20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر Porta del Cielo Linari

محصول جدید

عطر پورتا دل سیلو Porta del Cielo Linari

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

جزییات بیشتر

قیمت

8,178,300 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهآلمان
سال تولید2012

اطلاعات بیشتر

LINARI نام شهر کوچکی در منطقه توسکانی ایتالیا است که زیبایی مسحور کننده و فضای منحصربفرد آن، الهام بخش Rainer Diersche برای نامگذاری لاین عطرسازی ویژه خود با این عنوان شده است. Rainer Diersche، طراح موفق و خوشنام آلمانی است که از کودکی، شیفته طراحی و ساخت اشیای لوکس می شود و در این عرصه، بیش از هر چیز تحت تأثیر نبوغ، استقلال و ساختارشکنی طراحان ایتالیایی قرار می گیرد. این دلبستگی و عشق به فعالیت در عرصه طراحی، راینر را به هنرمندی صاحب سبک و ایده تبدیل می کند که با عشق به هنر و زبان ایتالیایی، و با الهام از آثار هنرمندان و طراحان این کشور، در این زمینه به فعالیت می پردازد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-10-30

میوه ها، روی میز چوبی ...

پورتا دل سیه لو یکی دیگه از عطرای لیناری هست که اگرچه عطر خاصی نیست و خیلی خوشم نیومد ازش؛ اما در مقایسه با خیلی دیگه از عطرای این برند؛ شرایط بهتری داره. رایحه ی به نسبه متفاوت و ماندگاری بهتر ...

آناناس مرکباتی و رایحه ی میوه ای تمشک مانند که حلقه ای از نتهای فلورال اونو احاطه کردن؛ پورتا دل سیه لو رو به شما معرفی می کنن. رایحه ی آناناس، جلوتر از سایر نتها حرکت میکنه و تم میوه ای با لطافت؛ پشت سر اون در حرکته تا حس گورمند و اغواگری به کار بدن. عطر به همین روال ادامه میده؛ اما قبل از اینکه بخواد حالت فان و خوشمزه آناناسی-تمشکی به خودش بگیره؛ فضایی خاکی به حاشیه ی اون اضافه میشه و اونو در پایه ای از مشک پودری و گچی در کنار صندل ترد و مداد مانند ادغام میکنه.
با این تغییر اونچه که از این عطر تا پایان استشمام میشه؛ آناناس، مشک و صندله در فضایی غبارگرفته، پودری و ترد.

پورتا دل سیه لو حدود 5 ساعت با شماست؛ یه همراهی بی سر و صدا و خلوت که حرف خاصی نداره برای گفتن و از یه بوی معمولی که تلاش شده متفاوت باشه حرف میزنه.

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر Porta del Cielo Linari

  عطر Porta del Cielo Linari

  عطر پورتا دل سیلو Porta del Cielo Linari

  سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری