20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
 عطر Grisette FOR WOMEN EDT LUBIN نمایش بزرگتر

عطر Grisette FOR WOMEN EDT LUBIN

محصول جدید

 عطر  Grisette  FOR WOMEN EDT LUBIN گریست برند فرانسوی لوبین 

جزییات بیشتر

قیمت

118,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص خانم ها
نوع رایحهملایم
طعم عطرشیرین
غلظت عطرEau de Toilette
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2015

اطلاعات بیشتر

"پیِر-فرانسوا لوبین" در سال 1774 متولد شد. لوبین در ده سالگی یادگیری عطرسازی را در گرس آغاز می کند و در سال 1790 عازم پاریس می شود تا دوره آموزش خود را تحت نظر عطار به نام آن دوران "ژان لویی فارژون" تکمیل کند. فارژون که عطار رسمی ملکه "ماری آنتوانِت" بود؛ لوبین جوان را با عطرسازی فاخر آشنا می کند و لوبین از این عطار مشهور، فنون ویژه و فرمول های ارزشمندی را می آموزد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
1395-11-06

شهد، نکتار ...

ابسولوت، روغن خالص، عصاره یا گلاب. رز، دربند چنین تعاریف و عناوینی و با هر کدوم از اونها که مورد خطاب واقع بشه؛ در هر حال برای ما آشناست. برامون خسته کننده شده و انگار راه نجاتی هم نیست از اون.
اما... بیاید به گریسِته فکر کنیم. به یه نجابت ناب. به زیبایی و شکوهی که هنوز هم میدرخشه و افسون میکنه. هنوز هم بزرگ و بکر و الهام بخشه و همچنان سرشاره از شور زندگی. نمادی از زیبایی و افسونگریه و همچنان ارزشمنده.
داستان رز در عطر گریسته، چنین حکایتیه! رز، با اعلی ترین سطح از زیبایی، لطافت و دلبری...

گریسِته، در فضایی پر از نشاط و هیاهوی نوتهای سیتروسی، به جریان می افته. شاداب، ظریف، آبدار و شفاف، نرم و دلربا. فضایی بارون خورده و پر از اکسیژن که از همراهی مرکبات و شاخه ها و برگهای تازه و خیس حاصل شده. حاشیه های ظریفی از زنبق کریستالی و خامه ای، وضوح و طراوت این فضا رو دو چندان میکنه و حالا...نوبت به حضور رز هست. مخملی، عسلی و شیرین، با متانت تمام، وارد این درخشش میشه و به مرور، بر اریکه ی پادشاهی در این وادی تکیه میزنه. تاجی از کهربای نرم، کمی دودی و طلایی بر سر میذاره و با تن پوشی از مشک پودری و تازه، آراسته میشه.
رز خوشمزه، درخشان، پالوده، کهربایی و نرم و شیرین و لوکس، مشک آگین و گرانبها، بر بستری چوبی و کمی دودی.

این عطر، نسیمی از بهشته که از میون باغهای رؤیایی و نهرهای عسل و خمره های شراب اون گذشته، در مزارعی از طلا و کهربا پیچیده و از فراز دیوارهای اون، راهی دنیای آدما شده.
هرچه خستگی، اندوه و ناراحتی هست رو، فراموش کنید. چشماتونو ببندین و با گریسِته، از دنیای ماشین و برج و آوار و موشک و آتش، جدا بشید.
عصاره؟ گلاب؟ ابسولوت؟ نه ... اینا در همون قالبهای آهنی دنیای روباتها و آدمها معنی دارن.
گریسِته، شاهکاری از شکوه بی انتهای رز هست؛ نکتار افسونگری از خمره های بهشتی که با مشک مهر و موم شدن؛ شهدی گوارا از کندوهایی که تا ابد، دست نیافتنی و ناب باقی خواهند موند...

    بررسی خود را بنویسید!

    نوشتن نقد و نظر

     عطر Grisette FOR WOMEN EDT LUBIN

    عطر Grisette FOR WOMEN EDT LUBIN

     عطر  Grisette  FOR WOMEN EDT LUBIN گریست برند فرانسوی لوبین