20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر ANGELO DI FIUME EDP LINARI

محصول جدید

عطر  ANGELO DI FIUME EDP LINARI آنگلو دی فیوم لیناری 

سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری

جزییات بیشتر

قیمت

8,178,300 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهآلمان
سال تولید2010

اطلاعات بیشتر

LINARI نام شهر کوچکی در منطقه توسکانی ایتالیا است که زیبایی مسحور کننده و فضای منحصربفرد آن، الهام بخش Rainer Diersche برای نامگذاری لاین عطرسازی ویژه خود با این عنوان شده است. Rainer Diersche، طراح موفق و خوشنام آلمانی است که از کودکی، شیفته طراحی و ساخت اشیای لوکس می شود و در این عرصه، بیش از هر چیز تحت تأثیر نبوغ، استقلال و ساختارشکنی طراحان ایتالیایی قرار می گیرد. این دلبستگی و عشق به فعالیت در عرصه طراحی، راینر را به هنرمندی صاحب سبک و ایده تبدیل می کند که با عشق به هنر و زبان ایتالیایی، و با الهام از آثار هنرمندان و طراحان این کشور، در این زمینه به فعالیت می پردازد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-08-24

وانیل و کارامل معمولی

به بهشت نخواهیم رفت؛ مادامی که افراط و تند روی و تکرار؛ از تفکر، گفتار و رفتار ما رخت بر نبندد!
خیلی وقته که حتی با کلی شعار، تبلیغات و توصیفات لامارتین گونه؛ نمیشه عطری رو انتخاب کرد و هر اندازه هم که این عطر با عناوینی مثل بهشتی، فرا زمینی، اغواگر و ماورای تصور ؛ مورد لطف قرار بگیره و بزرگ بشه؛ باز هم راهی به بهشت نداره و یه عطر مارکت پسند، خسته کننده و تکراری خواهد بود.
آنجلو دی فیوم هم یکی از همین عطراست که با توصیفات و القاب زیبایی مورد خطاب قرار گرفته؛ اما خب این کجا و اون فضاهای نامبرده شده کجا!

این عطر از همون آغاز که با فضایی درخشان و سیتروسی باز میشه؛ تم وانیلی-کاراملی تکراری خودش رو ارائه میکنه و بعد از اینکه اثری از اون فضای شاداب باقی نمی مونه؛ وانیل و کارامل شیرین، خشک، ترد و همیشگی رو تقدیم شما میکنه.
تمام اونچه که بعنوان نتهای این عطر ذکر شدن؛ در برابر نمایش قدرتمند وانیل-کارامل؛ فرصتی برای اعلام حضور پیدا نمیکنن. فقط در قلب کار به شکل عجیبی بوی خمیر کلوچه بخوبی احساس میشه که دلیلش رو نمیدونم! انگار تو یه شیرینی پزی هستید و در حالیکه بوی وانیل و کارامل و شیرینی در فضا پخشه؛ حجم بالایی خمیر هم حاضر شده. این تنها وجه تمایز آنجلو دی فیوم با سایر هم نوعان پرتعداد خودشه؛ که البته تفاوت زیبا و دلچسبی بحساب نمیاد.
بعد از اینکه خمیرها رو از شیرینی پزی خارج کردن؛ باز هم ما می مونیم و وانیل و کارامل که ته مایه های میوه ای و دودی خیلی ضعیفی به خودشون گرفتن.

آنجلو دی فیومی یه عطر معمولی؛ البته با ارفاق؛ هست که پخش متوسط و ماندگاری حدودا 6 ساعته داره.
یه ترکیب آشنا که میخواد از طریق سیرینی پزی و با استفاده از وانیل و کارامل؛ ما رو به بهشت ببره. ولی من پیاده میشم!
از بس که در محاصره ی این ترکیبات تکراری و خسته کننده قرار گرفتم می ترسم از اون سر جهنم بزنم بیرون!

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر ANGELO DI FIUME EDP LINARI

  عطر ANGELO DI FIUME EDP LINARI

  عطر  ANGELO DI FIUME EDP LINARI آنگلو دی فیوم لیناری 

  سمپل عطر برای تست رایحه و ماندگاری