20 هزار تومان تخفیف اولین خرید

با ثبت ایمیل در خبرنامه luxbuyer


کانال تلگرام عطر و ادکلن
ارزان شد! Ambra Omnia Profumo for women نمایش بزرگتر

سمپل عطر PERIDOTO PROFUMO FOR WOMEN EDP OMNIA

محصول جدید

عطر     Peridoto Omnia Profumo for women  پریدوتو برند نیش ایتالیایی OMNIA  اومنیا

هرم عطر Ambra Omnia Profumo for women

جزییات بیشتر

قیمت

186,750 ریال

-25%

249,000 ریال

اینجا کلیک کنید

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

غلظت عطرEau de Parfum
حجم عطر (میلی لیتر)100ML
کشور سازندهایتالیا

اطلاعات بیشتر

سنگ های گران قیمت و کمیاب؛از دیر باز مورد توجه بوده اند و علاوه بر استفاده در ساخت زیور آلات و جایگاه اشرافی و ویژه ای که بدلیل چنین کاربردی بدست آورده اند؛ ادامه

نقد و نظرات

رتبه 
2016-07-17

صمیمیت مجلل

اومنیا؛یکی از اون خانه های عطر سازیه که احترام ویژه ای قائلم براش و بشدت علاقمند به تست سایر رفرنس های این برند دوست داشتنی هستم!
هر چهار اثری که به لطف لوکس بایر عزیز از این برند تست کردم؛با وجود اینکه عطر های متفاوت و خاصی نیستن؛اما بخاطر پیچیدگی ها و کیفیت خوبی که دارن حسابی منو سر ذوق آوردن.
خانه ی اومنیا به دنبال تولید عطر هایی الهام گرفته از سنگهای قیمتی و فلزات گرانبهاست.نکته ی جالبی که در مورد عطر های تست شده از این برند توجهم رو جلب کرد اینه که اومنیا در این عطرا به دنبال تحمیل مفهوم مورد نظر با بکار گیری ترکیبات مالخولیایی عجیب و سینتیک نیست.بلکه روایح آشنا و دوست داشتنی رو هدف قرار میده و اونا رو عمیق،پیچیده و غنی میکنه.
این روایح با شکوه و قدرتمند مثل جواهری گرانبها که نگاهها رو به خودش خیره میکنه؛بسیار تأثیر گذار،لوکس،فاخر و مجلل جلوه گر میشن و به سان گردنبندی از زبر جد یا انگشتری از یاقوت سرخ؛توجهات رو به شما جلب میکنن!

پریدوتو یکی دیگه از کارهای لاین لینیا پیاتره هست که همچون دیگر اعضای این خانواده که بنده افتخار آشناییشون رو دارم؛بسیار محترم و معظمه!
این عطر با یه شروع مرکباتی تازه از همراهی لیمو و ترنج؛طراوت خوبی رو ایجاد میکنه که بعد از دقایقی فضایی خامه ای و شیرین به اون می پیوندن.یه ترکیب سیتروسی-کرمی شاداب که به مرور تازگی مرکبات اون ضعیف میشن و همزمان آکورد فلورال در اون قدرت می گیره.
این فضای گلی با پیوستن به حس خامه ای و شیرینی که از صندل و وانیل ایجاد شده؛حس و حال پودری قدرتمندی به عطر میدن که یه زنانگی به غایت دلربا رو به تصویر میکشه!
فضای پودری اغواگر با تعویض آکورد سیتروسی تضعیف شده با آکوردی میوه ای و گورمند؛وارد فاز تازه ای میشه.به فضای پودری عطر؛یه سبد میوه اضافه میشه که باعث میشه پریدوتو از حالت پودری بسوی فضایی گورمند حرکت کنه.
جایی که حس خامه ای و شیرین با فضای میوه ای ترکیب بشه و عطری گرم،کاراملی و بشدت محرک رو خلق کنن.فضایی که تا پایان قدرت خودش رو حفظ میکنه و در انتها با کم رنگ شدن میوه ها و ضعیف شدن اتحاد وانیل-صندل؛با ورود پچولی و کهربا به بیس؛عطر یه حس سبز و خاکی به خودش می گیره که این حس در نهایت با فضای خامه ای-کاراملی،هم سطح میشه...

بر خلاف دیگر کارهایی که از این لاین تست کردم؛پریدوتو؛تقریبا عطری خطیه که نسبت به بقیه از پیچیدگی و اسرار کمتری بر خورداره اما مثل اونا کیفیت خیلی خوبی داره.
عطری که همچون سنگ گرانبهای زبر جد؛منشاء انرژی و آرامشه.یه عطر زنانه ی لوکس که ملایم و صمیمی و دوست داشتنیه.
کار خوش ساخت دیگه ای از اومنیا که مثل زبر جد؛لطافت و نیرو بخشی اون تمام غمها،کینه ها و التهابات رو از بین می بره تا در نهایت؛جذابیت و صمیمیت توأم با اعتماد به نفس اون که با لمسی از تجمل و شکوه همراهه؛شما رو مسحور و شیفته ی خودش کنه...

  • تعداد 2 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2016-05-17

"Peridoto" "پریدوتو (زبرجد)"

رایحه ای لیمویی وانیلی ،خوشمزه و جذاب
آرامش دهنده فکر زمانی که نیازمند استراحت بدنی و روحی ست
از ابتداء تا انتهاء حس ترشی لیمو وشیرینی وانیل ادامه داره تا زمانی که رایحه چوبی عنبری فراگیر بشه
دوام خوبی داره ولی بخش رایحه قویتره

  • تعداد 2 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

سمپل عطر PERIDOTO PROFUMO FOR WOMEN EDP OMNIA

سمپل عطر PERIDOTO PROFUMO FOR WOMEN EDP OMNIA

عطر     Peridoto Omnia Profumo for women  پریدوتو برند نیش ایتالیایی OMNIA  اومنیا

هرم عطر Ambra Omnia Profumo for women

30 محصولات دیگر در همان شاخه: