20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر Vista Sul Mare Linari

محصول جدید

عطر ویستا سول ماره Vista Sul Mare Linari

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

جزییات بیشتر

قیمت

8,178,300 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهخنک
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهآلمان
سال تولید2012

اطلاعات بیشتر

LINARI نام شهر کوچکی در منطقه توسکانی ایتالیا است که زیبایی مسحور کننده و فضای منحصربفرد آن، الهام بخش Rainer Diersche برای نامگذاری لاین عطرسازی ویژه خود با این عنوان شده است. Rainer Diersche، طراح موفق و خوشنام آلمانی است که از کودکی، شیفته طراحی و ساخت اشیای لوکس می شود و در این عرصه، بیش از هر چیز تحت تأثیر نبوغ، استقلال و ساختارشکنی طراحان ایتالیایی قرار می گیرد. این دلبستگی و عشق به فعالیت در عرصه طراحی، راینر را به هنرمندی صاحب سبک و ایده تبدیل می کند که با عشق به هنر و زبان ایتالیایی، و با الهام از آثار هنرمندان و طراحان این کشور، در این زمینه به فعالیت می پردازد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-10-30

دریا از درون قاب

برای لمس آرامشی که که روی شن های ساحل تجربه کردیم و با نسیمی که در لحظات طلوع یا غروب خورشید در ساحل به اوج رسید؛ عطرهای زیادی ساخته شدن، بعضیا شگفت زدمون کردن و خیلیا، یه حس مفرح و بانشاط بهمون دادن. تولید انبوه عطرایی با این فضا در سالهای اخیر، باعث شد تا عطرای زیادی بین گروه بعضیا و خیلیا، که بهشون اشاره شد؛ معلق بمونن و گروه زیادی هم، از خیلیا اونطرف تر رفته و از حد ترخص خارج بشن!
واضح تر اینکه، عطرهای زیادی با تم دریایی و هندوانه مانند ارائه شدن؛ که مثل کارای شاخص این گروه نیستن؛ اما عطرای بد و زننده ای هم نبودن. ویستا سل مار، یکی از اوناست! عطری که خیلی عمیق و پیچیده نیست؛ اما به سمت تکرار و ابتذال هم نمیره!

عطر با مرکبات خوشمزه، کمی فلفلی و کمی خاکی باز میشه. مرکباتی که تازه و درخشان نیستن و شیطنت خودشون رو پشت این فضای گِلی-اسپایسی پنهان کردن. اما این پنهان کاری بعد از چند ده دقیقه با موجی از دریا شسته میشه و ویستا سول مار؛ همون عطر سیتروسی-دریایی خنک و شیرینی میشه که انتظارشو داشتم. خنکا و شیرینی هندوانه ای، با رگه هایی شور و کمی چرکین.

ویستا سول مار، بیشتر از اونکه حس لمس آرامش کنار دریا و قدم زدن در نسیم جادویی اوقات پر از افسون اونو با خودش داشته باشه؛ مثل نوشیدن یه لیوان آب میوه و خیره شدن به تصویری از سواحل کاراییب رو القا می کنه.
پخش و ماندگاری این عطر متوسطه که در شروع کار شرایطش بهتر هست..

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر Vista Sul Mare Linari

  عطر Vista Sul Mare Linari

  عطر ویستا سول ماره Vista Sul Mare Linari

  سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

  9 محصولات دیگر در همان شاخه: