20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر BOIS D`OMBRIE EDT EAU D'ITALIE

محصول جدید

عطر  بویس د امبره  BOIS D`OMBRIE   برند ایتایایی EAU D`ITALIE

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-02


ثبت ایمیل


قیمت

5,850,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2006

اطلاعات بیشتر

نقد و نظرات

رتبه 
2016-09-10

خاص آشنا

عطر های دودی و چوبی در گروه عطر های محبوب من قرار دارن.هر اندازه که نتهای با کیفیت دودی،صمغی و گیاهی هم در ترکیب اونا بکار رفته باشه؛بر میزان محبوبیت این عطر ها اضافه خواهد شد.
اما این بدین معنا نیست که هر عطر دودی و چوبی برام محبوب باشه!
این روزا یه سری برندای مثلا نیش پیداشون شده که یه عطر پلاستیک سوخته ی غلیظ خفه کننده لانچ میکنن و انتظار دارن اونا رو یه شاهکار قلمداد کنیم؛ اما نمیشه که...
هر گردی؛گردو نیست!!!
بهر حال؛ Bois d’Ombrie یه عطر چوبی-دودیه که حسابش از اون پلاستیک سوخته ها جداست برام و علاوه بر اون در لیست عطرای چوبی محبوبم از جایگاه رفیعی برخورداره.

Bois d’Ombrie شروعی پیچیده و چند وجهی داره که در عین حال همه چیز در نهایت ظرافت کنار هم قرار گرفته و این شروع رو غنی و خاص میکنه.
فضایی مشروبی و خاکی که حسی از گیاهان خشک همراهیش میکنه با پس زمینه ای پودری و کمی شیرین؛Bois d’Ombrie رو با جلوه ای خاص و چند وجهی به شما معرفی میکنن.
پس از گذشت دقایقی وجه گیاهی بر دیگر همراهان خودش پیشی می گیره و با محو شدن حالت الکلی و ضعیف شدن حس پودری؛عطر وارد فاز تازه ای میشه.
گیاهان خشک،فضای اسپایسی-خاکی و پس زمینه ای پودری که با ضعیف شدن و از بین رفتنش؛جای خودش رو به یه بوی چرکین ضعیف میده؛روند سیر کردن کار در فضایی خاص و دوست داشتنی رو حفظ میکنن.اما این پایان تغییرات نیست!
با ورود فضایی چوبی-صمغی؛انگار که اون گیاهان خشک و ادویه ها آتیش گرفته باشن عطر حالت با شکوه و نوستالژیکی به خودش می گیره که هر چند آشناست؛اما با تمام وجود دوسش دارم!
عطری چوبی،دودی-صمغی و ادویه ای که یاد آور گوچی پور هوم فقیده!
این لحظه از عطر برام به مثابه ادای دین باشکوه و استادانه ای به اون عطر جاودانست و همونطور که عرض کردم فوق العادست.
این پایان کار نیست و بازی عطر روی پوست همچنان ادامه داره و با اضافه شدن چرم؛اون هم با حس و حالی متفاوت؛Bois d’Ombrie تفاوت با کیفیت خودش رو به اوج میرسونه.چرم واکس خورده و سوخته با سیاهی و عظمت هر چه تمام تر بر جریان دوی،اسپایسی و چوبی سوار میشه.این تغییر نه تنها فضای آشنای با عظمت رو به حاشیه می بره بلکه شخصیت اصلی عطر رو شکل میده.
چرمی،دودی،چوبی،خاکی و اسپایسی.این رایحه تا مدت ها به مشام خواهد رسید و با کم رمق شدن چرم سوخته ی واکس خورده و محو شدن فضای اسپایسی؛Bois d’Ombrie وارد مرحله ی پایانی میشه و در لحظاتی که پخش رایحه بشدت افت کرده؛امضای دوشافو در عطر های او د ایتالی رو تکرار میکنه:خاک خیس خورده و فضایی دودی!
کنتراست فوق العاده ای که نمیشه دوسش نداشت.

Bois d’Ombrie در مجموع عطری خاصه و همه چیز اون از سطح کیفی بالایی برخورداره؛حتی لحظات بازسازی گوچی پور هوم!اگه دنبال یه عطر خاص و باپرستیژ واسه پاییز پیش رو هستید؛در انتخاب اون شک نکنید.
یه عطر خاص و رسمی که شخصیت نافذ و عمیق اون باعث میشه تا بسادگی با کسی دمخور نشه!
چند مرحله تغییر میکنه و در هر مرحله در اوج شکوه و قدرت قرار داره.فقط تست کردنش قبل از خرید رو اکیدا توصیه میکنم.
موندگاری 7 تا 8 ساعته و پخش خوبی داره و واسه من که تجربه ی فوق العاده ای بود...

سپاسگزارم

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر BOIS D`OMBRIE EDT EAU D'ITALIE

  عطر BOIS D`OMBRIE EDT EAU D'ITALIE

  عطر  بویس د امبره  BOIS D`OMBRIE   برند ایتایایی EAU D`ITALIE

  12 محصولات دیگر در همان شاخه: