20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر ARETE EDP Dr. Gritti

محصول جدید

عطر  ARETEارته  دکتر گریتی Dr. Gritti برند ایتالیایی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ در دسترس بودن 2020-10-10


ثبت ایمیل


قیمت

10,327,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهگرم
طعم عطرشیرین
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا
سال تولید2015

اطلاعات بیشتر

آلوایز گریتی، فرزند سفیر ونیز در دربار عثمانی، که در استانبول رشد کرد و تحصیلات عالی  خود را در ونیز به اتمام رساند؛مورد توجه وزیر اعظم عثمانی قرار گرفت و یکی از شرکای تجاری وزیر اعظم عثمانی شد.همچنین حمایت او از شاه جان اول؛پادشاه مجارستان او را به یکی از مهم ترین چهره های دربار مجارستان تبدیل کرد و بدین ترتیب؛گریتی بعنوان سفیر بین امپراطوری مجارستان و سلطان عثمانی شناخته شد.زندگی پر فراز و نشیب آلوایز با بالا گرفتن شورشهای گسترده  در اقصی نقاط امپراطوری روم و نیز متهم شدن وی به اقدامات تجزیه طلبانه علیه امپراطوری؛دچار تنش های بسیار گشت و سر انجام به قتل رسید.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2017-06-03

مکمل

آره ته، عطری در حال و هوای شاهکار افه سوس، و به نوعی مکملی برای اون هست که بر بستری مشابه، ارائه گر فضایی چرمی، گرم، مشروبی و بسیار لوکسه. اگرچه حجم بالایی از آثار چرمی در دسترس هست، اما پرداخت با کیفیت به این آکورد پرطرفدار، همواره نتایج مطلوبی رو به همراه داشته که آره ته، یکی از همین آثار مطلوب و قابل قبول در خانواده عطرهای چرمی هست.

اساس و شاکله ی آره ته، چرم دودی، نسبتا سنگین و تا حدودی انیمالیک هست که کیفیت خودش رو با لایه هایی گرم و تلخ از ویسکی و گایاک، ارتقاء داده.
چرمی تلخ، دودی، انیمالیک و بسیار لوکس و گیرا که در لایه هایی از ویسکی، گایاک و آکورد کهربایی خاک آلود و همسو با این فضای خاکی، ادغام شده.
اما زیبایی و غنای آره ته، با به جریان افتادن بر بستری از پچولی و وتیور رقم میخوره. این بستر خاکی، دودی، چرکین، خشک و تلخ، به زیبایی در خدمت بُعد بخشیدن به آکورد چرمی اشاره شده عمل میکنهو به نوعی باعث لمس سایه هایی از فضای افه سوس در این عطر میشه.
با صرفنظر از شیرینی ظریف خاکی-کهربایی در ساعات پایان، میشه گفت که در مجموع، آره ته، عطری چرمی، مشروبی، تلخ، خاکی و دودی هست که تمام عناصر، به زیبایی در خدمت تقویت ابعاد مختلف این چرم سرکش، اما فاخر هستن. از گایاک که تاریکی دودی اونو تقویت میکنه، از پچولی و وتیوری که همسو با گایاک، گرمای مطبوع، خشک، دودی- خاکی و کمی انیمالیک اونو برجسته کردن و از کهربایی که شیرینی ظریف و موزون تاریک و عمیقی رو به فضا می بخشه. یه فضای چند لایه، پیچیده، در هم تنیده و بسیار منسجم و متوازن که از تاریکی و تلخی و اغواگری، از شکوه، اقتدار و تأثیرگذاری سرشاره.

فضای خشک، دودی، غبارگرفته و تلخ افه سوس بزرگ، در آره ته بصورت سایه هایی که در چرم مشروبی، دودی، گرم، تلخ و کمی شیرین و جانوری فرو رفتن، ادامه پیدا کرده تا آره ته، به نوعی از دلبرانگی بیشتری حرف بزنه.
یه عطر لوکس و بسیار نافذ با پخشی متواضعانه و مطلوب که از ماندگاری بالایی بهره می بره. اما فارغ از این ویژگی ها، آره ته از رایحه ای بسیار گیرا، دلچسب، لوکس و مجلل برخورداره که نمیشه براحتی گذشت از کنارش...

  • تعداد 1 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2017-01-14

ARETE

این عطر عجیب منو یاد اینترلود انداخت اگر به بیس نوتهاشون توجه کنید 90درصد بهم شبیهند عود،چوب صندل ،پچولی چرم .چیزی که این عطرو متفاوت کرده وجود وتیور هایتی است که حالت دودی، خاکی، خشک ،چوبی به عطر بخشیده .این عطر میتونه مثل حرارت آتشی که از سوختن هیزم تو زمستون سرد برفی بدست میاد ،گرما بخش خودتون واطرافیاننتون باشه.

  • تعداد 2 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

عطر ARETE EDP Dr. Gritti

عطر ARETE EDP Dr. Gritti

عطر  ARETEارته  دکتر گریتی Dr. Gritti برند ایتالیایی

9 محصولات دیگر در همان شاخه: