20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer

کانال تلگرام عطر و ادکلن
نقد و بررسی عطر AQUA ALLEGORIA NEROLIA BIANCA by Guerlain
 مطالب کاربردی، جذاب و سرگرمی در زمینه عطر و ادکلن   شروع شده با کافه رایحه   2018-11-04 12:49:14 +03:30   پاسخ ها: 1    مشاهده شده: 14

1. کافه رایحه
    کافه رایحه Administrator کارمند لوکس بایر تهران
    نقد و بررسی عطر AQUA ALLEGORIA NEROLIA BIANCA by Guerlain
    هر اون چیزی که از عطر پرتقال و بهارنارنج سراغ دارید در این عطر می یابید! شروع ترش پرتقالی در کنار بوی سبز و کمی تلخ شاخ و برگ درخت نارنج فقط چند دقیقه بینی شما رو نوازش میکنه و بعد از اون شاهد حضور پررنگ رایحه گلی هستیم. از نظر من این عطر رو نمیشه کاملا مرکباتی دونست چون نقش گل در اون بسیار پررنگ و غیرقابل انکار هست. نرولی یکی از بهترین مثال ها برای روایح چندوجهی هست از دید من! از یک طرف ماهیت مرکباتی واضحی داره و از طرف دیگه بخوبی گلی هست. در عین اینکه صابونی و مشک بو به مشام میاد، خیلی وقتها حس فلزی-کافوری خاصی هم همراه خودش داره.... اما در این مورد من درصد گلی بودنش رو به مرکباتی بودنش غالب میدونم. بوی گلی از جنس یاس، تب دار و پرعطش! این جنس رایحه ممکنه برای بعضی ها چندان قابل تحمل نباشه. همین عاملی میشه که علیرغم ماهیت مرکباتی این عطر، بعضیا دوستش نداشته باشن...خب من حس نمیکنم این گزینه ی مناسبی برای تابستون باشه. در بهترین حالت پوشش بهار و پاییزه. ماندگاری خیلی خوبی هم داره و پخش بو ملایمه. با نرولی بیانکا میشه در هوای نه چندان یخِ پاییز به یاد بهار کمی با عطر بهارنارنج سرخوش شد.

کافه رایحه, 2018-11-04 12:49:14 +03:30

2. ویکی عطر wikiAtr خرید سمپل عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

(برای ارسال موضوع، لازم است ثبت نام کنید)

گزارش تخلف

دلیل خود را بنویسید

ورود به انجمن | ثبت نام در انجمن | شرایط و قرارداد ها| راهنما!