20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
 عطر Upper Ten EDP LUBIN نمایش بزرگتر

عطر Upper Ten EDP LUBIN

محصول جدید

 عطر  Upper Ten EDP LUBIN آپر تن لوبین

جزییات بیشتر

قیمت

118,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2015

اطلاعات بیشتر

"پیِر-فرانسوا لوبین" در سال 1774 متولد شد. لوبین در ده سالگی یادگیری عطرسازی را در گرس آغاز می کند و در سال 1790 عازم پاریس می شود تا دوره آموزش خود را تحت نظر عطار به نام آن دوران "ژان لویی فارژون" تکمیل کند. فارژون که عطار رسمی ملکه "ماری آنتوانِت" بود؛ لوبین جوان را با عطرسازی فاخر آشنا می کند و لوبین از این عطار مشهور، فنون ویژه و فرمول های ارزشمندی را می آموزد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-11-07

فامیل دور

فضای چرمی-اسپایسی ویژه ای که در آپر تن به تصویر کشیده شده؛ مثل دنباله ی نرم و مطبوعی برای عطر 1740 هیستوا هست. غوغایی که اون عطر بپا کرد؛ سبک جدیدی در ارائه ی عطرهای چرمی ایجاد کرد که آپر تن، یجورایی از دنباله روهای لوکس، محترم و صد البته اصیل و با شخصیت اونه.
آپر تن، روایتگر داستان جسارت ها و ماجراجویی هایی هست که هیچ مانعی جلودار اونا نیست و از شکوه موفقیت در مسیر رسیدن به خواسته ها حرف میزنه، از نیروی اراده میگه و خانه ی لوبین، اونو عطر موفقیت معرفی میکنه.

آپر تن، در دو بخش اجرا میشه. بخش اول به زیبایی به بخش دوم متصل میشه و به نوعی زمینه ساز شکل گیری فضای اصلی عطر هست.
بخش اول، با همراهی ترنج ترش، جانیپر شاداب و ملس و فلفل تند، آغاز میشه. فضایی که حالتی دارویی، سرکش و ترش و تند داره. در ادامه تم سیتروسی ترش، با هلوی نرم، ملایم و شیرین میشه و فلفل تند، با زعفران خاکی، کمی آروم می گیره. فضایی که حالت دارویی و تند شروع رو می پوشونه و به اون چهره ای نرم، ملس، میوه ای و خاکی میده.
شروع بخش دوم، با لمسی از شمعدانی با حالتی مخملی رقم میخوره. به مرور، چرم دودی، سدر و صندل، که هر دو در سایه ی دودی چرم قرار دارن، بر بستر نرم و ملس بجا مونده از بخش اول، به جریان می افتن.
اونچه که باعث میشه از شباهت فضای آپر تن به 1740 بگم، ترکیب نرم و لطیف از دارچین و هل با شمعدانی مخملیه. این همراهی ملایم و مطبوع و خوشمزه که با باقیمانده های میوه ای بخش اول همراه شده، به چرم دودی و تلخ، حالتی آروم، متواضع و ملایم میده. چرمی که هرچند چهره ی دودی و واکس خورده ی خودش رو با سدر، پچولی و صندل، قوی و عمیق کرده؛ اما در حضور فضای فلورال-اسپایسی-میوه ای ملایم و اغواگر، چهره ای مطبوع، خوشمزه و متفکر به خودش گرفته.
کلیت آپرتن، رایحه ای از آمیزش چرم (دودی نرم، واکس خورده)، لایه هایی از حس چوبی-دودی سدر، صندل و پچولی، ادویه ای (دارچین و هل ملایم و پودر مانند)، فلورال-میوه ایِ مخملی و شاداب هست.

جشن لوکس و پر هیاهوی آپرتن زنانه، در ترکیب مردانه با فضایی لوکس، آروم، متین و متفکر به تصویر کشیده شده. یه محیط آروم و دنج و تفکر بر انگیز که آکنده شده از بوی مبل ها و لباسهای چرمی، کف پوشها و دکوراسیون چوبی و ظرفهای میوه و نوشیدنی.
آپر تن، از بستگان دور 1740 هست. شخصیتی مبادی آداب، اشرافی، پایبند به اصول، جدی و شیک پوش و کمی طناز . عطری که اصیل و متین و نافذه.

    بررسی خود را بنویسید!

    نوشتن نقد و نظر

     عطر Upper Ten EDP LUBIN

    عطر Upper Ten EDP LUBIN

     عطر  Upper Ten EDP LUBIN آپر تن لوبین