هایی آزادانه و بی حد و مرز، با استفاده از بهترین مواد و با همراهی هنرمندی خلاق و گزیده کار که نتیجه آن، تولد مجموعه ای از روایح شگفت انگیز و ستودنی است.

مشاهده عطر های برند  Stéphanie de Bruijn


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: