20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
ارزان شد! AMOUAGE EPIC MAN نمایش بزرگتر

عطر EPIC MAN EDP AMOUAGE

محصول جدید

امواژ EPIC MAN  اپیک من

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست


ثبت ایمیل


قیمت

21,000,000 ریال

-25%

28,000,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص آقایان
نوع رایحهگرم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEsprit de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهعمان
سال تولید2009

اطلاعات بیشتر هرم عطرAMOUAGEEPICMAN

وب سابت رسمی AMOUAGE

www.amouage.com

خانه ی عطر "آمواژ" تحقق رؤیا ها و آرزوی بزرگ پادشاه عمان برای احیای شیوه ی عطر سازی عربی و معرفی فاخری از هنر عطر سازی این منطقه است که سال 1983 در کشور عمان تأسیس شد. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2018-03-02

آبادان

بی نظیر ومحشرهستش

  رتبه 
  2017-11-26

  نگاه، صدا، شور

  از همون اولین برخورد، اپیک رو دوست داشتم و تا همیشه، اونو دوست خواهم داشت. در مورد اپیک، بسیار خوندین، بسیار شنیدین و همگی، یجورایی خاطره داریم ازش. این عطر، برای بنده یاد آور روزهایی هست که شناخت و سواد چندانی در رابطه با عطر و دنیای روایح نداشتم و بوییدن اون، منو در فضاهایی غرق کرد که آکنده از شور، خروش، شکوه، اصالت و تصویره. تصاویری که سبز و غلیظن و در عین حال، تاریک و تو در تو. دنیایی از شعر و صدا و آواز، خاک و بوته و جنگل.
  اپیک ریشه در سنت ها داره و در حال و هوایی تاریخی و باستانی غوطه وره؛ با این حال عطری مدرن و بروزه، رایحه ای با هویت و خوش آهنگ که با ضرباهنگی معاصر، منو بخشی از سیاهی سبز و به خاک و خاکستر نشسته ای میکنه که از دریچه ی نگاهی معترض، پرسشگر و خسته، به آسمان های افسونگر پنهان در پس شاخه های در هم تنیده، خیره شده. عطری که برگ زرین کارنامه ی درخشان آمواجه.

  کلیت این عطر، از تقابل، تعامل و در نهایت، تعادل بین عود و آکورد چرم در فضایی اسپایسی-بخوری شکل می گیره. عطری که در آغاز، اسپایسی-فلفلی، صابونی-کافوری و گیاهیه و با حضور عود گیاهی-دارویی، که با رگه هایی صمغی-دودی همراهی میشه؛ فضایی چند لایه و رایحه ای منسجم خلق میکنه: فلفلی-اسپایسی، گیاهی-کافوری، دودی و صمغی که القاگر سبزی تاریک و خروشانیه که با صلابت به پیش میره و در ادامه، به کمال و بلوغ میرسه.
  کمال و بلوغی که از چرم سافرالینی-دودی و انیمالیک حاصل از آمیزش زعفران، رزین ها و زیره-کستوریم شکل گرفته تا اپیک، کمال و بلوغ خودش رو با نشستن بر خاک و دل ضربه هایی از جنس سنگ، تجربه کنه.
  عطری از عود گیاهی-دودی، فلفلی و خاکی که با فصل مشترکی از مر، کندر و بخور، به پایه ای از چرم زعفرانی-رزینی و انیمالیک نرم شده با نوازش هایی شهد آگین، پیوند خورده.

  سالها از خاطرات فراموش نشدنی من با اپیک میگذره و همچنان، شناخت و سوادی در رابطه با عطر و دنیای روایح ندارم، اما اپیک برای من هنوزم همون شور و شکوه و تعمق شاعرانه رو داره.
  عطری از تاریکی های سبز تو در تو، رستگاری و کمالی که از جنس خاک و سنگه و اون نگاه...
  نگاهی که بر فرشی از خاک و خاکستر، با تمام حسرت ها، پرسش ها و طغیان هاش به آسمون زل زده، آسمونی که یا به رسم شرم و یا به رسم مکارگیش، پشت پرده ای از شاخه ها و برگ های در هم آمیخته، پنهان شده.
  اپیک، برای من هنوز صدای خروش معطر همون سمفونی خاکستر درخت تن سیاه سربلندیه که خنجرش رو به ...

   رتبه 
   2016-07-05

   "اپیک" "حماسه"


   "اپیک" رایحه ی صحراهای شنی
   نمی دونم به منطقه های مختلف توجه کردید؟ هر زمینی یه بویی داره، کوه نوردی رفتید؟ به بوهایی که توی کوه و زمین های اطرافش به مشام می رسه توجه کردید؟
   اپیک مردونه دقیقا بوی صحرایی شنی رو به تصویر کشیده که در میانه خود برکه ای از آب رو داره و اطراف این آب درختهای نخل و گلهای وحشی روئیده،
   بوی شنها وقتی که آفتاب گرم روی اونها تابیده، رطوبت آب ، برگ و شاخه های درخت نخل،
   اطراف این برکه یه آتیش کوچولو با شاخه های نخل روشن می کنید تا شب فرا برسه، بوی دود معطر از شاخه های نخل و زمین مرطوب اطراف برکه رو توی ذهنتون بیارید ،ناگهان یه نسیم خنک جریان پیدا می کنه و بوی عطر گلهای وحشی رو به شامه شما می روسونه، این دقیقا همه رایحه ای هست که از این عطر فوق العاده حس می کنید، "عطر صحراء"

   یکی از بهترین عطرهای تولید شده در دنیای رایحه ها، این عطر پخش بو و دوام زیادی نداره، از اون عطراییه که خودتون فقط باهاش صمیمی می شید، توی گرما پخش و دوامی بهتر از سرما و زمستون داره ولی درکل یه عطر شخصی به حساب می یاد.

   برخی گفتند و نوشتند که تولیدات جدید این عطر تغییر فرمول داده، ولی من تولید جدید رو تست کردم و هیچ تفاوتی با نسخه 2012 موجود احساس نکردم،

   خلاصه، این هم یه رایحه ی خاص و دلپذیر دیگه از برند پرقدرت امواج.
   "زنده باد کیفیت" "جاویدان باشد خلاقیت"

   • تعداد 1 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
   رتبه 
   2016-04-26

   عطر

   بدون شک یکی از بهترین عطر های حال حاضر دنیاس

   • تعداد 1 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

   بررسی خود را بنویسید!

   نوشتن نقد و نظر

   عطر EPIC MAN EDP AMOUAGE

   عطر EPIC MAN EDP AMOUAGE

   امواژ EPIC MAN  اپیک من

   30 محصولات دیگر در همان شاخه: