20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
عطر IPERBOREA FOR WOMEN EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE نمایش بزرگتر

عطر ALAMUT EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

محصول جدید

عطر ALAMUT EDT علموت برند ایتالیایی LORENZO VILLORESI FIRENZE  لورنزو ویلورسی فیرنزه

جزییات بیشتر

قیمت

8,880,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص خانم ها
نوع رایحهگرم
طعم عطرشیرین
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2006

اطلاعات بیشتر

خارج از دنیای پر هیاهو و پر زرق و برق که همه چیز بر مسیر هیجان، ظواهر و احساسات سطحی حرکت می کنند و روز بروز دامنه این جریان توسعه می یابد؛ افرادی زندگی می کنند که هنوز هم با رؤیاهای بزرگ، آرزوهای زیبا و نگرشی ژرف زندگی می کنند. نگرشی بدیع و زیبا به جهان و زیبایی ها، فارغ از هرگونه چشمداشتی به کسب شهرت و سود و قرار گرفتن در کانون توجهات، چنین افرادی را در چارچوب های ارائه شده از مفهومی بنام "هنرمند" جای می دهد تا هر فرد آزاد و آزادی طلب که در پی کشف زیبایی ها و لمس تجربیات بکر است؛ از تماشای ماحصل تفکرات و آفرینش های چنین هنرمندانی در چنین فاب فاخر و بی همتایی، بهره مند و متنعم گردد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-06-06

افسون شبانه

الموت، عطری از یه فضای باشکوه و تأمل بر انگیز، در نهایت کیفیت، وضوح و اثرگذاریه. تصویرسازی لورنزو از سرزمینی با تمدن و پیشینه ی چند هزارساله، در اوج شکوه و عظمت قرار داره و اونچه که این تصویرسازی ارزشمند بدست میده، لمسی از ظرافت، هنر، عشق ورزی، خرد و شاعرانگی رایج در میان مردمی هست که با غنی ترین و عمیق ترین نوتها و عناصر، در لطیف ترین و خیال انگیزترین ابعاد اونها به نمایش در اومده.
الموت، عطری از ایرانه و رایحه ای از پیوند فضاها و احساسات شرقی با دنیای غرب و المانهای مربوط اون فضاست.


رز، کهربا، صندل و پچولی، روی شرقی و ایرانی داستان هستن. رز مخملی، خامه ای، درخشان و دلچسب که این وجوه دلبرانه ی خودش رو با لایه هایی ملایم از کهربای دودی، پودری و شیرین، صندل و ایلنگ خامه ای و سایه هایی شهد آگین، بخوبی تقویت کرده. اما پچولی خاکی، دودی، اسپایسی و غلیظ، پلی شده برای تلفیق این فضای رز-کهربای خوشمزه و خامه ای و نرم، با لایه هایی تاریک و دودی از صمغ ها و چوب ها و همچنین، سایه هایی چرمی-انیمالیک.
تلفیقی پیچیده، پر پیچ و خم، با تار و پودی از ظرافت و تعمق که در قالب رایحه ای گیرا، درخشان، منسجم و قابل تفکیک، به نمایش در اومده.
الموت، عطری از رز خامه ای و خوشمزست که با ظرافت ها و دلبرانگی های لوکس صندل و ایلنگ غنی شده و با همراهی کهربای نرم و مطبوع پودری، به لایه های دودی-صمغی، تاریک و غلیظ پچولی و انیمالیک-چرمی، آغشته شده.

الموت، عطری با فضایی چند وجهی، عمیق و تأمل بر انگیزه. عطری که حس غریبی از روزگارانی دور، دست نیافتنی و پر از شکوه و رفاه و سعادت رو در خودش داره، و به زیبایی، بی هیچ اضافه کاری و حاشیه ای، اونو در قاب دنیای مدرن، در دسترس قرار داده. فارغ از تمام این برداشت ها و احساسات شخصی، باید گفت که الموت، یه عطر فلورینتال ستودنی و بزرگه. عطری با محوریت رز و کهربا، که رو پایه هایی از چرم، صمغ ها و پچولی بنا شده. یه جادوی آشنا اما بی نهایت فاخر و دوست داشتنی که به زعم نگارنده، یه افسون شبانست.
رایحه ای پالوده، متشخص، احساساتی، اما قدرتمند و اصیل، با ماندگاری و نشر قابل قبول و رضایتبخش...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر ALAMUT EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

  عطر ALAMUT EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

  عطر ALAMUT EDT علموت برند ایتالیایی LORENZO VILLORESI FIRENZE  لورنزو ویلورسی فیرنزه

  20 محصولات دیگر در همان شاخه: