20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
EAU D`ITALIE EDT نمایش بزرگتر

عطر Magnolia Romana EDT EAU D'ITALIE

محصول جدید

عطر  مگنولیا رمانا  Magnolia Romana  برند ایتایایی EAU D`ITALIE

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 1399-07-11


ثبت ایمیل


قیمت

5,850,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص خانم ها
نوع رایحهخنک
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2008

اطلاعات بیشتر

نقد و نظرات

رتبه 
1396-06-15

عطری برای یک جشن...

مگنولیا رومانا عطری فراتر از یه کار فلورال سبز با محوریت گلهای سفیده. این عطر یه تابلو بهاری زیبا و عمیقه که تازگی و حیات جاری در اون رو میشه براحتی احساس کرد. این اثر بیاد ماندنی، ذهنیت سرگیجه آور، شیرین، سبز و ایندولیک گلهای سفید رو کنار میزنه و در قالب نسیمی بهاری، عطری پر از هیجان و تازگی هدیه میکنه که پره از شور و شوق و لطافت.

رایحه ی سیتروسی و سبز نرولی و پتیت گرین با حسی خاکی، آغازگر مگنولیا رومانا هستن. این فضا حالتی تند و تیز و گوشه دار به خودش می گیره که تازگی فضای سیتروسی و آبدار اجازه نمیدن تند تر از حدی بشه که همه چیز رو تحت تأثیر قرار بده. با همین لطافت تازه و خوش آب و رنگ، عطر وارد قلبی از مگنولیا با یه شیرینی کمرنگ اما درخشان میشه که همزمان بر وجه سبز و گیاهی، اما در قالبی آبدار و خنک تأکید داره و هر چه که جلوتر میره این سبزی آبدار بالاتر میاد تا اینکه به حس طبیعی و بسیار با کیفیتی از گیاهان خشک ختم میشه.
فضای سبز تازه ی گیاهی-سیتروسی با لمسی درخشان از گلها در جَوی مرطوب و بارانی به خشکی حاشیه نشینی میل میکنه که کمی توهم دودی شدن درش هست.
این لحظات عطر در نهایت کیفیت و درخشش قرار داره و مثل بوی گیرایی هست که از انبار علوفه های خشک به مشام میرسه و در نسیم بهاری نمناک که پر از عطر گلها و شکوفه ها و برگها و گیاهان تازه هست ادغام میشه. سر انجام، این فضای بکر و طبیعی، با ظرافت هرچه تمامتر به پایه ی آشنای اکثر عطرای او د ایتالی میرسه: خاک بارون خورده و فضایی صمغی با حالتی تمیز و تازه که اینبار رگه هایی سبز و کمی گیاهی در اون به مشام میرسه.

مگنولیا رومانا عطر یه دسته گل شیک و شاهانه از گلهای سفید و سبزیِ برگها و ساقه هاش نیست. شمیمی از قلب طبیعت بهاریه. نسیم سرخوش و زندگی بخشی که از میون گلها و گلبرگهای شبنم گرفته، شاخه های باران خورده، زمین به بهار نشسته، برکه ها و دشتها و هر آنچه که در قدوم بهار رنگ و بوی زندگی پیدا کرده؛ میگذره و عطری پر از نشاط، شادی و انرژی به ارمغان میاره که میشه باهاش جشن گرفت!
این کار بعنوان عطری زنانه معرفی شده اما به نظرم قابلیت استفاده توسط آقایون رو هم داره. موندگاری بین 7 تا 8 ساعت و پخشی کاملا متوسط داره؛ اما زیبایی رایحه ی این عطر، خیلی فراتر از این ملاکهاست...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر Magnolia Romana EDT EAU D'ITALIE

  عطر Magnolia Romana EDT EAU D'ITALIE

  عطر  مگنولیا رمانا  Magnolia Romana  برند ایتایایی EAU D`ITALIE

  12 محصولات دیگر در همان شاخه: