20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

L`ART DE LA GUERRE EDP

محصول جدید

عطرL`ART DE LA GUERRE EDP  ل ارت د لا گور جووی پاریس برند فرانسوی JOVOY PARIS

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-10


ثبت ایمیل


قیمت

23,280,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرشیرین
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2014

اطلاعات بیشتر

جووی پاریس" در سال 1923 توسط "بلانش آروُی" راه اندازی می شود. این خانه که نام آن ترکیبی از لقب بلانش آروُی؛ "جو"؛ و پسوند خانوادگی همسر وی "آروُی"؛ است . ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-06-03

جنگِ بی هنر، هنر جنگیدن!

در دنیای شلوغ و پر هیاهوی عطرسازی، کمتر برند و خانه ای رو میشه پیدا کرد که محصولاتش، از اصالت، شخصیت، ایده و مفهوم برخوردار باشن و در راستای فضاسازی و در ادامه، پرداخت به این فضاسازی ها، روایحی رو ارائه کنن که قدرتمند و منسجم و اثرگذار باشن و به نوعی، شما رو با فضای مورد نظر طراح، همراه کنن.
اما موضوعی که در مورد بسیاری از برندها و عطرهای امروزی وجود داره؛ اینه که نباید کاری به داستان ها و خیالبافی های عجیب و متوهمانه ی برندهایِ نوپایِ نوکیسه یِ قارچ مانندِ نیش نامِ نیش دار داشت، چرا که یه رایحه ی شیک و همه چی تمام، اونقدر کشش و گیرایی داره که خودش، داستان خودش رو روایت کنه و هر مخاطب، به نوعی داستان و عشقبازی خودش با اون عطر رو دنبال کنه. خلاصه اینکه مارکت عطر، با سرعت به سمت هرج و مرج و آشفتگی بزرگی پیش میره که در این آشفتگی رو به توسعه، توهم و داستان سازی و جعل تاریخ، ابزار کار آمدی برای عزیزان نوکیسه شده. اما...
... اما در این شلوغی، ژووی خانه ای هست که آثاری ارائه میده که حقیقتا سزاوار تحسین و ستایش هستن و هر یک از این عطرها، حتی اگر که مورد پسند و همگام با ذائقه ی شما نباشن، در سطحی از کیفیت و زیبایی هستن که امکان نداره شما رو شگفت زده نکنن. این کیفیت شگفت انگیز و والا، طراحی بطری و بسته بندی لوکس و شخصیتی خاکی، وزین، متفکر و کمی دودی و تاریک که در آثار این خانه ارائه شده، در کنار اسامی پیچیده و جالب توجهی که به نوعی با وزن و کلاس آثار همخوان و همسو هست، مشخصه خانه ژووی برای بنده هست که باعث میشه همواره با عشق و احترام خاصی از اون یاد کنم و پیگیر کارها و داستان های این خانه ی ارزنده باشم.
از فضاسازی و ایده گفتم، و از کیفیت و زیبایی، از ژووی گفتم و از کلاس و اصالت و وزن آثارش و چکیده ی تمامی عرایضم رو در شاهکاری بنام "آرت دو لا گه" یا همون "هنر جنگ" خلاصه می کنم. هنر جنگ، عطری همه چی تمام، عمیق، بکر، قدرتمند و سرشار از اعتماد بنفس و خلسه هست که در هاله هایی زندگی بخش و امیدوار کننده از آرامش و طراوت و نشاط، تنیده شده.


این عطر معجونی گوارا، ملس، آبدار و سبز از سیب های سبز، ریواس و مرکبات رو بر بستری پودری، کمی خشک و ظریف از ایمورتال ارائه میده که به نوعی، روی شاد و درخشان داستان رو میسازن. روی شاد و تازه ای که البته، عمیق و قدرتمند و پر از متانته!
این حس طبیعی و با کیفیت سراسر آرامش و شادی که از باغ های سیب و بهاران بهشت های ناشناخته به جریان افتاده؛ در ادامه، به شکل هنرمندانه و شگفت انگیزی در لایه هایی دودی، خاکستر دار و کلاسیک از چرم و خزه تنیده میشه، تا در این تعلیق و زیبا از آمیزش روشنایی و تاریکی، و تلفیق فضاهای مدرن و کلاسیک، شما رو مسحور و مدهوش رایحه ی عظیم و ناب خودش کنه.
هنر جنگ، تقابلی از ظرافت و طراوت و شادابی، با تاریکی و دود و خاکستره. خلسه ای شگفت انگیز و ناب از نشاط نغز سیب های سبز و ملس، سبزه های شبنم گرفته و شاخه های نو رسته با چرم دودی و تلخ، خزه های خشک و خاکستر گرفته و اوهامی صمغی، بر بستری پودری- گیاهی.


در جنگ، هیچ زیبایی و هنری وجود نداره. تاریک ترین و وحشت آورترین روی انسان، جز مصیبت و رنج چیزی با خودش نداشنه و نداره. زمین، داشت زندگی خودش رو میکرد که نسل آدم، قدم بر اون گذاشت و زندگی و زیبایی زمین رو مختل کرد. به وسوسه ی سیب و گندم، یا در فرایندی از تکامل، مشخص نیست. اما، از بدو ورود تا به امروز، جنگ ها به پا شده و خون ها ریخته شده. جنگ، هیچ هنری در خودش نداره، اما جنگیدن و استقامت برای ارزش هایی چون آزادی، انسانیت و استقلال، هنر بزرگیه! از عطر سیب ممنوعه تا دوران چکمه و باروت و خاکستر، مردمانی بودن که در آرامش، با امید و رویاهاشون زندگی میکردن. اما آتش جنگ ها و جاه طلبی ها، این شادی ها و عشق ها رو در کام خودش کشیده و خاکستری از اونا بجا گذاشته. با این وجود اما، امید و عشق، ایستادن و با رؤیاهایی بزرگ، مثل همیشه به راه خودشون ادامه دادن. در این راه، اگرچه سایه های تاریک هم در کنار اونا در حرکتن، اما هنوز هم داستان عشق ها و دلبستن ها، شادی ها و روشنایی ها، تمام چیزیه که از دل تمام لشکر کشی ها، بمباران ها و خاکسترها، انسان رو به پیش می بره و این، یعنی هنر جنگیدن!
جنگی که با وسوسه های بوی سیب آغاز شد و ادامه پیدا کرد. از روم و عربستان سر بر آورد و دامن ایران و مصر و یونان رو گرفت. با مغول های بیابانگرد پر رنگ شد و قرن ها بعد، هیروشیما و ناکازاکی رو خاکستر کرد و لهستان و اروپا رو به ورطه ی نابودی کشوند... اما هنوز هم، انسان ها به بوی سیب و آرامش بهشت های دور دست و روزهای خوبی که یه گوشه از این تلاطمات گم شدن، ایمان دارن و به رؤیاهای رهایی و انسانیت دلخوش کردن؛ و این یعنی، هنر جنگیدن!
بوی سیب، میراث آدمه. میراثی که تاریخی پر از فراز و نشیب، بیم و امید و جنگ و صلح رو با خودش به ارمغان آورد. اما با اینهمه، از میون اینهمه شعله و دود و خاکستر، بوی سیب همچنان از امید و آرامش و عشق و مقاومت برای ادامه حرف میزنه و این یعنی...
هنر جنگیدن!

برداشت ها و خیالبافی های من، خیلی اهمیتی ندارن؛ در پایان اونچه مهم هست؛ اینه که آرت دو لا گه، جادویی از زیبایی و ظرافته، سرشار از غنا و عمق و پیچیدگی. یه عطر آرامش بخش، پر از فضاسازی، تقابل فضاها و داستان و چالش...
لذت خواهید برد!

 • تعداد 0 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2016-07-01

درخواست تخفیف و کالای ویژه

درخواست تخفیف و کالای ویژه

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  L`ART DE LA GUERRE EDP

  L`ART DE LA GUERRE EDP

  عطرL`ART DE LA GUERRE EDP  ل ارت د لا گور جووی پاریس برند فرانسوی JOVOY PARIS

  10 محصولات دیگر در همان شاخه: