20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر ماره پاسیفیکو Mare Pacifico Linari

محصول جدید

عطر ماره پاسیفیکو Mare Pacifico Linari

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

قیمت

8,178,300 ریال

پیشنهاد قیمت بهتری دارید؟ اینجا کلیک کنید و با ما مطرح کنید!

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهآلمان
سال تولید2014

نقد و نظرات

رتبه 
1395-10-30

طلوع تا غروب ...

ماره پسِفیکو تلاشی برای ارائه ی یه عطر خنک هست که دارای بعد و عمق باشه. درسته که تا حدودی در این زمینه موفق عمل میکنه اما اونچه که در ذهنم بجا گذاشت از خودش؛ اتفاقاتیه که در طول تاریخ برای بناهایی مثل تخت جمشید و معبد آناهیتا رخ داده. نه اینکه بخواد در عظمت و شکوه قابل قیاس با اونا باشه؛ بلکه یجورایی به سرنوشت اونا دچار میشه.

شروعی تقریبا شلوغ .گیاهی و مرکباتی، تمیز و سبز و کمی فلزی. بوی سبز، غلیظ و تازه ی گیاهی که با پس زمینه ای مرکباتی همراه شده؛ مثل رایحه ی پودرای لباسشویی مدرن و خوشبو هست که چهره ای جدی به رایحه ی دریایی نمکین و تازه ای میده که در ادامه وارد کار میشه.
رایحه ی دریایی که با بوی شیرین و تازه و آشنای هندوانه مانند که به موازات فضای گیاهی-سیتروسی و پودر رختشویی مانند و کلاسیک، جریان داره؛ شخصیت کلی ماره پسِفیکو هست. همین حالت کلاسیک و تمیز گیاهی هست که وجه تمایز این عطر با کارای خنک هندوانه ای شیرین رو رقم میزنه و به شیرینی مفرح و شاد و شنگولش؛ حالتی رسمی، موقر و عمیق میده. اما به مرور این فضای کلاسیک و تمیز، ضعیف میشه و همونطور که انتظارشو داشتم؛ عطر دریایی تازه و خنک هندوانه ای داستان ماره پسِفیکو رو تا انتها پیش میبره. از شروعی باشکوه تا رسیدن به دورانی که تنها چندتا ستون از اون دوران پر جلال و شوکت بجا موندن ... اما همینا هم باز محترم و ارزشمندن!

ماره پسِفیکو یه کار خنک و کمی متفاوته که ماندگاری بالا و پخش متوسطی داره. تا حدودی از خیل انبوه کارای دریایی و خنک که یه زمانی دلبری میکردن پیش هست؛ رسمی و کمی کلاسیک، اما همچنان با نشاط و مفرح و شاداب.

  • تعداد 1 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

عطر ماره پاسیفیکو Mare Pacifico Linari

عطر ماره پاسیفیکو Mare Pacifico Linari

عطر ماره پاسیفیکو Mare Pacifico Linari

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

9 محصولات دیگر در همان شاخه: