20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر Notte Bianca Linari

محصول جدید

عطر نوت بیانکا Notte Bianca Linari

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

جزییات بیشتر

قیمت

8,178,300 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهآلمان

اطلاعات بیشتر

LINARI نام شهر کوچکی در منطقه توسکانی ایتالیا است که زیبایی مسحور کننده و فضای منحصربفرد آن، الهام بخش Rainer Diersche برای نامگذاری لاین عطرسازی ویژه خود با این عنوان شده است. Rainer Diersche، طراح موفق و خوشنام آلمانی است که از کودکی، شیفته طراحی و ساخت اشیای لوکس می شود و در این عرصه، بیش از هر چیز تحت تأثیر نبوغ، استقلال و ساختارشکنی طراحان ایتالیایی قرار می گیرد. این دلبستگی و عشق به فعالیت در عرصه طراحی، راینر را به هنرمندی صاحب سبک و ایده تبدیل می کند که با عشق به هنر و زبان ایتالیایی، و با الهام از آثار هنرمندان و طراحان این کشور، در این زمینه به فعالیت می پردازد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-10-30

چوبی و آرامش بخش

چه چیز از این بدتر که یه عطر با رایحه ی خوبش شما رو به سمت خودش میکشونه اما خیلی زود شما رو ترک میکنه و با کلی حسرت و سئوال تنهاتون میذاره. حسرت از این بابت که چی میشد این رایحه ی شفاف و درخشان بیشتر ادامه پیدا میکرد و سئوالاتی پر از تردید، از اینکه نکنه بویایی من دچار مشکل شده یا اینکه نکنه عطر شامه ی منو پر کرده و دیگران احساسش میکنن. اما وقتیکه در این تجربه ی پر از سئوال به سراغ اطرافیان میرم و از عطرم می پرسم؛ پاسخ منفی اونا این تردید که بویاییم دچار مشکل شده رو برطرف میکنه.

نوته بیانکا عطریه که سیتروسی و چوبی باز میشه و تم چوبی سینتیک اون، یه قوام دهنده به شیطنت مرکباته. به مرور چوبها میپوسن و عطر با حفظ تازگی خودش؛ پس زمینه ای خاکی به خودش میگیره تا وتیور گیاهی-چوبی و کمی خشک؛ در این فضای تازه، آبدار و خنک، حضور پیدا کنه. تمام آنچه که عرض شد؛ در بازه ای یک ساعته و شاید کمتر رخ میده و نوته بیانکا یه عطر چوبی، اسپایسیِ شاداب و تازست که حاشیه های خاکی کم رنگی به خودش می گیره.

یه عطر چوبی خنک که می تونست به انتخابی خوب برای تابستان تبدیل بشه؛ اما وقتی تردیدم در مورد پر نشدن شامم از این عطر به یقین تبدیل شد؛ من موندم و حسرتی که کاش؛ فقط ای کاش!
نوته بیانکا عطری یونیک و شاهکاری بی همتا نیست؛ اما کار خنک و آرامش بخشیه که برخلاف رایحه خوبش، در بحث پخش و ماندگاری بسیار ضعیف عمل میکنه.

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر Notte Bianca Linari

  عطر Notte Bianca Linari

  عطر نوت بیانکا Notte Bianca Linari

  سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری