20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

محصولات ویژه

نماد اعتماد الکترونیکی

BANANA REPUBLIC

'بانانا ریپابلیک' نام یک لباس فروشی آمریکایی و بخشی از شرکت 'گاپ' می باشد. بانانا ریپابلیک تنها نام یکی از برندهای شرکت بشمار می رود که همچنین شامل 'گاپ'، 'اولد نیوی'، 'آتلتا' و 'پیپر لایم' می شود.

شرکت بانانا ریپابلیک توسط 'مل' و 'پاتریشیا زیگلر' در سال 1978 تاسیس شد. در ابتدا، این شرکت از دو فروشگاه زنجیره ای تشکیل می شد که به عرضه لباس های سفر...

'بانانا ریپابلیک' نام یک لباس فروشی آمریکایی و بخشی از شرکت 'گاپ' می باشد. بانانا ریپابلیک تنها نام یکی از برندهای شرکت بشمار می رود که همچنین شامل 'گاپ'، 'اولد نیوی'، 'آتلتا' و 'پیپر لایم' می شود.

شرکت بانانا ریپابلیک توسط 'مل' و 'پاتریشیا زیگلر' در سال 1978 تاسیس شد. در ابتدا، این شرکت از دو فروشگاه زنجیره ای تشکیل می شد که به عرضه لباس های سفری می پرداخت، و عمده فروش آن از طریق انتشار کاتالوگ عجیب و دستی صورت می گرفت که حاوی گران ترین محصولات و مدل های منحصر به فرد بود؛ علاوه بر آن، فروشندگان آن داستان های عجیب و غریبی از مناطق مرموز تعریف می کردند تا جلب مشتری کنند. این شرکت همچنین انواع محصولات را در مقادیر زیاد تولید و بصورت خرده فروشی عرضه می کرد. در آن زمان، بانانا ریپابلیک به خاطر دکورهای سفری آن معروف بود؛ این دکورها شامل اشیای بومی و اصیل همچون جیب های واقعی، گیاهان و درختان و نیز دکورهای مربوط به آب و هوا مانند مه و بخار می شد. 

شرکت گاپ در سال 1983 بانانا ریپابلیک را خریداری کرد. تصویر و خطوط تولید بانانا ریپابلیک در خدمت تولید البسه ای درآمدند که امروز برای مشتریانش شناخته شده است. سپس گاپ فروشگاه اولد نیوی را در سال 1994 راه اندازی کرد تا بازار ارزان فروشی لباس را پوشش دهد. در سال 2006 فروشگاه خرده فروشی پیپر لایم ایجاد شد، و در سال 2009 فروشگاه اتلتا بود که تاسیس گردید تا در آن البسه زنانه به مشتریان عرضه شود.

امروز، گاپ بیش از 3100 فروشگاه در سطح دنیا دارد. تعداد فروشگاه های بانانا ریپابلیک در ایالات متحده آمریکا 500 عدد و در کانادا به 26 عدد می رسد، و در قرن 21، این برند فروشگاه های بین المللی خود را در آسیا، اروپا و خاورمیانه توسعه می دهد.

عطرهای بانانا ریپابلیک با همکاری شرایط تولید عطر 'اینتر پرفیومز' ساخته می شود. اولین رایحه این عطر 'کلاسیک' است که برای زنان و مردان تولید و در سال 1995 عرضه آن آغاز شده است. این شرکت همچنان به تولید رایحه های جدیدی برای مردان و زنان ادامه می دهد و خط تولید عطرهای خود را شامل رایحه شمع توسعه می دهد.

طراحی عطر بانانا ریپابلیک دارای 23 عطر و رایحه می باشد. اولین مدل از این عطرها در سال 1995 بوجود آمد و جدیدترین آن در سال 2013 به تولید انبوه رسید. عطریجات بانانا ریپابلیک با همکاری عطرفروشانی از قبیل Honorine Blanc, Harry Fremont, Jean-Claude Delville, Laurent، Le Guernec, Beatrice Piquet, Pascal Gaurin, Marc Chaillant و Ilias Ermenidis تولید می شوند.

بیشتر

BANANA REPUBLIC هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.