20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
EAU D`ITALIE EDT نمایش بزرگتر

عطر Graine de Joie EDT EAU D'ITALIE

محصول جدید

عطر  گرین د جوی Graine de Joie  برند ایتایایی EAU D`ITALIE

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-02


ثبت ایمیل


قیمت

5,850,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص خانم ها
نوع رایحهخنک
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2014

اطلاعات بیشتر

نقد و نظرات

رتبه 
2017-09-06

دانه های شادی

Graine de Joie خیلی زود تکلیف خودش رو با مخاطبش روشن میکنه! از همون ابتدا میگه که من یه عطر گورمند-میوه ای هستم که بر اغواگری درخشان زنانه تأکید دارم و انتخاب با شماست که سمت من بیاید یا نه!
این عطرِ دانه ها و میوه های شاد و آبداره که مثل شعر "صد دانه یاقوت" واسه همه پره از آشنایی های ریشه کرده در خاطرات کودکی ؛ و بطور ویژه در شروع خودش چنین حسی ایجاد میکنه.

Graine de Joie با سبدی از میوه های سرخ و آبدار و ملس باز میشه که پره از شادیهای کودکانه ی خوردن بستنی میوه ای یا پاستیل؛ که هر کسی و در هر سنی از اون استقبال میکنه! بعد از دقایقی بوی شیرین خوشمزه ی کاراملی و نرم به این سبد میوه اضافه میشه و حالا عطر؛ بمب انرژی بخشی از نوتهای گورمند و آبداره.
یه عطر ترش و شیرین، خوش آب و رنگ، کاراملی و درخشان.
داستان این شادی های نوستالژیک به مرور در پوشش فلورال لوکسی فرو میره که وجه شهوانی کار رو برجسته میکنه.
عطر عمیقی از ترکیب گلهای سفید، نتهای پودری و حالتی سبز با فضای گورمندی که با این حس فلورال در تعادلی فوق العاده قرار داره و به مرور وارد پایه ای چوبی و کمی خاکی-اسپایسی میشه تا داستان دانه های شاد، در فضایی چوبی، اسپایسی و فلورال با حس تمیزیِ ضعیفی به پایان برسه.
پایانی مثل خاطراتی محو از روزهای دوری که سرمستانه و شاد با هم فریاد می زدیم: ...هر دانه ای هست خوش رنگ و خندان؛ قلب سفیدی در سینه ی آن ...
روزهای دوری که تو غبار آهن و ماشین و تکاپو کمرنگ و مات شدن.

Graine de Joie ممکنه در ابتدا یه عطر میوه ای ساده به نظر بیاد اما در قلب کار و بیس خودش؛ حسابشو از عطرای زیادی که در این زمینه هستن و تعدادشونم کم نیست جدا میکنه.
همونطور که عرض شد از ابتدا تکلیف خودش رو با مخاطب روشن میکنه و با معرفی قدرتمند و سرراست خودش بعنوان یه کار میوه ای-گورمند، مخاطبانش رو به زحمت نمیندازه!
عده ای عاشقش میشن، عده ای هم بخاطر انرژی خوب و فضای شاداب و تمیزش انتخابش میکنن و عده ای هم مثل بنده؛ ضمن احترام بسیار به او د ایتالی؛ از کنارش می گذرم.
یه عطر شاد و مفرح که پرستیژ و وقار خودش رو در میانه های راه بروز میده و با ماندگاری بالای 8 ساعت و پخشی خوب؛ امکان حس کردن تمام نمایش رو بخوبی فراهم میکنه...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر Graine de Joie EDT EAU D'ITALIE

  عطر Graine de Joie EDT EAU D'ITALIE

  عطر  گرین د جوی Graine de Joie  برند ایتایایی EAU D`ITALIE

  12 محصولات دیگر در همان شاخه: