20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
عطر IPERBOREA FOR WOMEN EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE نمایش بزرگتر

عطر DILMUN EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

محصول جدید

عطر DILMUN EDT دیلمون برند ایتالیایی LORENZO VILLORESI FIRENZE  لورنزو ویلورسی فیرنزه

جزییات بیشتر

قیمت

8,880,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2000

اطلاعات بیشتر

خارج از دنیای پر هیاهو و پر زرق و برق که همه چیز بر مسیر هیجان، ظواهر و احساسات سطحی حرکت می کنند و روز بروز دامنه این جریان توسعه می یابد؛ افرادی زندگی می کنند که هنوز هم با رؤیاهای بزرگ، آرزوهای زیبا و نگرشی ژرف زندگی می کنند. نگرشی بدیع و زیبا به جهان و زیبایی ها، فارغ از هرگونه چشمداشتی به کسب شهرت و سود و قرار گرفتن در کانون توجهات، چنین افرادی را در چارچوب های ارائه شده از مفهومی بنام "هنرمند" جای می دهد تا هر فرد آزاد و آزادی طلب که در پی کشف زیبایی ها و لمس تجربیات بکر است؛ از تماشای ماحصل تفکرات و آفرینش های چنین هنرمندانی در چنین فاب فاخر و بی همتایی، بهره مند و متنعم گردد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-06-08

کاندیدایی برای انتخاب نشدن...

اگر بنا باشه از میون آثار درخشان و زیبای این خانه ی عطرسازی، کاری رو دوست نداشته باشم؛ یکی از کاندیداهای اصلی، همین عطر دیلمان خواهد بود. دیلمان به سنت مألوف آثار لورنتزو، عطری با کیفیت و برخوردار از رایحه ای منسجم و شفاف هست که بطور قطع، برای دوستداران عطرهای شاداب و تمیز بهار-تابستانه، یه انتخاب ایده آل و لذتبخش خواهد بود.
با این وجود، اما دیلمان در فضاهایی جریان داره که منو اذیت میکنه و ناخوشاینده برام. یه آمیختگی سبز، تمیز و سرگیجه آور از این عطر بهم منتقل میشه که باعث میشه ازش دوری کنم!

دیلمان، از آغاز تا پایان، نرولی و شکوفه ی پرتقال رو با خودش داره. رایحه ی سبز و تیز، تازه، لیمویی-ترنج مانند، تمیز و کمی گازدار با لمسی از گلهای سفید که با پس زمینه هایی سیتروسی-ملس، صابونی و کمی دودی همراهی میشه.
در ادامه و تا پایان، دیلمان با فضایی شاداب از مرکبات و نرولی و شکوفه پرتقال که دیگه گازدار و تلخ نیستن، مسیر خودش رو ادامه میده و هرچه به پایان نزدیک میشه؛ بیشتر و بیشتر در پایه ای شیرین، فلورال و کمی پودری از وانیل و نوتهای فلورال، غرق میشه.
غرق شدنی که یه حس آمیخته ی سیتروسی-فلورال، ملس و پودری، سبز و تمیز ایجاد میکنه که در مجموع، برام تداعی گر ژل های حمام و اَفتر شِیو، البته از نوع لوکس و با فضایی پیچیده تر و غنی تر هست.


به هر تقدیر، دیلمان عطر من نبود و بعد از چند بار استفاده، از خیرش گذشتم. اما عطر خاص و نشاط آوری هست که برای علاقمندان به این سبک از کارهای فِرِش، میتونه جذاب و دوست داشتنی باشه؛ خصوصا اینکه از ماندگاری قابل توجهی هم بهره می بره.

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر DILMUN EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

  عطر DILMUN EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

  عطر DILMUN EDT دیلمون برند ایتالیایی LORENZO VILLORESI FIRENZE  لورنزو ویلورسی فیرنزه

  20 محصولات دیگر در همان شاخه: