20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر SIENNE L`HIVER EDT EAU D'ITALIE

محصول جدید

عطر  سیه نه ل هیور  SIENNE L`HIVER   برند ایتایایی EAU D`ITALIE

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-02


ثبت ایمیل


قیمت

5,850,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2006

اطلاعات بیشتر

نقد و نظرات

رتبه 
2016-09-11

خیلی دور؛خیلی نزدیک

عاشق طبیعت مناطق کوهستانی و شکوه زندگی مردمان اون مناطقم و هر چیزی که نشانه هایی از اون فضا و محیط در خودش داشته باشه؛بشدت منو تحت تأثیر قرار میده و به وجد میاره و اگر اون اتفاق خجسته از طریق خاطرات بویایی رخ بده؛این وجد و سُرور صد چندان خواهد شد.
از گذار پاییز و زمستانی در این مناطق؛خاطرات بکر و بی همتایی در حافظه ی بویاییم نقش بسته که آمیخته ای از نوستالژی،اشتیاق و شکوهه.
دود برخاسته از سوختن چوب ها و سوخت های ویژه ای که برای گرم کردن برخی اماکن استفاده میشن،جنگلی که بوی خشک چوبها و برگهاش مسحور کنندست و عطر سرکش و جادویی علوفه های خشک شده که از انبار های کاه گلی به مشام میرسه؛جادوی پخش شده در هوای یک دهکده ی کوهستانیه که در یک روز سرد پاییزی و بویژه زمستانی یه سمفونی فراموش نشدنی رو به اجرا در میارن.
Sienne l´Hiver عطر زمستانی شهری دور تر از اینجاست که انگار خاطرات بویایی زمستانه ی مشترک زیادی با هم داریم!فضایی که خیلی دور؛اما بسیار نزدیکه و لمسی از یک روز زمستانی رو به زیبایی بدست میده.

Sienne l´Hiver با سبزی تازه و پر از لطافتی باز میشه که در بستری از رایحه ی برگ ها و گیاهان خشک با حس چرکین خفیفی در جریانه.دقایقی پس از این شروع ویژه؛حس کثیف از بین میره و زنبق پودری با حالتی درخشان وارد کار میشه که بر لطافت و تازگی تأکید داره.
عطر سبز بنفشه در کنار زنبق پودری در فضایی گیاهی و خشک و غبار آلود تا مدتها به مشام خواهد رسید و نسیم سردی که از قلب یه جنگل خزون زده میاد و در کوچه هایی خاکی و نم زده می پیچه رو تداعی می کنه.
به مرور بنفشه تازه و لطیف و حاشیه ی پودری از فضا دور میشن و خزه ی سبز،تند و کمی آبدار با حالتی گوشه دار به فضای خشک و خاکی گیاهی اضافه میشه تا عطر به سمت نمایشی از چهره ی تاریک و خشن زمستان حرکت کنه.فضایی از انبار های علوفه ی خشک و سبزی یخ بسته ای که با قدرت به مشام میرسه قلب Sienne l´Hiver هست.
با ضعیف شدن حالت گیاهی خشک؛عطر تمی صمغی و کمی دودی به خودش می گیره که با ورود به بیس آشنای دوشافو-او د ایتالی و در فضایی نم زده و دوی یک روز زمستانی در دهکده ای کوهستانی به پایان میرسه.

Sienne l´Hiver عطری خاص؛از فضایی خاصه که رایحه ای طبیعی داره و در عین ارائه ی حسی از خشونت و سیاهی زمستان؛همه چیز اون در اوج ظرافت و درخشندگی قرار داره.عطر با کنتراست بین تازگی و خشکیدگی حاصل از بنفشه و زنبق که در مقابل چوب ها و گیاهان خشکیده قرار دارن شروع میشه و پس از نمایش قلبی خشک و گوشه دار باز هم به کنتراست بین طراوت و سر سختی میرسه؛اما اینبار از زاویه ای که برای علاقمندان کارهای دوشافو در خانه ی او د ایتالی آشناست:تقابل طراوت سبز و آبدار با فضای صمغی-خاکی و دود گرفته!

Sienne l´Hiver عطر پیوند خاطراتی مشترک از حال و هوایی زمستانیه؛فرقی نداره از چه نقطه ای و متعلق به کدوم مختصات جغرافیایی.هر چقدر هم دور که باشه؛یه حس مشترک رو زنده میکنه که موجب نزدیکی همه میشه:طراوت و نشاط زندگیِ جاری در سایه های خشک و عبوس زمستانی!
موندگاری حدود 9 ساعته با نشر کاملا متوسط و کیفیتی سطح بالا!

متشکرم

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر SIENNE L`HIVER EDT EAU D'ITALIE

  عطر SIENNE L`HIVER EDT EAU D'ITALIE

  عطر  سیه نه ل هیور  SIENNE L`HIVER   برند ایتایایی EAU D`ITALIE

  12 محصولات دیگر در همان شاخه: