20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

چطور برای یک خانم عطر انتخاب کنیم؟

چطور برای یک خانم عطر انتخاب کنیم؟

از هر بانویی که بپرسید به شما خواهد گفت که عطر او درباره شخصیت و استایل او با شما حرف می زند. انتخاب عطر برای افراد باید یک تجربه شخصی باشد لذا اهمیت زیادی دارد که درباره این فرآیند خیلی فکر کنید، تا این که خود به خود در انتخاب عطر برای خانم ها بهترین بسته بندی یا بالاترین قیمت عطر را در نظر داشته باشید. وقت بگذارید تا سلیقه و عادت های یک زن را بدانید و رایحه هایی که او را جذب می کند بشناسید تا بتوانید عطری پیدا کنید که او دوست داشته باشد.

عطر

انتخاب عطر:

 1-   در انتخاب عطر، در نظر داشته باشید که روزهایش را چطور سپری می کند. زنان شاغل که زمان زیادی را همراه با همکاران در اداره سپری می کنند، به عطرهای لطیف علاقه مندند که بر روی پوست استعمال می شوند همچون بوی لطیف مشک یا رایحه ملایم گلها. یک زن فعال که زمان زیادی را در محیط بیرون صرف می کند، به احتمال زیاد از رایحه های تازه و طبیعی همچون عطر ملایم مرکبات یا رایحه اقیانوس که برای مردان و زنان استعمال می شود بسیار لذت می برد. زنی که بیشتر از محیط خانگی و زندگی خانوادگی لذت می برد، علاقه مند به عطرهای عمیق است که شخصیت و عادت های او را نشان می دهند همچون بوی استوایی شیرین یا عطر قوی کهربا.

 2-  علاقه های او را  در انتخاب عطر مد نظر داشته باشید. اگر بانوی شما به دنبال افتتاح گالری ها و تماشای نمایش های انتخابی موزیکال است،  عطرهایی را می پسندد که منحصر به فرد و تند هستند مثلا عطر تند شرقی انتخاب مناسبی برای اوست. برای دخترهای اجتماعی که عاشق خرید، مهمانی و کنسرت راک هستند، اصلا نباید با انتخاب یک عطر ملایم با رایحه ای میوه ای همچون تمشک شیرین دست به انتخاب اشتباه بزنید. اگر بانوی زندگی شما بالغ و جاافتاده است و طرفدار آشپزخانه و کتاب های خوب است، بوی ملایم گل ها و عطرهایی با رایحه خوارکی را مد نظر داشته باشید مثل عطر سنبل و وانیل.

 3-  درباره سن فکر کنید. خانم های جوان و نوجوانان می توانند عاشق بویی باشند که هنرپیشه محبوب یا ستاره پاپ مورد علاقه شان استفاده می کنند. بانویی که در دهه های سی عمر خود است جذب عطرهای همدوره خود می شود که توسط طراحان محبوب درست شده است در حالی که زنان جاافتاده تر ممکن است دوستدار عطرهای کلاسیکی باشیند که به بوی همیشگی و آشنای آنها تبدیل شده است.

انتخاب شما باید منعکس کننده بوهای محبوب او باشد. وقتی در حال انتخاب عطر برای یک فرد خاص هستید، مهم است عطری را انتخاب کنید که او دوست دارد تا عطری که خود شما به شخصه ترجیح می دهد. می توانید به عطرهایی که او در حال حاضر استفاده می کند توجه کنید و از عطرهایی که می دانید دوست دارد ایده بگیرید. به عنوان مثال، اگر از صابون های کلاسیک معطر با یک رایحه ملایم استفاده می کنید، احتمالا عطری را دوست دارد که ملایم ، شیرین و مقاومت ناپذیر باشد مثل واریته های مختلف گل ها و میوه ها.

اگر بانوی مورد نظر شما، کلکسیونی از محصولات آرایشی زیبایی با رایحه وانیل، دارچین و زنجبیل استفاده می کند، پس طرفدار عطرهای گرم با بوهای خوراکی است. اگر خامه او پر از بوی گل هایی است که از خوشبوکننده های هوا یا نرم کننده پارچه و لباس متصاعد می شود، پس عطرهایی را دوست خواهد داشت که بوی یاس، یاسمن یا رز را با خود داشته باشند. 

ترجمه: luxbuyer.ir

عطر های نیش سایت لوکس بایر


ویکی عطر wikiAtr همه ی برند های عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

نظر خود را بنویسید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نخواهد شد)
   سایت/ وبلاگ:
* متن پیام یا نظر شما:
کد داخل تصویر را بنویسید: