20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
حرفه ای ترین راه شناخت عطر اصل
 مطالب کاربردی، جذاب و سرگرمی در زمینه عطر و ادکلن   شروع شده با کافه رایحه   2018-03-06 17:41:39 +03:30   پاسخ ها: 1    مشاهده شده: 189

 1. کافه رایحه
  کافه رایحه Administrator کارمند لوکس بایر تهران

  این یکی دیگه نوبرش بود! اسکرین زیر رو از صفحۀ اینستگرام یک فروشگاه تو قشم گرفتم که توش اطلاعاتی فوق تصور بشر از روشی منحصر بفرد میده برای شناسایی عطر فیک و اصل. افسانه پردازی نیاز نیست، پیشنهاد نهایی ما این بود که از جای مطمئن خرید کنین. فروشگاه معتبر و مطمئن کم نیست. امکان خرید اینترنتی برای شهروندانی که توی شهرهای کوچک زندگی میکنن هم توسط برخی از همین فروشگاههای معتبر فراهم شده که تو سه چهار روز خریدشون حتی اگه تو مرز میرجاوه باشه هم به دستشون میرسه.

  نویسندۀ پست ادعا میکنه که تکون دادن شیشۀ عطر باعث تجزیۀ مولکولها و کاهش کیفیت عطر میشه. یعنی تمام مسیری که عطر طی کرده تا به دست ایشون برسه بدون تکون خوردن سپری شده؟! قوانین فیزیک و شیمی به کل زیر سوال رفت! قسمت آخر نویسنده به طرزی استادانه از ربط دادن حبابهای تولید شده بر اثر تکان دادن شیشۀ عطر با اصل بودن طفره میره اما غیر مستقیم اشاره میکنه که غلظت بالای عطر با اصل بودن عطر رابطۀ مستقیم داره. یعنی یه عطر با غلظت عسل خوبه و بقیه زباله!

  خدایی دست این دوستان درد نکنه. همین چهار تا پست اینستگرام و تلگرامی که هر از گاهی به تورمون میخوره نمیبود، از غصه دق میکردیم. اما با این حال من عاجزانه از قوه مقنّنه و ریاست محترم جمهور تقاضا دارم برای گل واژه هم مالیات در نظر بگیرن. مطمئن باشن که با حجم بالای گل واژه هایی که روزانه توی فضای مجازی فارسی رد و بدل میشه مالیات بدست اومده نه تنها از درآمد نفت کشور جلو میزنه، که یه سری بر اثر فقرِ ناشی از پرداخت مالیات سنگین تلف شده و سیر رشد جمعیت کشور به زودی به تعادل میرسه!

   

   
  کافه رایحه, 2018-03-06 17:41:39 +03:30


 2. ویکی عطر wikiAtr خرید سمپل عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

  (برای ارسال موضوع، لازم است ثبت نام کنید)

گزارش تخلف

دلیل خود را بنویسید

ورود به انجمن | ثبت نام در انجمن | شرایط و قرارداد ها| راهنما!