20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
عطر IPERBOREA FOR WOMEN EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE نمایش بزرگتر

عطر THESEUS EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

محصول جدید

عطر THESEUS EDT تسوس برند ایتالیایی LORENZO VILLORESI FIRENZE  لورنزو ویلورسی فیرنزه

جزییات بیشتر

قیمت

8,880,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2011

اطلاعات بیشتر

خارج از دنیای پر هیاهو و پر زرق و برق که همه چیز بر مسیر هیجان، ظواهر و احساسات سطحی حرکت می کنند و روز بروز دامنه این جریان توسعه می یابد؛ افرادی زندگی می کنند که هنوز هم با رؤیاهای بزرگ، آرزوهای زیبا و نگرشی ژرف زندگی می کنند. نگرشی بدیع و زیبا به جهان و زیبایی ها، فارغ از هرگونه چشمداشتی به کسب شهرت و سود و قرار گرفتن در کانون توجهات، چنین افرادی را در چارچوب های ارائه شده از مفهومی بنام "هنرمند" جای می دهد تا هر فرد آزاد و آزادی طلب که در پی کشف زیبایی ها و لمس تجربیات بکر است؛ از تماشای ماحصل تفکرات و آفرینش های چنین هنرمندانی در چنین فاب فاخر و بی همتایی، بهره مند و متنعم گردد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-06-07

داستانها...

در جهان عطر و بطور ویژه در بین عطرهای نیش، اگر بنا باشه تا بین ایده ی ساخت یه عطر، نامگذاری اون و داستانهایی که از سوی خانه ی ارائه دهنده ی اون عطر، در ارتباط با فضا و نام و ایده ی ساخت عطر مورد نظر، ارتباطی پیدا کنیم، معمولا به قهقرا خواهیم رفت و قلمرویی رو کشف خواهیم کرد که در اون، سلبریتی ها رو خالق سونات مهتاب میدونن؛ فللینی و برگمان برای میلیاردی شدن فیلم ما قبل مقواشون، رقابت شدیدی دارن و در نهایت، پفک های رنگارنگ رو جای انار به فروش میرسونن!
اما در تلفیق ایده و فضای بویایی، هنرمندانی هم پیدا میشن که در نهایت ظرافت و دقت، اثری رو خلق میکنن که بی هیچ سر در گمی و ادعایی، برداشتی واضح و دلچسب از اون ایده و داستان رو بدست میدن و باید گفت که "تسئوس"، ساخته ی استاد ویللورزی، یکی از همین آثار ارجمند و ارزشمنده.
تسئوس، قهرمان محبوب مردم آتن و یونان باستانه که از پی ماجراهایی عجیب و رویارویی با انسانهای دشیطانی و هیولاهای عجیب، به آتن میرسه و در اونجا از دسیسه ها و توطئه ها، بسلامت بیرون میاد و پس از چندین نبرد و مبارزه، به پادشاهی آتن میرسه و در این جایگاه هم، همچنان به ماجراجویی های عجیب و نامتعارف خودش ادامه میده.
سرگذشت پر فراز و نشیب تسئوس و مبارزات و چالشهای عجیبی که داشته؛ الهام بخش ساخت عطری با همین عنوان توسط خانه ستودنی و والای لورنتزو ویللورزی در سال 2011 شده که باید گفت همه چیز به زیبایی و در نهایت هنرمندی، در خدمت پرداخت به یه افسانه بکار گرفته شده و سر انجام اون، رایحه ای درخشان و بزرگه.

وتیور، محور اصلی و به نوعی شاکله ی این عطر هست. در تمامی مراحل و پرده های نمایش این عطر، وتیور چهره ای مخملی، درخشان، خاکی-چوبی و کمی دودی-دارویی داره که در هر مرحله، یکی از این وجوه، برجسته شدن. اما مراحلی که وتیور روحنواز و بهشتی این عطر باهاشون همراه شده چیا هستن؟
در شروع نمایش، فضایی تازه، شاداب و تا حدودی تمیز از مرکبات به مشام میرسن که حالتی نرم، ملس و گس دارن. وتیور در عبور از این مرحله، نشاط آور و تازست و با گذشت زمان، در لایه هایی سبز و تلخ و سرخسی ادغام میشه تا حالتی گیاهی و دارویی و کمی جوهر مانند به خودش بگیره.
ادامه ی داستان، در فضایی دارویی-جوهری و دودی دنبال میشه که رگه هایی خاکی-فلفلی هم در اون جریان داره و وتیور دارویی-جوهری، دودی، تاریک و خاکی، به زیبایی در سایه هایی عمیق و مرموز، به جریان می افته و بی هیچ سر در گمی و آشوبی، همچنان، از قدرت، لطافت، غنا و زیبایی های خودش میگه.
لمسی از چرم چرکین و دودی و لایه هایی از مشک که به زیبایی با طراوت و لطافتی پودری و اغواگر از نوتهای فلورال همراه شده، اوج داستان این عطر و حسن ختام نمایش وتیور در تسئوس خواهد بود. فضایی پودری-مخملی، کمی غبار آلود، کمی چرکین و دودی، بسیار نافذ، مستحکم و چوبی با لمسی از سایه های سبز و گیاهی. عبور از تمامی چالشها و پیشامدها و پایانی فاتحانه و قهرمانانه.

تسئوس، عطری اسطوره ای و حماسیه. پر از فراز و نشیب، پیچیده و هیجان انگیز، در اوج قدرت، نشاط، سرزندگی، عمق، غنا و آرامش. هر آنچه از یه عطر سطح بالا و لوکس میخواید رو در این عطر تجربه خواهید کرد. از مفهومگرایی ایده پردازی، تا فضاسازی و همخوانی جالب توجه این عطر با داستان تسئوس و عبور اون از تمامی خوان ها و دسیسه ها؛ از تجربه ی یه رایحه ی اثرگذار و خوش ساخت و پیچیده، که فارغ از هر افسانه و داستان و ایده ای، شما و اطرافیان رو مجذوب خودش کنه؛ تا تجربه ی احساسی بی همتا از آمیزش هیجان و پویایی با آرامش و تعمق، همه چی در نهایت کیفیت و اصالت، در این عطر به نمایش در اومده.
خوانه های عطرسازی، میان و داستان های خودشون رو میگن؛ اما در نهایت، این اصالت و شرافت و خلاقیته که تعیین میکنه چی ارزش موندن رو داره، کی حقیقت رو میگه و حقیقته و چه کسی، سرابه و زاییده ی اوهام.
از گذشته تا همیشه، داستان به همین منوال خواهد بود: سلبریتی ها، صندلیای سالنهای نمایش و سینما رو پر میکنن و به میلیاردی شدن مقواهای ماقبل ابتذالشون و لایکها و فالوورهای شبکه های مجازیشون افتخار میکنن؛ و هنرمندان بزرگ، از انارهای بهشت و جاده هایی بسوی خانه ی دوست، افسانه میسازن و جاودانگی و انسانیت رو به ابدیت هدیه میکنن...
... و از گذشته تا همیشه، انتخاب اینکه کدوم داستان و کدوم فضا رو انتخاب کنید؛ با شما بوده و خواهد بود...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر THESEUS EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

  عطر THESEUS EDT LORENZO VILLORESI FIRENZE

  عطر THESEUS EDT تسوس برند ایتالیایی LORENZO VILLORESI FIRENZE  لورنزو ویلورسی فیرنزه

  20 محصولات دیگر در همان شاخه: