20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer

کانال تلگرام عطر و ادکلن
نقد و بررسی عطر Carven le parfum
 مطالب کاربردی، جذاب و سرگرمی در زمینه عطر و ادکلن   شروع شده با کافه رایحه   2017-04-19 11:10:14 +04:30   پاسخ ها: 1    مشاهده شده: 35

1. کافه رایحه
    کافه رایحه Administrator کارمند لوکس بایر تهران
    نقد و بررسی عطر   Carven le parfum  

نت اول:زردآلو،شکوفه ماندارین،گل سنبل

نت میانی:یاس،گل یلانگ یلانگ،گل نخود

نت پایه:پچولی،چوب صندل،گل اوسمانتوس

بار اولی که کارون له پارفیوم رو تست کردم ماهها پیش بود و همونموقع اون رو به ویش لیستم اضافه کردم.اما با فک کردن به اینکه عطر خاصی نیست خودمو توجیه می کردم که نخرمش.اما هر روز ک‌می گذشت تعریفم از یه عطر خوب و خاص بیشتر تغییر میکرد تااینکه بالاخره به این نتیجه رسیدم ک باید داشته باشمش.اگه فازم تو بهار پارسال عطرهای رزی،تو تابستونش میوه ای-گلی ها،تو پاییزش گورمند و تو زمستونش عطرهای شرقی،وانیلی بودن اینو مطمئنم ک بهار امسال فازم گلی های تمیز و شیک و خانومانه ست و کارون له پارفوم عجیب با فاز جدیدم هم خوانی داشت.

اینکه وصال من و این عطر با یسری فراز و نشیب همراه بود و انگار چند ماه از دستم فرار کرد تا بالاخره دم دمای عید برسه دستم(با تشکر از عطرشقایق و صالح مهربونم)داستان طولانی ای داره که ازش فاکتور میگیرم.چیزی ک مهمه اینه ک براتون پیش اومده برای خرید عطری اشتیاق داشته باشید و چن روز بعد اینکه خریدینش حس کنید همچین آش دهن سوزی نبوده؟برای من برعکس این دررابطه با کارون له پارفوم پیش اومد.عطری که از لحاظ شخصیت و ذاتش برام خیلی شبیه به استی لادر مادرن میوز و کارتیر لا پانتیر لژره،دوتا دیگه از نازنینای جدیدم،عمل کرده و باهربار استفاده بیشتر حس میکنم که چقدر از این خرید راضیم

کارون له پارفوم با رایحه شیرین و میوه ای-گلی زیبا و روشن و ملیحی شروع میشه.تو لحظه اسپری شدن،ترکیبی از شکوفه ماندارین و زردآلو رو براحتی می تونید حس کنید.کم کمک شیرینی عطر ملایمتر میشه و با کمرنگتر شدن تم میوه ای،فضای گلی تری به خودش میگیره.

گلهای سنبل،گل نخود و شکوفه ماندارین هستن در کنار کمی یاس و اوسمانتوس که حالت زردآلوییه عطر رو حفظ میکنه..این گلها،نت های خیلی رایجی نیستن و باوجود اینکه ملایم و لطیف و سیف هستن،حالت تکراری و خسته کننده ای ندارن.بشخصه شدیدا ست تا نت گلی غالبتر این عطر رو دوست دارم و معتقدم که مخصوصا شکوفه ماندارین و سنبل(اونم واسه ما ایرانیا)حس و حال بهاری و عیدانه داره.اینجا هم گلها بحدی طبیعی و باطراوت و فرش هستن که انگار آدم زیر درخت پرتقال سفره هفت سین پهن کرده و داره از نزدیک گل سنبل سر سفره رو بو میکنه

کافه رایحه, 2017-04-19 11:10:14 +04:30

2. ویکی عطر wikiAtr خرید سمپل عطر و ادکلن همه ی برند های عطر و ادکلن

(برای ارسال موضوع، لازم است ثبت نام کنید)

گزارش تخلف

دلیل خود را بنویسید

ورود به انجمن | ثبت نام در انجمن | شرایط و قرارداد ها| راهنما!