20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

LES JEUX SONT FAITS FOR MEN EDP

محصول جدید

عطرLES JEUX SONT FAITS FOR MEN EDP سانت فیت جووی پاریس برند فرانسوی JOVOY PARIS

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-10


ثبت ایمیل


قیمت

23,280,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص آقایان
نوع رایحهگرم
طعم عطرشیرین
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2012

اطلاعات بیشتر

فیلم نقد و بررسی عطر les jeux sont faits for men

جووی پاریس" در سال 1923 توسط "بلانش آروُی" راه اندازی می شود. این خانه که نام آن ترکیبی از لقب بلانش آروُی؛ "جو"؛ و پسوند خانوادگی همسر وی "آروُی"؛ است . ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-02-17

لایه ها و کهربا

بانو آمیلی بورژوا، عطرسازی ویژه و محترمه که بنده بسیاری از آثار ایشون رو می پسندم و تخصص ایشون در پرداخت به فضاهای انیمالیک، چرمی و مشروبی، القاگر حسی لوکس، مجلل و غنی هست که نمیشه از اثرات ناب و عظیم این فضاها لذت نبرد. نگاه ویژه ی ایشون در ارائه ی فضاهایی گرم و اغواگر و شیک با لمسی از ظرافت ها و درخشانکاری هایی که مختص ایشونه و به نوعی، روح و امضای کارهای ایشونه، باعث خلق عطرهای بیاد ماندنی و زیبایی از ایشون شده که "لز ژو سون فه" یکی از همین آثار ارزنده و زیباست.
علی رغم قدرت و مهابت عطرهای خانه ی جووی، روایح خوش ساخت و دست بالای اونا و بعلاوه ی کیفیت خوب اونا، بنده با خیلی از عطرای اون نتونستم ارتباط برقرار کنم اما، این عطر، جلوتر از تمامی عطرهای جووی و جلوتر از بسیاری از عطرای کهربایی-مشروبی قرار داره برام.

ژو سون فه، کهربای ملیح و نرم، مطبوع و شیرین، دودی و خاکی و کمی پودری رو که از همراهی وانیل، بنزویین، زیره، پچولی و نوتهای چوبی شکل گرفته، تقریبا در تمام لحظات نمایشش ارائه میده.
در ابتدا، این حس کهربایی به زیبایی در رگه هایی سبز و گیاهی تنیده شده و کمرنگ جلوه میکنه.
اما، هرچه زمان بگذره، کهربا قدرتمند شده و فرش گیاهی پهن شده در جلوی پاش رو، با خودش ادغام میکنه و به زیبایی، در قلب کار از شخصیت متعالی خودش رو نمایی میکنه.
جایی که کهربای اشاره شده، با آکورد مشروبی همراه میشه و این همراهی گرم و دلربا رو با پس زمینه ای گیاهی و میوه ای، آذین می بنده.
تنباکو، این پس زمینه ی میوه ای-گیاهی رو به زیبایی بالانس میکنه و رگه های دودی نرمی میده بهش.
کلیت ژو سون فه، در همین فضا جریان داره و هر چه بسمت پایان میره، حالتی خاکستری و سنگی، این فضای زیبا رو بیشتر در کام خودش میکشه.

ژو سون فه، کهربا و لایه هایی از تنباکو و نوتهای گیاهی بر بستری قدرتمند از نوت های مشروبی هست که این آکورد نوشیدنی با میوه ها، گواراتر و دلچسبت تر شده.
یه تجمل و غنای ناب در این عطر جاریه که بسیار متین، متواضع، کاریزماتیک و باشکوهه. نو کیسه، تازه به دوران رسیده، پر ادعا و پوچ؟ ... عجب کفری!
کاری دوست داشتنی با المانهای برجسته ی آثار بانو بورژوا که از نظر نگارنده، تاج زرین عطرهای ارزشمند جووی هست...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  LES JEUX SONT FAITS FOR MEN EDP

  LES JEUX SONT FAITS FOR MEN EDP

  عطرLES JEUX SONT FAITS FOR MEN EDP سانت فیت جووی پاریس برند فرانسوی JOVOY PARIS

  10 محصولات دیگر در همان شاخه: