20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer

کانال تلگرام عطر و ادکلن
نقد و بررسی عطر Aedes de Venustas Iris Nazarena
 مطالب کاربردی، جذاب و سرگرمی در زمینه عطر و ادکلن   شروع شده با کافه رایحه   2018-11-06 15:55:15 +03:30   پاسخ ها: 1    مشاهده شده: 18

1. کافه رایحه
    کافه رایحه Administrator کارمند لوکس بایر تهران
    نقد و بررسی عطر Aedes de Venustas Iris Nazarena
    ❤️ ردای چرمی بر دوش زنبق...ایریس نازارنا عطری که جلوه ی متفاوتی از زنبق رو همراه خودش داره... اعتراف میکنم در دقایق ابتدایی تست این عطر بسیار گیج و مبهوت فقط دنبال رد زنبقی که میشناختم بودم...اما نه خبری از اون متانت و وقار و حس آرامبخش زنبق نیست...این عطر با رایحه ای بسیار قوی، گرم و سنگین شروع میشه...برای دقایقی حس میکنید هجومی از یک رایحه مبهم و غیر قابل تفکیک از گل و ادویه و چوب پاشو گذاشته روی گلوتون تا نفستون رو بند بیاره... حدود نیم ساعت بعد کم کم عطر روی پوست باز میشه و اینجاست که میشه نوعی بوی چرمی-پلاستیکی کمی تلخ با ته بوی ادویه ای رو لمس کرد...هرچقدر که بیشتر میگذره این رایحه به سمت حالتی پودری، نیمه شیرین و گلی متمایل میشه و وقتیکه کاملا فروکش کرد، زمینه ای دودی-چوبی تری به خودش میگیره....نیمه ی تاریک و سایه ی غبارگرفته ای از زنبق. عطر خاصیه و میدونم مورد پسند خیلی ها واقع نمیشه....کارکتر عطر بیشتر مردونست، رایحه سنگینی داره و ماندگاریش بسیار خوبه اما در عین حال پخش بوش آنچنان زیاد نیست. بدرد شب های پاییزی میخوره، پوستتون همون زنبقی هست که غرق این عطره در حالیکه کتی چرمی به تن دارید و در تاریکی، تنها برگ های کف پیاده رو هستند که زیرپا با خش خش، سکوتتون رو میشکنند. دیور اوم و اوم اینتنس نه! شاید رگه هایی از فضای مشابه رو بشه در دیور اوم پارفوم یافت...بهترین عطر زنبقی من قطعا نیست. اما از رویه تکراری پودری آرایشی و یا پودری مُشکی و همچنین پودری گیاهی، فاصله داره. به فضای دیور اوم پارفوم فکر کنید به کویغ اوتومن.

کافه رایحه, 2018-11-06 15:55:15 +03:30

2. ویکی عطر wikiAtr خرید سمپل عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

(برای ارسال موضوع، لازم است ثبت نام کنید)

گزارش تخلف

دلیل خود را بنویسید

ورود به انجمن | ثبت نام در انجمن | شرایط و قرارداد ها| راهنما!