20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر GERANIUM POUR MONSIEUR FOR MEN EDP FREDERIC MALLE

محصول جدید

عطر فرانسوی     گرانیوم پور مانسیر GERANIUM POUR MONSIEUR FOR MEN EDP     اقایان 

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-01


ثبت ایمیل


قیمت

9,600,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص آقایان
نوع رایحهخنک
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2009

اطلاعات بیشتر

هرم عطر

هرم عطرMUSC RAVAGEUR MAURICE ROUCEL

فردریک مال در سال 1962 در فرانسه متولد شد. وی در خانواده ای پرورش یافت که سابقه ای درخشان در جهان رایحه ها داشته و پدربزرگ فردریک مال؛ "سرژ هافتله- لوییش"؛ از اصلی ترین بنیانگذاران عطرسازی در خانه "دیور" بود و مادر وی نیز از طراحان هنری مطرح عطرهای همین خانه به حساب می آمد. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-10-15

نعنای ناب ژرانیومی!

نعنا، یکی از عناصری هست که بویی خاطره انگیز، مهیج، شاداب و خنک داره و همه ی دوستداران روایح، خاطرات خوبی و البته مختص خودشون رو با اون دارن. از آدامس های روزای دور کودکی و خمیر دندان های نعنایی اون ایام، تا اسانس ها و عصاره هایی که از اون تهیه می شد و با نوشیدنی های خنکی که با اونا درست میکردن؛ گرمای تابستون رو به سخره می گرفتیم؛ تا برسیم به باغچه های معصوم و شاهانه ی حیاط خونه ها که با نعنا و ریحون و ترخون فرش می شدن و غروبای تابستون، سپاهی از عطر سبزیجات به رهبری نعنا، از اون مکان به مشاممون گسیل می شد. همه و همه و همه، خاطرات بویایی نابی هستن که جناب نعنا، نقش اول اونها هست.
داستان نعنا در عطرسازی اما، داستانی پیچیدست و دشواری های کار با این ماده، حتی با وجود بازسازی های آزمایشگاهی اون، باعث شده تا اونچه که بعنوان نوت نعنا در عطرهای مختلف از اون یاد شده، در اغلب اوقات بعنوان یه افکت تازه و بعضا گیاهی - اسپایسی(در ترکیبات آروماتیک) استفاده بشه و از اون حد هم فراتر نره.
اما اونچه که مال در ژرانیوم پوغ مونسیو ارائه میده، یه نعنای تمام عیار و واقعیه. طبیعی و خاطره انگیز و عظیم!


ژرانیوم پوغ مونسیو، نعنایی رو در شروع خودش ارائه میده که در طبیعی ترین سطح ممکن به نمایش درمیاد: خنک، تند، سبز، تازه و خمیر دندان مانند. فضایی که منو پرت میکنه به همون روزای شاد خرید آدامس نعنایی و نوشیدنی نعنا، همون روزایی که با عطر نعنای باغچه تو غروباش، مست می شدم.
اما این تمام داستان اَبَر عطر ژرانیوم نیست، چرا که این نعنای طبیعی و رویایی، در ادامه با لایه هایی کره ای، کمی چرب، فلورال و متالیک ادغام میشه. تلفیقی که تازه و درخشان، در عین حال پیچیده و مستحکم و مرموزه.
این فضای چند بعدی نعنایی-تازه، کره ای-چرب و فلورال-متالیک، در ادامه بسوی عمقی دودی، صمغی و تاریک و لایه ایی اسپایسی-خزه ای، می خزه. جایی که از آمیزش با حجم قابل توجهی از میخک خشک، بخور، رزین و خزه، نمایش چند لایه، موزون و در عین حال شفاف و گیرای ژرانیوم پوغ مونسیو، کامل میشه.
اما شمعدانی، کجای این داستانه؟ شمعدانی در حقیقت روح و بستر این عطرو شکل میده و مانند هاله ای هست که کلیت داستان عطر، در اون جریان داره.
از لحظه ای که انفجار نعنایی ناب عطرو در دست می گیره و به اون رنگ و بویی فلورال و ویژه میزنه، تا لحظه ای که در پایه ای صمغی و دودی نمایش رو به کمال میرسونه، شمعدانی، به زیبایی نقش خودش رو ایفا میکنه.

ژرانیوم پوغ مونسیو، از نظر بنده، کامل ترین اثر حال حاضر جهان عطر هست که رایحه ی نعنا رو نمایش میده و به زیبایی اونو از تکرار و یا خسته کننده شدن دور میکنه و بطرز شگفت انگیزی اونو غنی، وزین، حجیم و چندلایه میکنه. عطری که لذتبخش، با انرژی و نوستالژیکه و همزمان در هیبتی لوکس، متشخص، متین و با اصالت شما رو تحت تأثیر قرار خواهد داد...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر GERANIUM POUR MONSIEUR FOR MEN EDP FREDERIC MALLE

  عطر GERANIUM POUR MONSIEUR FOR MEN EDP FREDERIC MALLE

  عطر فرانسوی     گرانیوم پور مانسیر GERANIUM POUR MONSIEUR FOR MEN EDP     اقایان 

  23 محصولات دیگر در همان شاخه: