20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
ارزان شد! AUTOPORTRAIT EDP نمایش بزرگتر

عطر OMBRE INDIGO EDP OLFACTIVE STUDIO

محصول جدید

عطر OMBRE INDIGO EDP امبره ایندیگو  برند فرانسوی OLFACTIVE STUDIO الفاکتیو استودیو

جزییات بیشتر

قیمت

261,750 ریال

-25%

349,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

جنسیت عطرهم خانم ها و هم آقایان
نوع رایحهملایم
طعم عطرتلخ
غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهفرانسه
سال تولید2014

اطلاعات بیشتر

"سلین وغلو" با الهام از طبیعت و غنای آن، رؤیاهای خود را ساخت و بر مسیر همین رؤیاها، بسوی تحقق آن ها حرکت کرد. سلین وغلو، علاقمند به معماری و طراحی بود و از سویی با ورود به چرخه تجارت و آموختن اصول بازاریابی، از مسیری که برای خود در نظر گرفته بود، فاصله گرفت. این پیشامد، دنیای تازه ای به روی وغلو گشود و وی موفق شد تا با خانه معتبر و خوشنام "کنزو" به همکاری بپردازد. آشنایی با طراح خلاق و مشهور خانه کنزو، ""پیِر بروک"، جهان آرمانی و رؤیایی سلین جوان را در قلمرویی جدید، وسیع، بکر و شگفت انگیز، بازسازی کرد؛ جهان عطرسازی. وغلو در مدتی که در خانه کنزو حضور داشت؛ از آموزش های بروک، تجارب و ایده های بسیاری بدست آورد و در کنار رؤیاها و تصاویر بدیع و منحصربفردی که از طبیعت در ذهن داشت؛ خیلی زود وارد عرصه پیچیده اما شگفت انگیز طراحی عطر شد.

ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2016-07-24

ادكلني چرمي – دودي - وتيوري

اين ادكلن بر پايه رايحه هاي دود و وتيور استوار است و با رايحه اي جذاب ، با حس دودي و چرمي و مركباتي شروع مي شود . سه نت غالب در اين عطر ، گل مريم و زعفران و كندر هست . كندر با حالت رزيني و دودي و گرم ، به بويي بخورمانند و خفيف دارد و در كنار چرم ، آن را بيشتر خوشبو ميكند. اجزاء ديگر در پس زمينه اين سه نت هستند . زعفران و برگ پرتقال و پاپيروس به عنوان نتهاي سبز، عمق و غلظت رايحه را بيشتر ميكنند. پس از يك ساعت كه شروع نت مياني محسوب مي شود ، باز هم همان نتهاي مركباتي - دودي - چرمي را خواهيم داشت و زعفران و گل مريم و آلو فقط رايحه باقي مانده و مركباتي تلخ حاصل از برگ پرتقال ، و دودي حاصل از كندر را با ابهت و شكوهمندتر ميكنند و همان رايحه دلپذير، فقط با عمق و شدت بيشتري به مشام ميرسد. رايحه گل مريم دراين ادكلن كاملا خامه اي و بسيار بالانس است و مثل ادكلنهاي ديگر كه رايحه اي گلي و معمولي و خسته كننده از گل مريم دارند ، نيست. رايحه زعفران از نت اول به همراه رايحه چرمي نت مياني ادامه مي يابد و رايحه بخوري حاصل از كندر ، حس دودي رايحه رو بيشتر ميكند تا اينكه با رايحه شيرين بنزوئين به پايان مي رسد . پس از چند ساعت رايحه لطيفتر را خواهيم داشت و تا يك روز هنوز ته بويي از آن روي پوست باقي مي ماند.
رنگ آبي مايع اين ادكلن بسيار تاثيرگذار است و تغيير نتها در آن چندان زياد نيست ولي رايحه اي كه روي پوست از خود به جا ميگذارد بسيار خوب و عالي است. اين ادكلن يوني معرفي شده ولي گرايش بيشتري به مردانه دارد.
پخش بويي خوب تا 2 ساعت بعد از اسپري كردن و ماندگاري عالي بيش از 12 ساعت روي پوست دارد.

  • تعداد 1 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

عطر OMBRE INDIGO EDP OLFACTIVE STUDIO

عطر OMBRE INDIGO EDP OLFACTIVE STUDIO

عطر OMBRE INDIGO EDP امبره ایندیگو  برند فرانسوی OLFACTIVE STUDIO الفاکتیو استودیو

6 محصولات دیگر در همان شاخه: