20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
عطر 1904 Madame Butterfly Puccini Histoires de Parfums نمایش بزرگتر

عطر 1904 Madame Butterfly Puccini Histoires de Parfums

محصول جدید

عطر 1904 مادام باترفلای پوچینی هیستوری د پارفومز 1904 Madame Butterfly Puccini Histoires de Parfums

جزییات بیشتر

قیمت

16,200,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص خانم ها
نوع رایحهملایم
طعم عطرشیرین
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)60ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2014

اطلاعات بیشتر

"جرالد گیزلِین" در سال 2000 خانه عطرسازی اختصاصی خود را راه اندازی کرد. جرالد گیزلِین پس از سفری به "گرس" و صرف زمانی طولانی در رابطه با اصول و شیوه های عطرسازی در فرانسه، به دیدگاه و ایده ویژه ای در زمینه عطرسازی رسید. ایده بزرگ و متفاوتی که گیزلین در سر داشت ساخت عطرهایی داستان محور بر پایه ضوابط و معیارهای عطرسازی بود. به منظور نمایش هرچه بهتر این ایده ها گیزلِین، مشاهدات و آموخته های خود از سفر، تاریخ و ادبیات را گسترش داد. جرالد گیزلِین  که مانند بسیاری از فعالان جهان عطر نخستین خاطرات خود از عطر را مربوط به عطرهای مادرش می داند؛ تا قبل از ورود به عطرسازی، مشاغل مختلفی را تجربه کرد و همین تجربیات، از جمله موفقیت در آشپزی و تبدیل شدن به آشپز سطح اول در 22 سالگی، تأثیر بسزایی در پیمودن مسیر بعنوان هنرمندی خلاق، مبتکر و جسور بر او داشت.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-11-06

زنبق شاداب

مادام باتر فلای، عطری از هنرنمایی و غوغای زنبقه. یه رایحه ی زیبا، یه عصاره ی گرونقیمت و در نهایت، احساسی از آرامش و لذت و درخشش که با حسی از اعتماد بنفس و قدرت همراهه.

1904، عطری از زنبقه، با حالتی شاداب، تازه، شفاف و آبدار. کمی خامه ای، شیرین و مخملی. لایه های خنک و تازه از مرکبات، مثل نسیمی ملایم در این فضا به حرکت در میان و درخشش و تازگی کار رو دو چندان میکنن.
زنبق، در بیشتر زمان نمایشش، نشاط و سرزندگی خودش رو حفظ میکنه. اما هرچه از عمر عطر میگذره، مشک تازه و تمیز و کمی پودری در کنار هلیو تروپ نرم و کمی شیرین، چهره ی زنبق رو به سمت پختگی، تعمق و متانت میبرن و حالتی پودری-نشاسته ای به اون میدن که با فرود در پایه ی ظریفی از صندل ترد و سدر دودی، این پختگی و بلوغ کامل میشه.
زنبق پودری، متین و حالا دنیا دیده که بر بستری نرم، مخملی، کمی ترد و کمی دودی، آرام گرفته. آرام، موقر و فاخر اما همچنان با چهره ای بشاش، لبخندی گیرا و چشمانی درخشان و پر تلألوء.

1904، نمایشی پرشور و دوست داشتنی از زنبقه که از شروع تا انتها، با صلابت حضور داره و همگان رو از رایحه ی آشنا، اما فاخر و پرنشاط خودش بهره مند میکنه.
مثل یه نسیم بهاری از قلب طبیعت باران خوردست که در یه شامگاه اردیبهشت، از دشتها و مزارع و باغها، از گلها و شکوفه ها و جوانه ها، جریانی از آرامش، شکوه و تأمل رو تقدیم دنیا میکنه...
این رایحه ی طبیعی و ناب، موندگاری 5 تا 6 ساعته و پخشی قابل قبول در ساعات نخست داره.

    بررسی خود را بنویسید!

    نوشتن نقد و نظر

    عطر 1904 Madame Butterfly Puccini Histoires de Parfums

    عطر 1904 Madame Butterfly Puccini Histoires de Parfums

    عطر 1904 مادام باترفلای پوچینی هیستوری د پارفومز 1904 Madame Butterfly Puccini Histoires de Parfums