20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
عطر Dries Van Noten par EDP FREDERIC MALLE نمایش بزرگتر

عطر Dries Van Noten par EDP FREDERIC MALLE

محصول جدید

عطر Dries Van Noten par EDP FREDERIC MALLE
جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-01


ثبت ایمیل


قیمت

0 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهگرم
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2013

اطلاعات بیشتر

فردریک مال در سال 1962 در فرانسه متولد شد. وی در خانواده ای پرورش یافت که سابقه ای درخشان در جهان رایحه ها داشته و پدربزرگ فردریک مال؛ "سرژ هافتله- لوییش"؛ از اصلی ترین بنیانگذاران عطرسازی در خانه "دیور" بود و مادر وی نیز از طراحان هنری مطرح عطرهای همین خانه به حساب می آمد. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-10-15

خمیری-دارویی و مطبوع

درایز ون نوتن، یه عطر دوست داشتنی و البته خاص بر مبنای چوب صندله که با ظرافت و زیبایی هرچه تمامتر، در لایه هایی عمیق، تاریک، خمیری-دارویی و مطبوع توسعه پیدا کرده.
چیزی که این عطرو زیبا و خواستنی کرده، گرما و شیرینی کنترل شده و متوازنیه که وقتی با سایر اجزای ترکیب همراه میشه، بی اونکه بخواد غلو شده و مالیخولیایی عمل کنه، دلپذیر، اغواگر و خواستنی میشه.

درایز ون نوتن، اساس خودش رو حول محوری چوبی-خمیری، شیری و نسبتا غلیظ از چوب صندل شکل میده. اما کمال این عطر از حجیم شدن این محور لوکس و فاخر بواسطه پوشانده شدن توسط لایه ای خامه ای و شیرین از وانیل، بستری خاکی و اسپایسی از تونکا و البته لمسی مخملی و شربت مانند از زعفران، حاصل میشه.
این هم نشینی و همپوشانی شکوهمند، وجه تمایز مال از سایرینه. چرا که با مشاهده ی چنین توصیفی، ناخود آگاه، عطری ادویه ای با گرمای شیرین و لجام گسیخته به ذهن متبادر میشه که تحمل اون سخته. اما درایز ون نوتن، این حجم از گرما و شیرینی رو در اوج ظرافت، خوشمزگی و توازن به نمایش میذاره و چنانچه اشاره شد، محور مستحکم و ناب صندل در این عطر، وقار، صلابت و انسجام فوق العاده ای به ترکیب داده.
داستان زیبای این عطر، در فضای اشاره شده جریان پیدا میکنه و در پایه، رنگ آمیزی دودی و اسرار آمیزی از پچولی، گایاک و صمغ ها به خودش می گیره. یه تاریکی ظریف و غنی که چوبی، صمغی و دودیه، مهابت شگفت انگیزی به شیرینی خمیری-زعفرانی خوشمزه ی نقش بسته بر تن صندل می بخشه.

درایس ون نوتن، یه کار لوکس به معنی واقعی کلمست. دلپذیر و موزون، لوکس و مرقر، غنی و چند لایه، شفاف و اسرار آمیز، و گیرا و بالغ. یه کار کهربا مانند، که هیچ نشانی از شیرینی رو به ابتذال کهرباهای تکراری رو نداره، اما به شکل عجیبی، انگیزاننده و خواستنیه و پر جاذبست.
عطر خوب، عطریه که خیلی ساده، احساسات رو به بازی بگیره و درایس ون نوتن، در این زمینه بی نظیر عمل میکنه!

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر Dries Van Noten par EDP FREDERIC MALLE

  عطر Dries Van Noten par EDP FREDERIC MALLE

  عطر Dries Van Noten par EDP FREDERIC MALLE
  23 محصولات دیگر در همان شاخه: