20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر COPAL AZURE EDP AEDES DE VENUSTAS

محصول جدید

عطر COPAL AZUR EDP کوپال ازیور ادس دونوستاس برند امریکایی  AEDES DE VENUSTAS

 

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-10


ثبت ایمیل


قیمت

13,800,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهآمریکا

اطلاعات بیشتر

همچون دیگر طراحان مطرح، عشق و علاقه به دنیای عطر و روایح از سنین کودکی در "کارل بِرالد" پا می گیرد. او با شور و اشتیاق به وادی عطر قدم می گذارد اما در سنین جوانی، روایح تکراری و نگاه تجاری و صنعتی به عطر، او را از این مقوله دلسرد کرده و او برای مدتی از عطر و روایح، فاصله می گیرد. دوری کوتاه مدتی که پس از آشنایی کارل با عطرهای هنری، بار دیگر اشتیاق و عشق او به عطر را بر می انگیزاند و او، اینبار با گام هایی استوار و رؤیاهایی بزرگ، به جهان عطر قدم میگذارد. کارل که دوران کودکی و نوجوانی خود را در یکی از شهرهای کوچک آلمان پشت سر گذاشته؛ در هجده سالگی عازم مونیخ شده و در یک مؤسسه مالی مشغول بکار می شود. جایی که موجب دور افتادن کارل از جهان عطر نشده و او اوقات استراحت خود را در فروشگاه های نزدیک به محل کار خود سپری می کرد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-10-21

بخور نمکین

کوپال آزور، عطری بر محور بخوره که به لطف مهارت داشافو در خلق فضاهای تاریک و خاکسترگرفته، نمایشی دلنشین و زیبا رو به اجرا میذاره. یه اثر قابل قبول دیگه از داشافو برای پرداختی موزون و چند لایه به یک فضای دودی، خاکسترگرفته و صمغی.
محور تاریک و عمیق کوپال آزور رو، سطوحی نمکی-دریایی، گیاهی، هل بو-شیرین و در پایان، کهربایی-پچولی-خاکی پوشش دادن.
در واقع، کوپال آزور، عطری دودیه که از یه شروع نمکین، دریایی و گیاهی، به شیرینی کم رنگی از هل پیوند میخوره و شخصیت اصلی خودش رو، بر پایه ای کهربایی، صمغی، خاکستر گرفته و کمی چوبی، استوار میکنه.

همیشه امید ویژه ای به کارهای داشافو دارم؛ هرچند پرکاری سالیان اخیر، اونو از وضوح، شفافیت و گیرایی محزون، نارکوتیک، ریتمیک و پر از سایه و تعلیق آثار درخشانش دور کرده. این عطر هم، یکی از اون عطرهای موهوم و اسرار آمیز مختص به داشافو هست که از اجرای قابل قبول و ساختار خوب اون لذت بردم. اما اخیرا، یه چیزی داره منو از داشافو دور میکنه؛ یه چیزی از جنس مارکت، پول، پرکاری، تکرار و تاریکی...

  رتبه 
  2016-05-07

  عطره جان اسنو:)

  جان اسنو چه عطری باید بپوشه؟
  دود و مه تمام فضا را پر کرده بوده , حس خوبی داشت این فضای دودی ، سبز و کمی آبی رنگ حس گرمای خوبی بهم میداد . حس جستجوی مکانی ناشناخته , حس جستجویی که خیلی شیرین هست بدون استرس و با ارامش .
  هر چه بیشتر در این فضا غوطه ور میشی , همانند این هست که بیشتر وارد دریا شده ای, هیچ صدایی شنیده نمیشه رنگ ابی و جلبک های کف دریا بر ارامش شما اضافه میکنه . رایحه دودی که استشمام میکنی هر لحظه بیشتر میشه ولی هر بار با تغییر های جذاب , در ابتدا ادویه ای و کمی شیرین ( هل ) سپس رایحه رایحه شیرین بیشتر و ادویه ای کمتر ( دانه تونکا ) سپس کمی حالت چوبی ملایم . در ادامه جستجو و گم شدن در رایحه این فضا از پس این فضای دودی و شیرین و کمی ادویه ای سایه دروازه ای اشکار میشه نور زیاد اجازه نمیده شخصی که کنار این دروازه ایستاده رو تشخیص بدم ولی یک حسی مثل بودن در کنار مادر را احساس میکنم .
  رایحه دودی که حس سیاهی , تاریکی ندارد و فقط در ابتدا تلخی زیادی دارد که هرچه از ابتدای عطر دور میشیم این تلخی کم شده و عطر به سمت حالت ادویه ای شفاف و تمیزی حرکت میکنه در این بین عطر کمی شیرین شده ( رایحه هل ) و سپس باز هم کمی شیرین تر شده باز با ته بوی ادویه ای ( تونکا ) . تمام این تغییرات در بستری دودی و بخوری در جریان است .
  بهترین لحظات عطر : ترکیب نت هل با تونکا رایحه ای شیرین و در عین حال ادویه ای را ارائه میکند که نت بخوری این رایحه را فوق العاده بکر و دست نیافتنی نموده است .
  بخور : رایحه بخور شفاف , صاف , در ابتدا کمی تیز ولی سپس ملایم شده ,
  فضای کلی عطر : رایحه بخور ملایم و شفاف با کمی حالت ادویه ای و شیرین که هر چه از ابتدا گذر میکنیم رایحه شیرین و ادویه ای پر رنگ تر میشود ولی قادر به غلبه بر رایحه بخور نیست .
  موندگاریش عالیه ولی پخشش ضعیفه.
  سه ستاره میگیره از من

  • تعداد 2 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر COPAL AZURE EDP AEDES DE VENUSTAS

  عطر COPAL AZURE EDP AEDES DE VENUSTAS

  عطر COPAL AZUR EDP کوپال ازیور ادس دونوستاس برند امریکایی  AEDES DE VENUSTAS

   

  4 محصولات دیگر در همان شاخه: