20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر FUOCO INFERNALE EDP LINARI

محصول جدید

عطر  FUOCO INFERNALE EDP LINARI الگانزا لومینوسا لیناری 

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

جزییات بیشتر

قیمت

8,178,300 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهآلمان
سال تولید2010

اطلاعات بیشتر

LINARI نام شهر کوچکی در منطقه توسکانی ایتالیا است که زیبایی مسحور کننده و فضای منحصربفرد آن، الهام بخش Rainer Diersche برای نامگذاری لاین عطرسازی ویژه خود با این عنوان شده است. Rainer Diersche، طراح موفق و خوشنام آلمانی است که از کودکی، شیفته طراحی و ساخت اشیای لوکس می شود و در این عرصه، بیش از هر چیز تحت تأثیر نبوغ، استقلال و ساختارشکنی طراحان ایتالیایی قرار می گیرد. این دلبستگی و عشق به فعالیت در عرصه طراحی، راینر را به هنرمندی صاحب سبک و ایده تبدیل می کند که با عشق به هنر و زبان ایتالیایی، و با الهام از آثار هنرمندان و طراحان این کشور، در این زمینه به فعالیت می پردازد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-11-18

وای از این عطر!

وای که چه بوی خوبی این عطر داره! اصلا نمیتونم بو و ویژگی های این عطر رو بصورت دقیق بیان کنم. عناصر سازنده عطر رو میتونید در سایتهای معروف عطر مشاهده کنید. البته بطوردقیق نمیتونم بگم که بوی غالب این عطر مربوط به کدام ماده هست. ولی عطر ی هست به نام
Orange & Litsee, L`Essence des Notes
که در اون از گیاه مرزنجوش استفاده شده. اگه این عطر رو که بوی غالب آن گیاه مرزنجوش (و در کنارش پرتقال) هست رو بو کرده باشید؛ متوجه این بوی بخصوص گیاهی در عطر فوکو اینفرناله نیز خواهید شد. گیاه مرزنجوش بویی کاملا بخصوص داره و در صنعت عطر سازی متاسفانه کمتر مورد توجه قرار گرفته. اینجانب با بررسی هایی که در یک سایت معروف عطر میکردم با یک حساب آماری متوجه شدم که در سایت مربوطه که یکی از معتبرترین سایتهای عطر در جهان است؛ تنها 0.14 در صد از کل عطرهای سایت در ترکیات آنها از این گیاه استفاده شده. منظورم از بیان این مطلب اینه که شما در عطر فوکو اینفرناله با بویی در ارتباط خواهید بود که خیلی بندرت در عطر دیگری از این رایحه (مرزنجوش) استفاده شده. البته باید ذکر کنم که با توجه به این توضیحات برداشت اشتباه نشه که این عطر بویی کاملا گیاهی داره. خیر . اینطور نیست. بوی تلخ و تیز (و گاهی سبز) گیاهی در این عطر اصلا وجود نداره. فقط گیاه مرزنجوش در این عطر باعث شده که عطر بدون تلخ و تند شدن؛ کمی بسمت گیاهی سوق کنه.


البته نمیدونم چرا؛ ولی این عطر منو یکم یاد
"Gray Vetiver, Tom Ford"
میندازه. یه جورایی شبیه اونه. ولی به نظرم بوی فوکو اینفرناله "نارنجی تر" هست.

معنای اسم این عطر از زبان ایتالیایی "آتش دوزخ" هست. فکر میکنم اسمش خیلی بی ربط هست و اصلا بیان گر ذات عطر نیست!

  • تعداد 1 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
1395-08-23

آتش جهنم

فوئوکو اینفرنال؛ عطری صمغی و چوبیه؛ اما بخاطر فضای زیبایی که ارائه میده؛ تجسم و تصورش کمی سخته. این عطر به زیبایی حسی از سنگ و گرما و ترکیبی از این دو رو بدست میده تا شایستگی خودش رو بخاطر اسمی که براش انتخاب شده به اثبات برسونه: آتش جهنم!
اما نگران گرمایی عذاب آور و تشویش زا نباشید. فوئوکو اینفرنال بازتابی هست از آیات بیم دهنده ی جهنم که از سنگها بعنوان هیزم اون یاد میکنه و یا شاید عبور دانته از آخرین طبقه ی دوزخ؛ جایی که همه چیز از شدت سرما به شکل سنگهایی تغییرناپذیر؛ منجمد شدن!
هرچه هست؛ این عطر؛ عطر عمیق و زیباییه که تفسیر به نسبه مدرنی از یک عطر چوبی- بالزامیک ارائه میده.

عطر با لمسی از سوزنی برگها و در فضایی خزه ای- سرخسی که ته مایه ای دودی داره باز میشه و به مرور به سمت جبهه ی صمغی-چوبی حرکت میکنه.
این شروع زیبا و تاریک؛ حالتی چرب و روغنی در پس زمینه به خودش می گیره تا از فوئوکو اینفرنال؛ شخصیتی تاریک، اسرار آمیز، مهیب و عمیق ارائه کنه؛ عطری دودی و صمغی که تم سرخسی- روغنی اون به مرور ضعیف میشه و جای خودش رو به ترکیبی چوبی، صمغی و خاکی میده.
از این لحظه به بعد؛ عطر شخصیت اصلی خودش رو شکل میده؛ فضایی صمغی-چوبی و خاکی که حس و حال سنگ و دود و شعله رو در خودش داره.

فوئوکو اینفرنال؛ یه عطر تمام عیاره؛ نشانه هایی از آشنایی و تکرار رو در خودش داره؛ اما به شکل هنرمندانه ای در پس چهره ی سنگی و نفس آتشین خودش اونو پنهان کرده. موندگاری و پخش متوسط؛ در مقابل فضایی که شیطان رو به یک صخره ی یخ زده تبدیل میکنه و یا در مقایسه با شعله هایی که از دل سنگها زبانه میکشن؛ هیچ اهمیتی نداره!

متشکرم

  • تعداد 1 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

عطر FUOCO INFERNALE EDP LINARI

عطر FUOCO INFERNALE EDP LINARI

عطر  FUOCO INFERNALE EDP LINARI الگانزا لومینوسا لیناری 

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری