20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
عطر Une Fleur de Cassie EDP FREDERIC MALLE نمایش بزرگتر

عطر Une Fleur de Cassie EDP FREDERIC MALLE

محصول جدید

عطر Une Fleur de Cassie EDP FREDERIC MALLE اون فلر ماله

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-01


ثبت ایمیل


قیمت

0 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرمخصوص خانم ها
نوع رایحهملایم
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2000

اطلاعات بیشتر

فردریک مال در سال 1962 در فرانسه متولد شد. وی در خانواده ای پرورش یافت که سابقه ای درخشان در جهان رایحه ها داشته و پدربزرگ فردریک مال؛ "سرژ هافتله- لوییش"؛ از اصلی ترین بنیانگذاران عطرسازی در خانه "دیور" بود و مادر وی نیز از طراحان هنری مطرح عطرهای همین خانه به حساب می آمد. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-10-15

محبوب جادویی

میموسا، گلی هست که واقعا دوست داشتنیه برام. تمام ویژگی های مرموز بودن، افسونگری، لطافت و درخشش یک گل رو در خودش داره. عطر و رایحه ی اون هم، نقشی اصلی در این اغواگری فاخر و عظیم داره. میموسا، همچنان که رایحه ای سبز و گیاهی داره، به همون اندازه لمسی از بوی خلسه آور و بوته ای گل های زرد و سفید رو هم با خودش داره. پودری و خامه ایه و شیری و درخشان. اینکه قرار باشه کدوم ویژگی این محبوب جادویی رو دریافت کنیم و از چه زاویه ای به میموسا برسیم، وظیفه ای هست که طراح و عطرساز عهده دار اون هستن و جناب فردریک مال و دومنیک روپیون، در عطر "اون فلوغ کاسی"، از سبزی، خلسه و طراوت میموسا، با ما حرف میزنن!

اون فلوغ دو کاسی، عطری از میموسای زرد، گل بوته ای و غنچه مانند هست که جامه ای سبز و گیاهی از برگ ها و شاخه های تازه ی بهاری بر تن کرده و با رگه هایی ایندولیک-انیمالیک، متعالی و چند لایه شده.
ابعاد پودری و شاداب میموسا در این عطر، بسان حاشیه هایی مخملی و لطیف در سراسر فضا به جریان افتادن تا کلیت کار، جادویی از سمفونی فرا زمینی شکفتن گلهای زرد و سفید در صبح خرداد رو به ذهن متبادر کنه. فضایی آکنده از رنگ، نور، شوق و خلسه که از گلبوته های زرد و سفید هم بستر با تاکستان ها و باغ ها حیات می گیره. تاکستان هایی با برگ های سبز شاداب و روشن و باغ هایی با شاخه های نو رسته و باروَر!

اونچه در این عطر جریان داره، نمایشی ساده اما بسیار موزون، پالوده و جلا خوردست از میموسا، کاسی، گلهای سفید و زیر لایه هایی چوبی. عطری که داستان میموسا و نوت های سبز رو از دریچه ی اصالت، هویت، شکوه و تعهد روایت میکنه و به واقع، شایسته ی ستایش هست...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر Une Fleur de Cassie EDP FREDERIC MALLE

  عطر Une Fleur de Cassie EDP FREDERIC MALLE

  عطر Une Fleur de Cassie EDP FREDERIC MALLE اون فلر ماله

  23 محصولات دیگر در همان شاخه: