20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر FRENCH LOVER FOR MEN EDP FREDERIC MALLE

محصول جدید

عطر فرانسوی  فرنچ لاور FRENCH LOVER  FOR MEN EDP  مخصوص اقایان 

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-01


ثبت ایمیل


قیمت

9,600,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2007

اطلاعات بیشتر

هرم عطر

هرم عطرMUSC RAVAGEUR MAURICE ROUCEL

فردریک مال در سال 1962 در فرانسه متولد شد. وی در خانواده ای پرورش یافت که سابقه ای درخشان در جهان رایحه ها داشته و پدربزرگ فردریک مال؛ "سرژ هافتله- لوییش"؛ از اصلی ترین بنیانگذاران عطرسازی در خانه "دیور" بود و مادر وی نیز از طراحان هنری مطرح عطرهای همین خانه به حساب می آمد. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-10-15

نئو کلاسیکال عاشقانه

زمان به پیش میره و نسل ها و نگرش ها و سلایق، دستخوش تغییر میشن. همین تغییر نگرش هاست که بر عمیق ترین مفاهیم و ویژگی ها تأثیر میذاره و همگام با تغییر نسل و نگاه، دلبستگی ها و روابط هم، تغییر پیدا میکنن. تو دنیایی که تکنولوژی و ربات ها، در کسری از ثانیه، عواطف و دلبستگی ها رو انتقال میدن و عاشق و معشوق، در دریایی از کدهای صفر و یک به معاشقه می پردازن، جای تعجبی نخواهد بود که در کسری از ثانیه هم، تمام پیوندها و دلبستگی ها، گسسته و نابود بشن.
فرنچ لاور، مَجازی از معاشقه ها و دل بستن های مدرن و رباتیک در دنیای مدرنه. عطری که به زیبایی، استخوان بندی کلاسیک و اصیل خودش رو، بسان احساسات مشترک میان تمام نسل ها و نژادها، در تمام فضا بسط میده و بر اساس اون، فضایی مدرن، خلسه آور و مرموز رو به تصویر میکشه.
فرنچ لاور، به همون میزان که اصیل، متشخص، کلاسیک و متوازن هست؛ به همون میزان دستخوش طوفان ها و امواج عصر رباط و ماشین میشه و گَردی از غبار مدرنیته، بر چهره ی ساده اما نافذ اون می شینه...

فرنچ لاور، تازگی گیاهی-سیتروسی وتیور لاتین رو دستمایه ی شکل دادن شخصیت اصلی خودش قرار داده. اما این فضا در ادامه، توسط لایه هایی از گالبانوم و آنجلیکا پوشیده میشه. هم پوشانی و توازنی که سبزی تازه و فضای خاکی-نمناک رو برجسته و تقویت میکنه تا از این طریق فرنچ لاور، ارائه گر رایحه ای خمیر مانند، خاکی و ترش باشه.
ادامه ی نمایش فرنچ لاور با به حاشیه رفتن این فضای خمیری-خاکی، و پر رنگ شدن وجوه گیاهی، اسپایسی و خاکی دنبال میشه و حضور محسوسی از جبهه ی رزینی-دودی هم در این فضا به مشام میرسه و تا پایان، این تعادل و توازن به زیبایی حفظ میشه.
در مجموع، فرنچ لاور، عطری وتیوری، رزینی، سبز و اسپایسی هست که از فضایی خمیری، ترش و کپک مانند، به پایه ای دودی، تازه-لیمویی، خاکی و چوبی میرسه.

...سبزی رزینی گالبانوم که به لایه هایی دودی-صمغی آغشته شده و رو ستون هایی چوبی، خاکی و سیتروسی نقش بسته؛ عاشقانه ای باشکوه و جاودانه رو به تصویر میکشه که از ازل تا به ابد، به حرکت خودش در مسیر رودخانه ی زمان ادامه میده. درسته که حالا به دوران فضا و اتم و رباط و ماشین رسیده؛ جایی که تو کسری از ثانیه، رویدادهایی غیر قابل وصف به وقوع می پیوندن؛ اما از اصالت، غنا و بزرگی اون کم نمیشه و تنها، غباری از مدرنیته، چهره اون مخدوش و کمی کدر و عبوس میکنه.
زمان، از ما فرار میکنه؛ اما مفاهیم بزرگ رو میشه با یک اثر ثبت و جاودانه کرد و برای همیشه، اونا رو با دیگران به اشتراک گذاشت. کسی نمیدونه زمان لعنتی از کجا میاد و به کجا میره؛ همچنان که نمیشه مقیاسی برای سطحی نگری های سخیف و پوچ عصر سلبریتی ها در نظر گرفت؛ اما اونچه که میشه روی اون حساب کرد و به جاودانگیش امیدوار بود؛ اصالت، نبوغ، شرافت، تعهد و عشقیه که همواره راه خودش رو ادامه داده. شاید، و شاید، فرنچ لاور هم یکی از همون آثاری هست که در نقطه ای از مسیر زمان، زیبایی ها و اصول همیشه دست رو، میون نوت ها و آکوردهای خودش، جا داده و ضبط میکنه.
مهم نیست که چقدر این اصول، مخدوش و دستمالی شدن، مهم اینه که با همین چهره ی مخدوش و غبار گرفتشون، هنوز هم میشه روی زیبایی و درستی اونا، حساب باز کرد...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر FRENCH LOVER FOR MEN EDP FREDERIC MALLE

  عطر FRENCH LOVER FOR MEN EDP FREDERIC MALLE

  عطر فرانسوی  فرنچ لاور FRENCH LOVER  FOR MEN EDP  مخصوص اقایان 

  23 محصولات دیگر در همان شاخه: