20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

جواهرات نامرئی - معرفی عطرهای Ann Gerard

جواهرات نامرئی - معرفی عطرهای Ann Gerard

معرفی عطرهای Ann Gerard

 

Ann Gerard، طراح جواهرات و زینت آلات لوکس است که با راه اندازی فروشگاه و برند اختصاصی خود در سال 1994، موفقیت های بزرگی را در این زمینه بدست آورد که از این میان می توان به انتخاب شدن بعنوان طراح بزرگترین کمپانی استخراج و عرضه الماس و زینت آلات، یعنی مؤسسه بین المللی "د بیرز"، در همان سال اشاره کرد. این طراح برجسته، به لطف نبوغ و خلاقیتی که آمیخته با منبع ذوق و هنر بی انتهاست، در عرصه طراحی جواهرات، موفق به ساخت آثاری شگفت انگیز شد که موجب گشت تا بسیاری از تولید کنندگان مطرح جهان، با وی به همکاری بپردازند. پس از موفقیت بزرگ جرارد در دنیای زیور آلات، توجه وی به دنیای اسرار آمیز روایح معطوف شد. ابراز عشق و نمایشی از زیبایی و درونیات، از طریق نیروی شگفت انگیز روایح، جرارد را بسوی این قلمرو اعجاب انگیز سوق داد و وی در سال 2010، به فکر ساخت روایحی با الهام از جواهرات افتاد.

ایده ساخت عطر مورد نظر آن، در جریان یک همایش در گالری وی شکل گرفت که با ملاقات "برتراند دوشافو" در این مراسم، ایده های آن، به عملی شدن نزدیک و نزدیکتر شدند. رنگ سفید و الهام از سنگ ها، الماس ها و مرواریدهای سفید رنگ، طرح ویژه ای برای جرارد بود که تصمیم به ارائه آن در قالب یک رایحه عمیق و فاخر داشت و برای عملی کردن این طرح، فضاها و ایده های خود را با دوشافو در میان گذاشت. روابط دوستانه بین جرارد و دوشافو، موجب شد تا این دو با شناختی که از تفکرات و خواسته های یکدیگر دارند؛ زمان زیادی را صرف پرداخت به این ایده جذاب کنند. ساعت ها تحقیق در رابطه با ترکیبات مختلف که در آزمایشگاه دوشافو سپری می شد؛ شیوه ها و روش های مختلفی را برای ترجمه تصویر سازی های جرارد به زبان روایح، پیش روی این دو می گذاشت. شیوه ها و آزمایش هایی ویژه که در نهایت، دوشافو را بر آن داشت تا با ساخت ویژگی های مورد نظر جرارد در قالب ترکیبات مختلف و انتخاب رایحه مطلوب از این میان، به فضای مورد نظر جرارد نزدیک شوند.

با پشت سر گذاشتن فرایند زمان بر انتخاب رایحه مطلوب آن که با وسواس و ظرافت بسیاری صورت می گرفت؛ عطر منحصر بفرد و ویژه حاصل از همکاری جرارد و دوشافو در سال 2012 معرفی شد. Cuir de Nacre عنوان این عطر است که با الهام از جواهرات سفید رنگ، در تقابلی شگفت انگیز بین تاریکی و روشنایی به نمایش در آمده است. تقابلی بین عمق و تاریکی آکورد چرم و تازگی و درخشش مشک، زنبق و آمبرته که با آلدهاید بر این نرمی تأکید شده است تا Cuir de Nacre، رایحه ای مخملی و نرم را در فضایی تأمل بر انگیز، به نمایش بگذارد.

پس از ساخت این عطر باشکوه در سال 2012، جرارد به فکر حضوری قدرتمند و ارائه مجموعه ای فاخر افتاد تا از این طریق، ایده ها و رؤیاهای خود را به نمایش بگذارد. شیفتگی و عشقی که آن نسبت به روایح دارد؛ در کنار دلبستگی عمیق به جواهرات و سنگ های کمیاب، سبب شد تا وی مجموعه عطرهای خود را بر اساس تمی مشترک که با الهام از درخشش و غنای جواهرات ساخته شده است؛ خلق کند. Ciel d'Opale، دومین عطر مجموعه است که در همین سال ارائه شد. عطری شگفت انگیز از آمیزش فضایی سبز و درخشان در گرمایی غنی و اغواگر که بر پایه هایی شاداب و تازه استوار است. رایحه ای ناب که از همراهی وانیل، عسل و میوه ها از یکسو و آمیزش باریجه با وتیور، برگ های انگور و چوب صندل از سوی دیگر شکل گرفته است تا با لمسی از اغواگری سبز گل های سفید، فضایی پیچیده را در قالب رایحه ای چند و جهی و منسجم ارائه کند. Perle de Mousse، سومین عطر مجموعه، با الهام از مروارید ساخته شد. تشابه طبیعت مروارید با زنبق دره از دیدگاه جرارد، وی را بر آن داشت تا از دوشافو خلق رایحه ای را بخواهد که با محوریت زنبق دره شکل گرفته است. Perle de Mousse عطری از ظرافت زنبق دره است که با غنای سبز باریجه و برگ ها همراه شده و با لمسی از شکوه و درخشش مشک که با گاردنیا و رز همراه است؛ در پایه ای از ادویه ها و آلدهاید ادغام می شود. رایحه ای سبز، لطیف، بکر و پالوده که تحسین همگان را از این فضاسازی و ارائه قدرتمند به همراه داشت.

از آنجا که کیفیت و غنای عطرها، برای جرارد در اولویت قرار دارند؛ وی از تولید انبوه و حضور پر رنگ در مارکت دوری می کند و زمان زیادی را صرف ایده برداری و طراحی فضاهای الهام گرفته از این ایده ها می کند تا با همکاری دوشافو، ترجمه بویایی ارزنده ای از تفکرات و نگرش خود ارائه کند. از اینرو، عطر Rose Cut در سال 2014 با فضایی شگفت انگیز از آمیزش گرما و تازگی، معرفی شد. Rose Cut، عطری از شکفتن و طراوت افسونگر رز و کاملیا بر بستری شادب و نرم از آلدهاید و فلفل است که یا سایه هایی فلزی، در رایحه لذتبخش رام و وانیل ادغام شده است و در پایه هایی تاریک اما خیال انگیز از پچولی، بنزویین و خزه، کامل شده است.

 

ظرافت، درخشش، غنا، ماجراجویی و ارائه فضاهایی چالش بر انگیز و بکر، ویژگی های غالب آثاری هستند که تا به امروز از سوی لاین عطرسازی "آن جرارد" معرفی شده اند. آثاری فاخر و ارزنده که به پشتوانه ظرافت طبع، نگرش عمیق و هنر جرارد، به زیبایی جهان اسرار آمیز روایح را به دنیای لوکس و تجملگرای جواهرات، پیوند زده اند. عطرهای عمیق و چند وجهی این لاین، در عین سادگی و درخشش، القاگر احساساتی از جنس تجمل، شکوه و اغواگری هستند که در فضایی اسرار آمیز و متفاوت، از درونیات و ابعاد شخصیتی هر فرد، و از اسرار و ناگفته هایی سخن می گویند که جز از طریق روایح، قابل ارائه و لمس کردن نیستند. روایحی پالوده و بیاد ماندنی، بسان جواهرات نفیس و کمیاب، اما نامریی و غیر قابل لمس!

"هنگامی که یک عطر را می پوشید؛ این رایحه همچون یک جواهر نامریی است. عطر و جواهرات، برای من یکسان هستند؛ بجز اینکه عطر نشسته بر پوست را نمی بینید و تنها رایحه آن را استشمام می کنید. رازی که در عطر نهان است؛ این است که هنگامی که عطر استفاده می کنید، حتی اگر صحبت نکنید؛ مردم از شخصیت شما و آنچه که هستید، چیزهایی را خواهند فهمید." (آن جرارد)

مشاهده عطر های برند ANN GERARD

 

 


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: