20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن

عطر SILVER OMBRE EDP ALEXANDER J

محصول جدید

عطر نیش فرانسوی        سیلور امبره  ALEXANDRE.J SILVER OMBRE  الکساندر جی مشترک خانم ها و اقایان

جزییات بیشتر

قیمت

6,380,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرشیرین
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2012

اطلاعات بیشتر هرم عطرalexadre.jsilverombreوب سابت رسمی ALEXANDRE.J

www.alexandre-j.com

دلبستگی به فرهنگ و هنر به یادگار مانده از گردش قرن ها؛عطش سیری ناپذیر شناحت و یادگیری هرچه بیشتر در زمینه های مختلف هنری؛"توفیق جَبان" را از سنین کودکی شیفته ی هنرهای تجسمی نمود. ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2016-07-27

آشنای پیچیده

برخی از عطرای الکساندر جی خیلی عجیبن واسم!نمیدونم دلیل اون در چی هست؟ولی بهر حال بعد از کلی بررسی و فکر کردن به این چند حالت رسیدم:
بویایی من در مواجهه با عطرهای این برند دچار تغییر سیستم میشه.
این یه فرمول بندی متفاوته که توسط عطاران این خونه استفاده میشه.
یا اینکه بصورت کاملا اتفاقی چنین مسئله ای پیش میاد!
حالا داستان چیه؟
قضیه از این قراره که یه سری عطرای این برند؛حدود یک ساعت ابتدایی؛نمایش خطی و یا دوبخشی روی پوستم دارن.بعد از اون مدت پخش بو و حس رایحه به حدی ضعیف میشه که فکر میکنم کار عطر تموم شده.اما همون رشته ی نازک باقی مونده بعد از چند دقیقه عطر رو وارد یه فاز تازه و کاملا متفاوت از بخش قبل میکنه که به نحوی بخش اصلی کار هست!!
Silver Ombre یکی از همین عطراست.

شروع تلخ،گازدار و تند و تیز عطر که با حسی الکلی-انیمالیک همراهه حدود پنج دقیقه زمان لازم داره تا فروکش کنه.با محو شدن اون حس الکلی گوشه دار؛بوی چرکین و انیمالیک؛پس زمینه ای میشه برای فضایی چوبی-فلورال که حس میوه ای و خامه ای لطیفی هم در خودش داره.
خیلی زود حاشیه ای صمغی-دودی که گرم،خشک و خاکیه به این فضای فلورال،چوبی و خامه ای اضافه میشه.در این لحظات کنتراست جالبی بین لطافت آکورد میوه ای-فلورال و خشکی و سر سختی آکورد صمغی-دودی و انیمالیک ایجاد میشه.
آمیزشی از ظرافت و جدیت که صندل به نحوی پل بین حس خامه ای و شیرین لطیف و حس دودی،انیمالیک و خشک شده.اگر چه در این لحظات پخش بوی عطر کاملا ملایمه اما بالانس خوب آکوردها امکان حس این فضاها و تقابلات بینشون رو بخوبی فراهم میکنه.
تدریجاٌ پخش عطر افت محسوسی میکنه و اونچه که به مشام میرسه یه بوی شیرین و کِرِمی فلورال با ته مایه هایی از بوی چرکین و انیمالیک میخک خشکه که اونم رفته رفته محو میشه.
اینجاست که اون اتفاقی که در ابتدا عرض کردم؛رخ میده!حس فلورال که قدرت چندانی نداره احساس نا امیدی عمیقی از پایان عطر ایجاد میکنه که به ناگاه بوی گرم،شیرین،خاکی و کمی صمغی کهربا به میدون میاد و نمایش دلچسب و گرم و نرمی رو به اجرا میذاره.عطری که آشناست اما عمیق،پیچیده و باکیفیته.
به مرور جریان فلورال ملایمی پشت سر این فضای کهربایی-صمغی گرم و کمی خشک به حرکت در میاد و در نهایت داستان Silver Ombre در فضایی کهربایی،فلورال و صمغی با ترکیبی از بوهای شیرین و خامه ای و گرم و خاکی؛به پایان میرسه.

Silver Ombre عطر خوب و زیباییه که ارزشهای خودش رو در هوای سرد بیشتر نشون خواهد داد.واقعا دلیل افت پخش و تغییر فضای نسبی در ساعت اولیه ی کار رو نمیدونم اما هر چه هست؛برام تجربه ی جالبی بود.
ماندگاری 6-7ساعته و پخش متوسطی داره و کار یونیکی نیست.اما کیفیت خوبی که داره در کنار بسته بندی و شیشه ی جالب و قیمت خوبش اونو تبدیل به عطر ارزشمندی میکنه.
یه عطر شیک و نافذِ مناسب زمستان که خوش پوش و شیطونه و علی رغم رفتار معقول و نُرمالش؛کارای غافلگیر کننده سر میزنه ازش!!

سپاسگزارم

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  عطر SILVER OMBRE EDP ALEXANDER J

  عطر SILVER OMBRE EDP ALEXANDER J

  عطر نیش فرانسوی        سیلور امبره  ALEXANDRE.J SILVER OMBRE  الکساندر جی مشترک خانم ها و اقایان

  16 محصولات دیگر در همان شاخه: