20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
عطر L'Eau d'Hiver EDP FREDERIC MALLE نمایش بزرگتر

عطر L'Eau d'Hiver EDP FREDERIC MALLE

محصول جدید

عطر L'Eau d'Hiver EDP FREDERIC MALLE هیور
جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-01


ثبت ایمیل


قیمت

0 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2003

اطلاعات بیشتر

فردریک مال در سال 1962 در فرانسه متولد شد. وی در خانواده ای پرورش یافت که سابقه ای درخشان در جهان رایحه ها داشته و پدربزرگ فردریک مال؛ "سرژ هافتله- لوییش"؛ از اصلی ترین بنیانگذاران عطرسازی در خانه "دیور" بود و مادر وی نیز از طراحان هنری مطرح عطرهای همین خانه به حساب می آمد. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-10-15

از روزنه ی زمان، خاطراتی از زمستان های بهشت، چکه می کنند!

نیازی به هیچ ادعای عجیب و داستان سازی های فضایی و عجیب و مالیخولیایی نیست. همچنانکه نیازی به فضاسازی های موهوم و مبهم و متوهم نیست. هیچ نیازی هم به فریاد کشیدن پوچی ها و پنهان کردن کاستی های متقلبانه در یه ترکیب، برای جلب توجهات به عطرمون نداریم. برای جادو کردن با یه عطر، کافیه اله نا باشه، یه ایده ی بکر و یه لاین معظم به اسم فردریک مال. این مجموعه، ساده ترین شاهکاری که میشه تصور کرد رو تقدیم شما میکنه. یه سادگی گیرا، با اثرگذاری بزرگ، نوستالژیک و رقم زدن تجربه ای ناب!

لو د هیوه، عطری از زنبق، مشک، هلیوتروپ و آنجلیکاست.
تازگی پودری زنبق و مشک، مشکی که با آنجلیکا بر گیاهی بودن خودش تأکید می کنه و زنبقی که خامه ای نیست، اما به رسم اله نا، درخشان و متین و نجیبه. آروم و تازه و ظریف.
یه فضای سرد، یخ بسته، دیوارهای نمور، مَرغزار و دشتهایی که سبزی خودشون رو زیر پوششی نازک و سفید از شبنم در اولین صبحگاه های زمستان پنهان کردن، و دود آرومی که در فضای یخ زده ی کوچه پیچیده. مشک، زنبق، هلیو تروپ و آنجلیکا، به همین سادگی...

این عطر منو شگفت زده کرد. تمام تصاویری که با جملات ناقصم وصفشون کردم، در هر لحظه از این عطر، از ذهنم گذشتن. شاهکارها، در همین سادگی ها و از همین روزمرگی هایی که دارن رو به فراموشی میرن، جریان دارن.
لو د هیوه، من رو به روزایی برد که زمستون و روایحش، تمام وجودمو پر میکردن، دیوارها، چمنزارهای خزان زده و نم گرفته، شبنم صبحگاهی، رودخونه ها، جنگل ها، آتش هایی که میون برفا جایی واسه خودشون باز کردن. خاکستر بخاری های چوبی و خنده ها. من هنوز اونجا ایستادم و زیر سقف ایوون کاهگلی، به هبوط ستاره های برف نگاه می کنم؛ من هنوز اونجام و زمستونای بهشت، هنوز در من زنده ان!

چکه می کند سقف کاهگلی ایوان
عطر خاک در زمستان، چه غریب است
چه غمین
از روزنه ی زمان
چکه می کند در ذهنم
برف زمستانهایی که دیگر نخواهمشان دید...

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر L'Eau d'Hiver EDP FREDERIC MALLE

  عطر L'Eau d'Hiver EDP FREDERIC MALLE

  عطر L'Eau d'Hiver EDP FREDERIC MALLE هیور
  23 محصولات دیگر در همان شاخه: